Şimdi Ara

Blacklight Retribution (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
8.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu ne ya saatlerdir yüklenmesini bekledim şimdide patch yapıyo buda çok yavaş ban.gif
  • Bu akşam oyuna giremedim; sebebini ben de bilmiyorum.

Edit büdüt: Gece yarısından sonra düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 13 Temmuz 2012; 9:37:55 >
  • Oynayanlar nickini yazsa iyi olur aslında.

QuickSniper06
  • Nick: TrollSniper
  • merhaba arkadaslar oyunu yenı yukledım.
    masa ustu launcher ıconunu tıkladım bısıler daha download ettı sonra bu ıslemıde bıtırdıkten sonra launcher tepkı vermedı.
    acıyorum launcherı oyuna baslayabılecegım herhangı bır ıkon gelmıyor bu sorunu nasıl cozebılırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: einhander

merhaba arkadaslar oyunu yenı yukledım.
    masa ustu launcher ıconunu tıkladım bısıler daha download ettı sonra bu ıslemıde bıtırdıkten sonra launcher tepkı vermedı.
    acıyorum launcherı oyuna baslayabılecegım herhangı bır ıkon gelmıyor bu sorunu nasıl cozebılırım

Aynı sorun bende de var.Launcher tamamen beyaz bi türlü start gözükmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitokiri_johndoesai

Nick: TrollSniper

Sen A.V.A. da oynuyor musun yaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scott Storch

quote:

A.V.A. ne ola ki?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Scott Storch

quote:

A.V.A. ne ola ki?

Aynı nick'i Alliance of Valiant Arms'da (A.V.A) gördüm de dün, neyse sen değilmişsin anlaşıldı

• Oyun güzel oynuyorum. Oyun içi nick "faati" klasik ekleyebilirsiniz. Türk görmek nasip olmadı arkadaşım dışında. Bu arada itemleri süresiz bir şekilde alabiliyorsunuz. Bir günlük vermeleri test için deneme için. İsterseniz sonsuza kadar alabilirsiniz. Ama ücret artar fakat eğer sürekli o itemi alacaksanız permanated almak daha mantıklı.(acep doğru yazdımmı?)
  • up ! harika bir oyun.son zamanların en iyi ücretsiz online fps oyunu diyebilirim...
  • Uchiha1tach1 yeniyim
  • İnidirp bakayım bende Artict combat takılıyorum suan baya zevkli hack cok denk gelmedi bakalım bu nasıl
  • Aktif olarak oynuyorum, skype ile birlikte taktiksel oynayalım diyen olursa iletişime geçsin ö.m. ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilgooz

Aktif olarak oynuyorum, skype ile birlikte taktiksel oynayalım diyen olursa iletişime geçsin ö.m. ile.

Bu oyunda turkiye sunucusumu var? eğer öyle ise eu sunucusunu nasıl indirebiliyoruz dili ingilizce secip indirmeye başlattım 8gb torentten cekiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert1905x -- 27 Nisan 2013; 12:56:29 >
  • Oyunun son durumu nedir? 1 seneden fazladır oynamadım; iyice P2W mi oldu; yoksa para harcamadan da oynanır mı?
  • quote:

Oyunun son durumu nedir? 1 seneden fazladır oynamadım; iyice P2W mi oldu; yoksa para harcamadan da oynanır mı?

Oynarsın Türkçe oldu artı olarak.
  • Oyunların Türkçeleştirilmiş hallerini oyna(ya)mıyorum maalesef. Türkçe'den başka her şeye benziyor. Tarzanca bile değil maalesef...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 19 Mayıs 2013; 19:45:37 >
  • quote:

Oyunların Türkçeleştirilmiş hallerini oyna(ya)mıyorum maalesef. Türkçe'den başka her şeye benziyor. Tarzanca bile değil maalesef...

Bir oyunu ilk olarak ingilizce oynamaya başlarsan dil değişikliği çok saçma gelir. Örneğin minecraftta türkçe desteği gelmeden önce başladığımdan türkçesi çok saçma geliyor. Işık taşı, kaldırım taşı... Saçma değilmi. Ama eğer ingilizcesini duymasaydınız inanın bu şekilde oynardınız. Mesela Dota2 oynuyorum tamamen Türkçe. Çünkü hala hangi heronun ne yaptığını tamamen bilmiyorum. Skillerin ne yaptığını okumam gerekiyor. Artı olarak ingilizcesini okuyup Türkçeye çevirmekle uğraşmak da istemediğimden Türkçe oynuyorum.
  • 5 gb pack

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.