Şimdi Ara

BLACKBERRY Z10 | ANA KONU (302. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.059
Cevap
28
Favori
285.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hangi renk ve fiyat ne kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RioDeJaneiro

hangi renk ve fiyat ne kadar?
    özelden mesaj atın görüşelim. Renk siyah snapdragon işlemcili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtmmustafa -- 8 Ağustos 2016; 16:39:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtmmustafa

özelden mesaj atın görüşelim. Renk siyah snapdragon işlemcili.

Alıntıları Göster
    dtek50 TR gelirmi nersın üstat z10 geri aldılar ne alıcgama karar veremedım

android te note 4veya 5 ios ta ipohone se diye aklımda var şuan dtek50 o yuzden sordum sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ers11n

dtek50 TR gelirmi nersın üstat z10 geri aldılar ne alıcgama karar veremedım

android te note 4veya 5 ios ta ipohone se diye aklımda var şuan dtek50 o yuzden sordum sana

Dtek50 hepsiburada ve gittigidiyora gelecektir. Ancak note 5 sermayeniz varsa o daha mantıklı bir tercih olur.
  • 2 yil z10 kullandim. Tavaiyem su saatten sonra z10 alinmaz.
  • Ers11n E kullanıcısına yanıt
    batarya sıkıntılı gibi görünüyor. Garantiye gönder ama yedek almayı unutma.
  • Z10'um durduk yere kapandı ve kvk da tamirini yapamadı,ben de tüketici hakem heyeti vasıtasıyla ücretini tahsil ettim.
    Telefondan geriye kalan kalan hiç kullanılmamış kulaklık ve kullandığım şarj aletini satıyorum

https://forum.donanimhaber.com/m_119895380//tm.htm#119895380
  • quote:

Orijinalden alıntı: master21

Z10'um durduk yere kapandı ve kvk da tamirini yapamadı,ben de tüketici hakem heyeti vasıtasıyla ücretini tahsil ettim.
    Telefondan geriye kalan kalan hiç kullanılmamış kulaklık ve kullandığım şarj aletini satıyorum

https://forum.donanimhaber.com/m_119895380//tm.htm#119895380
    teşekkürler yedek aldım sıkıntı yok zaten onlarda telefonu geri aldı şuan ne alcıma dusunuyrum ev taşıma işim var telefon almaya yoğunlaşamadım priv aklımdan geçmıyor degıl dtek50 de tbıkı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ers11n

teşekkürler yedek aldım sıkıntı yok zaten onlarda telefonu geri aldı şuan ne alcıma dusunuyrum ev taşıma işim var telefon almaya yoğunlaşamadım priv aklımdan geçmıyor degıl dtek50 de tbıkı
    Merhaba arkadaşlar, Lumia 820 kullanıcısıyım ve telefonumdan da memnunum. Blackberry z10 ilk çıktığı günden beri tasarımı ile beni etkilemiş bir telefon fakat internette ve burada hakkında o kadar çok şikayet duyuyorum ki yanaşmaya korkuyorum. Devrinin geçmiş olduğunun farkındayım fakat belirttiğim gibi şekli beni oldukça etkiliyor. Temiz (yurtdışı sıfır) bir cihaz buldum. STL100-2 modeli. Fakat kayıtsız olduğu için imei atma gibi bir durum olur mu bilmiyorum? Ayrıca sizinde görüşlerinizi almak istiyorum stl100-2 bile olsa blackberry z10 alınır mı?
  • Nerede satılıyor
  • fatihist_sf kullanıcısına yanıt
    imei kayit olmuyor .pasaport sart.kullanilir fakat kayitsiz zor.z10 da eski bi model oldu artik
  • quote:

Orijinalden alıntı: RioDeJaneiro

imei kayit olmuyor .pasaport sart.kullanilir fakat kayitsiz zor.z10 da eski bi model oldu artik
    https://forum.donanimhaber.com/m_120566703//tm.htm#120566703
    güncel bbm guruplarımız isteyen arkadaşlar buyursun. açıklamaları okursanız size yardımcı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esat1993can

https://forum.donanimhaber.com/m_120566703//tm.htm#120566703
    güncel bbm guruplarımız isteyen arkadaşlar buyursun. açıklamaları okursanız size yardımcı olur

Alıntıları Göster
    Whatsapp sene sonu kapanıyor değil mi arkadaşlar?
  • Bi yerde okumuştum, blackberry telefon üretimini bitiriyormuş, sakın olaki priv dahi olsa para vermeyin eğer haber doğruysa. Gerçekten haber doğruysa bir çağın devi en iyi telefonu pes diyecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackberryy

