Şimdi Ara

BLACKBERRY Z10 | ANA KONU (301. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.059
Cevap
28
Favori
285.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamam teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba dün watsapp açtığımda 31 arlık 2016 son dedı watsapp desteği cekicek diye duymuştum okumuştum senın engın blgıne dyanark :) tarayıcıdan faln kurulabılırmı fıkrın neddir ? sayglar
  • bide PRİV kullanıyosun görğüm kadarıyla nasıl özetlersin veya aşılarsın bna yada git samsung iphone mu al diceksin :) ipohene hıc kullanmadım
  • Ers11n E kullanıcısına yanıt
    Blackberry'nin artık Priv dışında bir telefonu alınmamalıdır. Ben de Priv dışında desteği kestim.

Amiral segmentinde başkaca önereceğim tek cihaz ise S7 Edge'dir.

• priv'i almak farkli bir android cihazi almaktan farksiz olucaktir priv blackberry'i yansitmamaktadir bence daha iyi cihazlar alabilir siniz.

• priv daha iyi cihazlardan bir tanesidir. zira artık ya ios kullanacaksınız ya da android, en azından ucundan kıyısından blackberry ki android tarafında güvenllik güncellemelerini ilk dağıtan platform, birkaç kendine has özelleştirmesi ve bu düzeyde klavyeli android olarak tek olmaklığıyla da iyi bir alternatif.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EF013079 -- 2 Temmuz 2016; 17:20:36 >
  • teşekkürederim bi sorum dha bılgın varmı üstat örn watsapp Türkiyede kimi z10 dan desteğini çekiyo stl-1 yurddışındakıler devam mı acaba stl-2-3-4 ? artık yıl sonuna doğru Priv modeline fıyt düşüklüğünü takıp ederim nasip yada z10 tarayıcıdan faln watsaap kurmaya denycem :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ers11n -- 3 Temmuz 2016; 4:14:33 >
  • Merhaba bende blackberry z10 satin almayi düşünüyorum. Bir sorum var facebook, messenger, whatsapp, tumblr, we heart it, spotify, instagram, wattpad, twitter bunlarda sorun yaşar miyim?

• amiral sınıfında en iyi telefon uzak ara htc 10 modelidir.
    keşke blackberry bu konuda geride kalmasaydı.
  • Merhaba arkadaşlar bende Blackberry Z10 serüvenimi iPhone 6s ile sonlandırmış bulunmaktayım. Herhangi bir sorusu olan sorabilir ancak bu mesajı okuyana arkadaşlara önerim şu olacak. Eğer elinizde Blackberry Z10 varsa ve işinizi görüyorsa belli bir süre daha kullanın ama eğer yetmiyorsa hemen değiştirin. İnsanın hayatından bir dert tasa eksilmiş oluyor resmen. Blackberry'i her ne kadar sevsem de ihtiyaçlarımı karşılayamaz duruma gelmesi sebebiyle bıraktığımı da belirtmek istiyorum.

• vitriol23 kullanıcısına yanıt
    Dostum biliyorum farklı cihazlar ama 6s den Blackberry priv geçmeyi düşünüyorum fikrin ne ? Veya elimdeki cihaz bozulunca vs mi düşünme mi önerirsin ? Hiç bulaşmamak en mantıklısı mı teşekkürler :).

• samsun__ S kullanıcısına yanıt
    Şu an için bulaşmamanı öneririm. Priv işini görmezse 6s gibi hemen satamazsın üstelik satarsan büyük ihtimalle 6s de alamazsın zarar edersin. :)
  • İyi akşamlar herkese z10`u babama verdim. Şöyle bir sorun var ana menuye zoom yapılmış yarisi yok iki parmakla uzaklaştırınca düzeliyor. Telefonu kilitleyince tekrar oluyor. Var mi bilen çözümü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qenosit -- 22 Temmuz 2016; 20:58:31 >
  • ayarlarda erişilebilirlik e gir büyütme modunu kapat açık kalmış o vede ekran zumlu gibi durdugu için hızlıca 3 kere dokun yada tıkla neyse bunları yap düzelir zomlu ekranı kaydırırken ıkı parmakla kaydıra bilirsin
  • arkadaşlar benim z10 daa şarj döngüsü yada şarj yüzdesi bozuk %100 ken kapanıyo 90-80-73 -68-55 bu sayıları atıyorum burlara düştünde yada %100 ken kapandığı oluyo bilgisayarla şarja takjınca anca açıyorum batarya bitmişmidir sizce alalı 1.5 sene oldu garantisi 1.5 sene daha var teknosa
  • İhtiyacı olana elimde orjinal blackberry z10 stl 100-2 vardır. Fiyat konuşulur.
  • Z10 a pokemon go yüklenebiliyor mu? Bilen var mı acaba?
  • denedım yuklenmıyor.
  • arkadaslar bu arada z10 u teknosa servıse verdım bakal bekleyım görucez sorunu cozupmu gonderıcekler yoksa telefonu gerımı alıcaklar teknosadakı arkadasım sıfır alıdım gıbı teslım ettım kutulu gerı alabılırler dedı
  • arkadaslar teknosa verdım servise gitti telefonu geri aldılar
  • 
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.