Şimdi Ara

Blade And Soul Avrupa için Private Server (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
2
Favori
10.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: hardcorexxx

quote:

Orijinalden alıntı: hamza53

quote:

beyler bnsonline mı indircez yoksa ilk posttakini mi

Bnsonline de çok bug var oynanacak pek bişey yok gibi privateleri çok sıkıntılı bu oyunun beklemeye devam edicez :)

yalnız ben ilk posttakini indiriyorum indirmeyeyimmi 6 partın 3 ünü indirdim 3 gb yani boşa gitmesin :/

Ben onu indirmedim belki o sağlamdır sen bi dene istersen.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

beyler bnsonline mı indircez yoksa ilk posttakini mi

Bnsonline de çok bug var oynanacak pek bişey yok gibi privateleri çok sıkıntılı bu oyunun beklemeye devam edicez :)

yalnız ben ilk posttakini indiriyorum indirmeyeyimmi 6 partın 3 ünü indirdim 3 gb yani boşa gitmesin :/

Ben onu indirmedim belki o sağlamdır sen bi dene istersen.

zaten bsnonline a girince account suspended yazıyor

• arkadaşlar ben oyunu cbt2 olarak indirdim yaklaşık 7 gb bi sorunum var oyuna launcherden giriyorum hesabı giriyorum sonra çara giriyorum çara girerkenki o yerde sonsuz loading yapıyor yarım saatten fazla bekledim ama açmadı oyunu o kadar aradım bulamadım bi yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k1nq0f61 -- 26 Haziran 2013; 19:47:54 >
  • Bende indiriyorum bakalım hayırlısı. =D
  • Avrupa desteğinin çıkması için sabırsızlanıyorum. Sanırım uzak doğudakiler şuan oynayabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grafmaster

Avrupa desteğinin çıkması için sabırsızlanıyorum. Sanırım uzak doğudakiler şuan oynayabiliyor.

Uzun zamandır oynuyor onlar.

Hiç mi haber yok ne zaman çıkacağıyla alakalı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BÜYÜK KONUŞAN ADAM

quote:

Avrupa desteğinin çıkması için sabırsızlanıyorum. Sanırım uzak doğudakiler şuan oynayabiliyor.

Biraz araştırdım. Uzak doğuda şuan 230.000 kişi oyunu oynuyormuş. ve orda çok tutulduğu söyleniyor. Oyunun senaryo tasarımcısı 2013 de EU desteğiğinin çıkcağını söylediklerini ancak yetişmediğini bundan ötürü 2014 ün ilk 3 ayı içerisinde çıkabilceğini söylemiş. son haber böyle . Aion hastası olarak bu oyunda aynı firma NCSOFT dan çıkma. Oyunu beğeniceğime eminim. Guild wars 2 faciası gibi olmaz umarım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuwobe -- 23 Temmuz 2013; 19:36:32 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BÜYÜK KONUŞAN ADAM

quote:

Biraz araştırdım. Uzak doğuda şuan 230.000 kişi oyunu oynuyormuş. ve orda çok tutulduğu söyleniyor. Oyunun senaryo tasarımcısı 2013 de EU desteğiğinin çıkcağını söylediklerini ancak yetişmediğini bundan ötürü 2014 ün ilk 3 ayı içerisinde çıkabilceğini söylemiş. son haber böyle . Aion hastası olarak bu oyunda aynı firma NCSOFT dan çıkma. Oyunu beğeniceğime eminim. Guild wars 2 faciası gibi olmaz umarım :)

Atmosferi harika ya. Hiç sanmıyorum GW2 gibi olacağını.

