Şimdi Ara

Blacklight Retribution Paralı mı oldu ???

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün kuzenle bu oyunu büyük hevesle indirdik free2win diye. Heryerdede f2wye göre çok iyi oyun falan yazıyordu.İndirdik hoşumuzada gitti ancak bi sorun vardı. Herşeye z coins istiyordu ve bu z coins maçlardan gelmiyordu. Her ama herşey z coins istiyor ne yani bu parasız oyunu tamamen paralıya mı çevirdiler yoksa bunu kazanmanın başka yolu var mı ?

• merhaba
    hocam zen gerçek para ile satılıyor
    birde gp diye para sistemi var
    gp ilede kozmetik şeyler hariç her şeyi alabilirsin örnek vermem gerekirse şu videodaki her şeyi gp ile alabilirsin
    https://www.youtube.com/watch?v=_CYbY2peU-c&list=PLJKk1PJLrbcQbkBMF2ksr0zDYdocs7PPQ&index=23

ayrıca hızlı gp biriktirmek istiyorsan playlist maçlarına gir
    rakibi öldürtükden sonra düşen şeyleri topla
    her gün mission yazan yere gir ordaki görevleri yap ve üstüne tıkla + gp veriyor

genel olarak hep takım maçlarında oyna
    sakın dm girme hem az gp verir hemde oyundan soğursun
    genelde hep iyi oyuncular oynar dm yi çünkü iyi oyuncuların gp ye ihtiyacı yoktur eğlencesine oynarlar

burada faydasını göreceğin bilgiler var bakmak istersenhttps://www.youtube.com/playlist?list=PLFkJBnjItcHBjWRnTGFtb-IPoOxFsvuk8

• HIGHER kullanıcısına yanıt
    teşekkürler buldum hiç buy a tıklamamıştım paralı diye :/ GP ilede satılıyormuş. Bilgin var mı bilmiyorum Warfacede ilgimi çekti eğer para verenler aşırı üstün değilse başlamayı düşünüyorum bi bilgin var mı bu konu hakkında
  • quote:

Orijinalden alıntı: torpilligazozz

teşekkürler buldum hiç buy a tıklamamıştım paralı diye :/ GP ilede satılıyormuş. Bilgin var mı bilmiyorum Warfacede ilgimi çekti eğer para verenler aşırı üstün değilse başlamayı düşünüyorum bi bilgin var mı bu konu hakkında

3 seneden beri oynuyorum
    pc de avrupa serverinde en yüksek prestije sahibim

para verenler kesinlikle hiç bir konuda üstün değiller
    para verenler aslında oyun çok iyi olduğu için bağış olarak zen alıyorlar

ben hiç para yatırmadan oynuyorum 3 senedir ve çok iyi oynadığım için hakkımda kara liste forumunda 12 sayfalık konu var
    burda oynanış videolarım var bakabilirsin:https://www.youtube.com/channel/UCqa9HxNj4asJ6nS_dUNOJ2A

warface de güzelde fov ayarı felan yok molada çok bekletiyor maçlar yavaş başlıyor ve dm maçı olduğu halde tıklıyosun giremiyorsun hiç bir dm maçına

bu oyun bence en iyi ücretsiz fps kesinlikle oynanması gereken bir oyun

oyunu yüklersen karakteri kız seç daha ince oluyor böylece kurşuna isabet olma oranın azalır

• HIGHER kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim tavsiyelerin için
  • quote:

Orijinalden alıntı: torpilligazozz

teşekkür ederim tavsiyelerin için

rica ederim.
    bir sorun olursa youtubedan yada burdan sorabilirsin:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.