Şimdi Ara

BLACKFUKKAMETAL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

NOt:aLINTIr

• bende edit char olsam bendede o kadar resist olur ne war ki
  • bellı edıt saten de bı maner bakarsanız sızde anlarsınız nasıl edıt oldugunu anladıgımızı
  • Heaven daydı bu adam ban landı mı bişi oldu yok şimdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Karşıyakalı®

bellı edıt saten de bı maner bakarsanız sızde anlarsınız nasıl edıt oldugunu anladıgımızı

MANNER YOQ EZİQDE
  • eleman diezde biliyom ben bunuuu.ama manner azıcık gülünç olmuş bunların yanında.:))
  • yaw spoiled o ss yi bi siteden mi aldin bunlarda dio adamda manner yok lem o photosop gel sana full item +8 full resist full shell +8 yapam her seyini off off her sey yapilir adam paint dem kes dio orayi aliyo kendi resmine yapistiriyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: RememberWaLKer

yaw spoiled o ss yi bi siteden mi aldin bunlarda dio adamda manner yok lem o photosop gel sana full item +8 full resist full shell +8 yapam her seyini off off her sey yapilir adam paint dem kes dio orayi aliyo kendi resmine yapistiriyo

ya bişi bilmiosun konuşma ps fln deil basbaya edit char
  • PS deil . Diez de deil. Bu eski bir resim baya eski versiondan anlaışılır Cypherda HeaveN clanındaydı Çook uzun süredir hiç göremedim . Ya isim deiştirdi yada gmler alıp satmıştır
  • benim lr daha cok ( 80 ) :P
  • Verilmişti önceden.

P.s :Bu char datacı fatihin editlediği charlardan biridir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: _We_ALL_Nigger_

PS deil . Diez de deil. Bu eski bir resim baya eski versiondan anlaışılır Cypherda HeaveN clanındaydı Çook uzun süredir hiç göremedim . Ya isim deiştirdi yada gmler alıp satmıştır

banlandı desen daha dogru olur :)
  • koxpa 40 te fln oturmuş herhalde name change yapmıştır , ban dienler cyper böle adam dolu normal gelmeye başladı artık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.