Şimdi Ara

BlackBerry z10 ınceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
2
Favori
33.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: X-Slim

quote:

Orijinalden alıntı: ommix

quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

Bis bes var mi bunda. Normal internet paketiyle her uygulamasi calisir mi?

Normal bir internet paketiyle de bütün uygulamaları çalışacak

Bu konuda ciddi misiniz ?

Evet BB10 ile birlikte gelen en büyük özelliklerden biri de bu.Herhangi bir internet paketiyle de BB10'un bütün uygulamalarını kullanabileceksiniz.Yani BIS zorunluluğu kalktı.Fakat BIS'lerde veri sıkıştırma özelliği mevcut olduğu için BIS kullanımı daha mantıklı.Diğer internet paketlerinde veri sıkıştırma özelliği var mı bilmiyorum ama yoksa ücret bakımından sıkıntı yaşanabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: serokas

lackberry ve kvk kullanicisi olmak gelin beni kaziklayin demekle es anlamli... garantiye girmesi gereken arizalari bile kullanicisi hatasina sokarak caresizliginizden faydalaniyorlar ve bir guzel kazikliyorlar...cok gecmeden yine bir ariza cikiyor yine ayni kazik servis... 250+500 =750 tl odettiler... birdaha blackberryi bedava verseler alani seveyim...hele kvk nin kaziklari tadindan yenmiyor ....kvk ya aman dikkat bozuk olmayan telefonu bile bozar bunlar para almak icin...yam yam servis kvk.

Kvk ölümüne kazık haklısınız 0 piyasası 400-500 arası değişen 9700 için benden değişim parası için 680 lira istedilir direk cihazı iade istedim(müşteri hizmetleride süperdir telefonda offf iademi niye daha çnce söylemediniz diye fırça çeken kadın var.Süper fiyat bilgisi veren elamanları falan ohoo)Cihaz bana iade geldiğinde tamir ettim ve gül gibi çalışıyor.Kvk hatadır.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Evet BB10 ile birlikte gelen en büyük özelliklerden biri de bu.Herhangi bir internet paketiyle de BB10'un bütün uygulamalarını kullanabileceksiniz.Yani BIS zorunluluğu kalktı.Fakat BIS'lerde veri sıkıştırma özelliği mevcut olduğu için BIS kullanımı daha mantıklı.Diğer internet paketlerinde veri sıkıştırma özelliği var mı bilmiyorum ama yoksa ücret bakımından sıkıntı yaşanabilir.

Gercekten bu cok iyi olmus hocam sirf bu ozelligine bile alinir :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Gercekten bu cok iyi olmus hocam sirf bu ozelligine bile alinir :)

Tekrar belirteyim yalnız bis paketi veya normal internet paketini bu telefonda kullananlar , bağlı bulunduğu telefon firmasının müşteri hizmetlerinden internet apn'in açık olduğunu teyit etsinler.Özellikle faturalı hat kullananlar

• BIS BES konusunda Ceo yardımcısı lansmanda zorunlu olmayacak dedi. Ama tüm uygulamalar için geçerli mi bilmiyoru. Kullanan arkadaşlar yorum yaparlarsa sevinirim ben de.

Oyunlarla ilgili bir soru gelmniş. Uygulama dönüştürme programı var. Hatta Çok iyi para veriyor blackberry yeni uygulama yapanlara. Çoğu app store ve google play uygulamalrı dönüştürülebilecek. Aynı hazzı verir mi önümüzdeki güler belirlicek.
    Bu cihazı almak için acele etmeyin derim. Blackberrynin yeni sistemi hataları olabilir onlar su yüzüne çıkınca harekete geçin. en azndan yazı bekleyin hem 100 200 lira düşer
  • BB10 telefonlarda BIS kesinlikle yok. BES var. Mevcut BIS bir işe yaramıyor telefon internet apn kullanıyor. BIS kontratı olanlar Z10 alırlarsa kontratlarını iptal etsinler yeni bir internet kontratı yapsınlar. Yeni bir internet kontratı yapmazsanız internet apn kullandığından aşırı fazla fatura ödemek zorunda kalırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cleanton -- 6 Mart 2013; 17:58:37 >
  • Cıhazda bıs Paker sadece BBM face tweet kendi ınternet tarayıcısından bağlanması halinde ücretsiz, Youtube'a baglanıp vıdeo ızlemek ıcın yada radyo dınlemek ıcın ekstra ınternet paketı satın almanız gerekmektedir. Ilgılı operatöru arayıp bıs dısında apn cıkısını kapattırarak fatura şoku yasamazsınız.