Bi yerde okumuştum, blackberry telefon üretimini bitiriyormuş, sakın olaki priv dahi olsa para vermeyin eğer haber doğruysa. Gerçekten haber doğruysa bir çağın devi en iyi telefonu pes diyecek
    - Blackberry 10 telefonlarda facebook artık kullanılmıyor. Facebook, Blackberry telefonlarında ajanlık yapıp kullanıcının kişisel bilgilerine ulaşamadığı için blackberry den desteğini çekti. Facebook uygulamasını başlattığınızda program açılmayıp tarayıcıya yönlendiriliyorsunuz.
    - Whatsapp bu senenin sonuna kadar açık ama 1 Ocak 2017 den itibaren whatsapp ıda blackberry lerde kullanamayacaksınız. Aynı şekilde Twitterda Blackberry den desteğini çekecek diye duydum ama twitterdan emin değilim, oda çeksin desteğini çok lazımıdı.

Arkadaşlar 9000 bold tan beri blackberry kullanıcısı ve hayranıyım, şuanda z10 ve q5 kullanıyorum. Bi ara blackberry de program yok diye iphone almıştım ama sonra tekrar blackberry e geri döndüm. Program takıntısı olan gerçekten blackberry kullanmasın ama adam gibi telefonu telefon gibi kullanacaksanız blackberry gayet güzel ve karizmatik bir marka. Evet program yok blackberry de olanlarda blackberry de ajanlık yapamadığı için desteğini çekiyorlar varsın çeksinler. Herşeyi felefon ile yapmak zorunda değilsiniz. Telefonu telefon gibi kullanacaksanız size nokia 6600 da yeter, o zaman blackberry ler bile fazla gelir. Ama telefonu süper bilgisayar gibi kullanmaya kalkarsanız samsung s7 bile size az gelecektir. Tercih meselesi. Eğer androdteki çöp olmayan her program blackberryde de olsaydı blackberry şuan pazar lideri olurdu emin olun. Blackberry sırf çok güvenli bir telefon olup ajanlığa izin vermediği için program üreticileri blackberry de program geliştirmiyor buda blackberry nin çöküşünün tek nedeni. Kullandığı Programları telefonunda göremeyenler blackberryden vaz geçtikçe şirket çöktü.

Ben blackberry ye güveniyorum. Donanım üretmekten çekilsede blackberry 10 işletim sistemine desteği devam edecek. Program kıtlığınada çözüm bulacaktır. Eğer baktılar hiç olmuyor blackberry 10 cihazlara android sürümü çıkarırlar dicem ama oda zor çünkü blackberry 10 cihazların donanımı android kaldıracak düzeyde değil. En iyisi şu: BLACKBERRY ŞİRKET OLARAK TÜM DÜNYADA KULLANILAN SOSYAL MEDYA PROGRAMLARI İÇİN KENDİ NATIVE PROGRAMLARINI KENDİ GELİŞTİRSİN. Sosyal medya siteleri ile anlaşma yapsın onların gazını alsın ve desinki arkadaş siz üretmicekseniz ben üreteyim programı. bu kadar basit. Sonra dier programlar içinde tek tek firmalarla görüştür mesela türk hava yollarıyla anlaşsın blackberry 10 native programını beraber geliştirsinler mesela.

• Kadir Kaan kullanıcısına yanıt
    yani bu cihaz öldümü öldise çok yazık oldu bu bir hafta ayfon 6s kullaniyorum hiç tat vermiyor yaklaşık 3.5 yıldır z10 kullaniyodum tabi bundan öncede öbür modelleri kullaniyordum bu markada gitti
  • Maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadir Kaan

Maalesef.
    arkadaşlar bb.nin artık cihaz üretmeyeceğini yanlış anlamayın, evet cihaz üretmeyecek ama cihaz çıkartacak. DTEK50, 60 modellerinde olduğu gibi başka firmalara ürettirecek.Şirket üretim maliyetlerini düşürmek için bu yola girdi.
    Misal DTEK50 Alcatel.in BB.ye göre modifiye edilmiş bir modeli. Yani BB marka telefonlar çıkmaya devam edecek
    (ne zamana kadar? Allah bilir :)
  • Arkadaşlar Z10 ile tarayıcı üzerinden facebooka girdiğimde sayfa bozuk açılıyor. Cuma günü sosyal medyaya erişim kısıtlamasından beri böyle. Bu sorunu yaşayan var mı başka?

BLACKBERRY Z10 | ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChemtraiLs -- 6 Kasım 2016; 20:51:03 >
  • 
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.