Şimdi Ara

BLACKBERRY VE 4.5G

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
2.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, BlackBerry Classic ve Passport 4.5G'ye uyumlu mu?

• Gsm arena verilerine gore ikiside gerekli frekans destegini sunuyor. Classic e cat4 yazmislar 150mbps, sanirim passport ta ayni sekildedir. Test edilmeden emin olmak zor. Belki teorik yuksek hizlara cikamayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asaime -- 27 Ağustos 2015; 15:03:20 >
  • Bende de z30 var destekliyor mu? 4,5 g ye Geçmek, sim kartı değiştirmek mantıklı olur mu?
  • Benim bildiğim BlackBerry 10 modelleri içinde Z10 hariç hepsinde var. Z10'larda STL-100/1 de yok, STL-100/2, STL-100/3 ve STL-100/4 de mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

Benim bildiğim BlackBerry 10 modelleri içinde Z10 hariç hepsinde var. Z10'larda STL-100/1 de yok, STL-100/2, STL-100/3 ve STL-100/4 de mevcut.
    snapdragon s4 plus, s4 pro, (lte cat 3 - 100 mb/s), 801 (lte cat 4 - 150 mb/s) kullanılmış blackberry cihazlarında mevcut (Q5, Q10, Z10, Z30, Classic, Passport) bir teknoloji...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EF013079 -- 29 Ağustos 2015; 14:06:04 >
  • Teşekkür ederim arkadaşlar.
  • Q10 uyumlu olmasi lazim ama bu Turkcell cihaziniz uyumlu degildir diyor, ne is?
  • Zuko kullanıcısına yanıt
    bende z30 var turkcell onada uyumlu degil diyor
  • Turkcell z10 icin 3g ye de uyumlu degil diyordu, ciddiye almayin :) z10 stl-100 modeli haric hepsi 4g uyumlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: 307kd

Turkcell z10 icin 3g ye de uyumlu degil diyordu, ciddiye almayin :) z10 stl-100 modeli haric hepsi 4g uyumlu
    4.5 var arkadaşlar sıkıntı yapmayın. Sadece Z10 un tek modeli harinç diğerlerinde yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zendo

4.5 var arkadaşlar sıkıntı yapmayın. Sadece Z10 un tek modeli harinç diğerlerinde yok.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar konuyu açtığımdan beri epey zaman geçmiş ama hala almadım 4.5G uyumlu sim kartı. Acaba Turkcell uyumlu değildir diyorsa sim kartı vermeme gibi bir durum olabilir mi? SMS ile başvuruyu BlackBerry'den yaptığımda cihazınız uyumlu değildir dedi ama iPhone'dan yapınca oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartographer

Arkadaşlar konuyu açtığımdan beri epey zaman geçmiş ama hala almadım 4.5G uyumlu sim kartı. Acaba Turkcell uyumlu değildir diyorsa sim kartı vermeme gibi bir durum olabilir mi? SMS ile başvuruyu BlackBerry'den yaptığımda cihazınız uyumlu değildir dedi ama iPhone'dan yapınca oldu.

Alıntıları Göster
    Türk Telekom'da 8 lira ücret mukabilinde veriyorlar. Tcell'de de verirler bence o şekilde. Ayfon ile gitsen ne olur ki Tcell'e?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartographer

Telefonsuz gidince vermeyecekler mi o zaman ne alaka? Turkcell bayiisine git, 4.5 g kart almak istiyorum de, kimliğini isterler alırsın kartını. Eski sim kartı götürmeye bile gerek yok.

Bir de ücretsiz olması lazım, 8 lira falan demiş üstteki arkadaş da Turkcell de ücretsizdi.
  • quote:

Turkcell z10 icin 3g ye de uyumlu degil diyordu, ciddiye almayin :) z10 stl-100 modeli haric hepsi 4g uyumlu

Hani H+'da kaldı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

quote:

Hani H+'da kaldı?

Aynen

Tekrar baktım 4G yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zendo -- 1 Nisan 2016; 1:20:19 >

• quote:

quote:

quote:

Hani H+'da kaldı?

Aynen

Tekrar baktım 4G yazıyor

Bende yazmıyoooor.

• quote:

quote:

quote:

Hani H+'da kaldı?

Aynen

Tekrar baktım 4G yazıyor

Hocam rica etsem telefonunuzun tam modelini ve operatörünüzü yazabilir misiniz?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hani H+'da kaldı?

Aynen

Tekrar baktım 4G yazıyor

Kusura bakma kapatmıştım siteyi. Q10 telefon hatta Vodafone. Yeniden başlat kesin oluyor.

• Zendo kullanıcısına yanıt
    Ayarlarda "Ağlar ve Bağlantılar" sayfasında en altta IMS Durumu diye bir seçenek gözüküyor mu? 4g destekli bb10 telefonların hepsinde volte desteği var diye biliyorum fakat bende bu seçenek gözükmüyor, avea da cihazımın volte desteği yok diyor (q5 sqr100-2)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hani H+'da kaldı?

Aynen

Tekrar baktım 4G yazıyor

Kusura bakma kapatmıştım siteyi. Q10 telefon hatta Vodafone. Yeniden başlat kesin oluyor.

Model numaranız SQN100-3 mü?

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.