Şimdi Ara

blacksmithing 780-800

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arakdaşlar 780 de kaldım fakat 800 gitmem için rank isteyen set yapmam lazım planları var ama öğrenemiyorum yardımcı olabilecek varmı acaba ?

• Demonsteel kemer yapacaksın, dalaran sewerste sightless eye kasıp rank2 oluyorsun sonra highmountaindeki yerde rank3 alabiliyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre510

Demonsteel kemer yapacaksın, dalaran sewerste sightless eye kasıp rank2 oluyorsun sonra highmountaindeki yerde rank3 alabiliyorsun

blacksmithing 780-800

blacksmithing durumum böyle yanlız su kemer hangisi onu bulamadım ?

• demonsteel waistguard rank 1 i suramardan alıyorsun, sonra rank 2 yi dalaran sewerstan alıyorsun sightless eye ile, sonra rank 3 için de bu highmountainda blacksmith yapanların mekan var hatta orda demonsteel bar yapabiliyorsun orda 1 tane waist craftla rank 3 verecek sana sonra 800 yaparsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre510

demonsteel waistguard rank 1 i suramardan alıyorsun, sonra rank 2 yi dalaran sewerstan alıyorsun sightless eye ile, sonra rank 3 için de bu highmountainda blacksmith yapanların mekan var hatta orda demonsteel bar yapabiliyorsun orda 1 tane waist craftla rank 3 verecek sana sonra 800 yaparsın

teşekkür ederim yardımın için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.