Benı soracak olursanz bıs kullanmıyorum 1 gb ve sonrasında 250 mb sınjrsız net kullanıyorum. Kota dolunca hız dusuyor.

Bu arada cıhazla ılgılı sarj durumumu kesınlestırdım yogun kullanımda 1 tam gun gece acık ve 3g hep aktıf,cok rahat goturuyor, ekran parlaklıgını yarıya dusurup 3g kapatınca bu sure 2 gun cok rahat gıdıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: c_e_m22

Cıhazda bıs Paker sadece BBM face tweet

BIS BB10 cihazlarda kesinlikle yok. Test edilmiştir.
  • Üstadım telefona gmail takvimi kurmayı denedin mi? exchange ile takvim kuruluyor mu? Birden fazla gmail takvimi aynı anda senkronize oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cleanton

quote:

Orijinalden alıntı: c_e_m22

Cıhazda bıs Paker sadece BBM face tweet

BIS BB10 cihazlarda kesinlikle yok. Test edilmiştir.

Cleanton bıs paketı var, 16 tl odeyıp alabılıyorsun, ınternet apn kapattırıp sadece bu servısten yararlanabılıyorsun vdfone dan sordum ve gerek olmadıgını soyledıler,

Bu arada exchange maıl kurulumu yapamadım sadece gmaıl ve takvım senkr.yaptım sımdılık
  • O bahsettiğin 16 TL lik BIS paketi OS 10 cihazlar için değil OS7 ve öncesi için. OS 10 cihazlar diğer telefonların kullandığı internet paketlerini kullanıyor. BIS varsa OS10 cihaz ile internete bağlanamazsın. Test ettiğimi yazmıştım.
  • Daha anlaşılır yazayım, BIS denince kafa karışıyor. OS 10 yazılım içeren cihazlar (Z10 gibi) internet apn kullanıyor, blackberry apn kullanmıyor.
  • evet arkadaşlar dün avea bayisinde bakmıştım tele ancak naylonları üzerinde olduğu için tam olarak ne olduğunu anlayamamışım.bugün itibarıyla almış bulunuyorum.hertürlü sorularıza cevaplayabilirim...
  • Evet şu An tüm uygulamalar Wireless ve 3g den kullanılabiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esperer

Evet şu An tüm uygulamalar Wireless ve 3g den kullanılabiliyor

Birader sen değilmiydin diğer konuda malzeme kalitesi bende hayal kırıklığı yarattı diyen ne ara aldın:) Kararın neden değişti? Hayırlı olsun bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: lvnt38

quote:

Orijinalden alıntı: esperer

Evet şu An tüm uygulamalar Wireless ve 3g den kullanılabiliyor

Birader sen değilmiydin diğer konuda malzeme kalitesi bende hayal kırıklığı yarattı diyen ne ara aldın:) Kararın neden değişti? Hayırlı olsun bu arada

aynen aveada naylonlar üstünde pek bişi anlayamadım.arkadaşım aldı inceledim gerçekten süper.bende aldım aynen :)
    gayet başarılı bir cihaz
  • malzeme kalitesi bbden beklenmeyecek kadar kötü duruyor kullanan arkadaşlar biraz bunada değinebilirler mi? 9900 dan sonra güven vermeyen bir yapısı var gibi geldi bu hafifliğinden de kaynaklanabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakitay

malzeme kalitesi bbden beklenmeyecek kadar kötü duruyor kullanan arkadaşlar biraz bunada değinebilirler mi? 9900 dan sonra güven vermeyen bir yapısı var gibi geldi bu hafifliğinden de kaynaklanabilir

Ilk bakışta öyle gibi ancak ele alınca iş değişiyor hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakitay

malzeme kalitesi bbden beklenmeyecek kadar kötü duruyor kullanan arkadaşlar biraz bunada değinebilirler mi? 9900 dan sonra güven vermeyen bir yapısı var gibi geldi bu hafifliğinden de kaynaklanabilir

Çok kaliteli.
  • Ben blackberry de çalışan elemana sormuştum kaç mail adresi kaydedebiliyoruz diye bana 1 kurumsal 9 tanede hotmail gmail vs dedi, tam tersi olsa daha mantıklı bb iş telefonu olarak öne çıkmıyor mu? Doğrusunu bilen var mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.