• Oyunun çıkmasına çok var, bişeyler denemek lazımdı bende diablo 3 e başladım :))) Blade and soul çıkana kadar zaman geçsin (31 Temmuz 2013 )

Diabloya hiç başlamayın böyle boş bir oyun görmedim sıktı ve bıraktım ( 8 Ağustos 2013 )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuwobe -- 8 Ağustos 2013; 10:30:39 >
  • oyuna girdim acaba suan oynayan varmı dh den ?
  • quote:

Oyunun çıkmasına çok var, bişeyler denemek lazımdı bende diablo 3 e başladım :))) Blade and soul çıkana kadar zaman geçsin (31 Temmuz 2013 )

Diabloya hiç başlamayın böyle boş bir oyun görmedim sıktı ve bıraktım ( 8 Ağustos 2013 )

• quote:

Orijinalden alıntı: Phunk

quote:

Oyunun çıkmasına çok var, bişeyler denemek lazımdı bende diablo 3 e başladım :))) Blade and soul çıkana kadar zaman geçsin (31 Temmuz 2013 )

Puhahahah :D:D

• Foruma üye olamıyorum spam bilmemne felan diyor ?
  • Oyunun çin versiyonunu sorunsuzca oyuyoruz çok güzel bir oyun yapmışlar gerçekten beklemeye deyer ve oynamaya deyer bir oyun dünyada 1 numarayı hakeden bir oyun benim için oyuna girerseniz anlarsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: alestra123

Oyunun çin versiyonunu sorunsuzca oyuyoruz çok güzel bir oyun yapmışlar gerçekten beklemeye deyer ve oynamaya deyer bir oyun dünyada 1 numarayı hakeden bir oyun benim için oyuna girerseniz anlarsınız

Nasıl girdiniz acaba avrupaya geldi mi oyun ?
  • avrupaya daha gelmedı zor gelır bole gıderse ben kore serverinde oynuyorum oyun eglencelı onemlı yazıları ıngılızce yapan bır patch var kolaylık saglıyor ama yınede zorlanıyorum tabıkı baslayalı daha 3 gun oldu bı yerde takıldım orayı gecmeye calısıyorum butun gun ugrastım ama fayda yok kafaya taktım :)) oyun eglencelı ve guzel tavsıye ederım eger kore serverine gelmek ısteyen varsa bu adreste rehberler var kolayca kurulum yapıp aramıza katılabılırhttp://bladeandsoultr.com/ ıyı oyunlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shezofren41

avrupaya daha gelmedı zor gelır bole gıderse ben kore serverinde oynuyorum oyun eglencelı onemlı yazıları ıngılızce yapan bır patch var kolaylık saglıyor ama yınede zorlanıyorum tabıkı baslayalı daha 3 gun oldu bı yerde takıldım orayı gecmeye calısıyorum butun gun ugrastım ama fayda yok kafaya taktım :)) oyun eglencelı ve guzel tavsıye ederım eger kore serverine gelmek ısteyen varsa bu adreste rehberler var kolayca kurulum yapıp aramıza katılabılırhttp://bladeandsoultr.com/ ıyı oyunlar...

Kore server'ında başka yabancılar da var mı? Bir de kayıt olurken sosyal güvenlik numarası gibi bir şey istemiyor mu? Eğer kolayca kayıt olunabiliyorsa aranıza katılmayı çok isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: WeiLucas

quote:

Orijinalden alıntı: Shezofren41

avrupaya daha gelmedı zor gelır bole gıderse ben kore serverinde oynuyorum oyun eglencelı onemlı yazıları ıngılızce yapan bır patch var kolaylık saglıyor ama yınede zorlanıyorum tabıkı baslayalı daha 3 gun oldu bı yerde takıldım orayı gecmeye calısıyorum butun gun ugrastım ama fayda yok kafaya taktım :)) oyun eglencelı ve guzel tavsıye ederım eger kore serverine gelmek ısteyen varsa bu adreste rehberler var kolayca kurulum yapıp aramıza katılabılırhttp://bladeandsoultr.com/ ıyı oyunlar...

Kore server'ında başka yabancılar da var mı? Bir de kayıt olurken sosyal güvenlik numarası gibi bir şey istemiyor mu? Eğer kolayca kayıt olunabiliyorsa aranıza katılmayı çok isterim.

yazımdakı siteye gir chın server uyelık yazıyor konu baslıgı oradan rehberi takıp et uyelık cok basıt ;)

• Arkadaşlar oynamaya devam eden var mı?
  • Rusya private server gibisi yok aga bu eu nunki hep bug hep lag

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.