Şimdi Ara

BlackBerry OS 10.3.3.2205

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

BlackBerry 10.3 güncellemesini dağıtalı aylar oldu ben halen alamadım ve bugün sürüm numarası 10.3.2205 olan bir güncelleme daha dağıtmış Z30 kullanıyorum Acaba BlackBerry sadece benimle mi dalga geçiyor yoksa benim gibi bu durumdan muzdarip olan başka kullanıcılar var mı

• Bende de 2 adet z30 vardı. Güncelleme gelmedi autoloader la yükledim. Bekleme boşuna yükle autoloader.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F.Castro

Bende de 2 adet z30 vardı. Güncelleme gelmedi autoloader la yükledim. Bekleme boşuna yükle autoloader.

Ota ile neden verilmiyor bana bunu kim açıklayacak gerekçe nedir ?
  • Bilmiyorum hocam. Bazı ülkelerde de yok. Beklemek istemedim ben yükledim haliyle.

• Arkadaşlar BlackBerry'nin söylediğine göre bu güncellemeleri OTA göndermek ülkelerdeki telekomünikasyon şirketlerine düşüyor. Belki Turkcell'e falan yazmak gerekir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartographer

Arkadaşlar BlackBerry'nin söylediğine göre bu güncellemeleri OTA göndermek ülkelerdeki telekomünikasyon şirketlerine düşüyor. Belki Turkcell'e falan yazmak gerekir?

Ben turkcelle ile konuştum turkcell diyor bizimle alakalı değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Colegend

quote:

Orijinalden alıntı: cartographer

Arkadaşlar BlackBerry'nin söylediğine göre bu güncellemeleri OTA göndermek ülkelerdeki telekomünikasyon şirketlerine düşüyor. Belki Turkcell'e falan yazmak gerekir?

Ben turkcelle ile konuştum turkcell diyor bizimle alakalı değil

BlackBerry de biz operatörlere güncellemeyi verdik operatörler dağıtacak diyor. Acaba BlackBerry Türkiye'den çekildiği için güncellemeyi bizim operatörlere vermedi mi?
  • z30 kullanıyorum bugun güncelleme geldi bana,darısı başınıza
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skörtıl_Nimo

z30 kullanıyorum bugun güncelleme geldi bana,darısı başınıza

Selam;
    Ben dayanamadım autoloader ile yükleme yaptım pişmanda oldu bana yazılım sürüm numarasını ekran görüntüsü olarak atarmısın
  • https://store.donanimhaber.com/cf/e2/4e/cfe24e153718586b4affe873f6d3acae.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skörtıl_Nimo -- 2 Şubat 2017; 18:9:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skörtıl_Nimo

https://store.donanimhaber.com/cf/e2/4e/cfe24e153718586b4affe873f6d3acae.png

Model numarası nedir ve hangi hat kullanıyorsun
    bendeki sürüm ile sendeki arasında fark var

• turksel,z30 sta05 modeli hocam
  • Blackberry passport normal internet datası kullanabiliyormu yoksa ayrıca paketmi almak gerekiyor arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: egkhn

Blackberry passport normal internet datası kullanabiliyormu yoksa ayrıca paketmi almak gerekiyor arkadaşlar

Blackberry 10 ile BİS-BES sona erdi normal data paketi kullanabilirsin sıkıntı yok
  • Teşekkür ederim

Kullanan birine sormak lazım tarafsız olursak bu cihaz alınır mı alternatiflerinin arasında marka fanatikliğini bırakırsak bir kenara 1649 TL bu cihaza verilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: egkhn

Teşekkür ederim

Kullanan birine sormak lazım tarafsız olursak bu cihaz alınır mı alternatiflerinin arasında marka fanatikliğini bırakırsak bir kenara 1649 TL bu cihaza verilir mi?

Sana tüm samimiyetimle söyliyebilirim Windows Os dışında tüm sistemleri kullandım kullandığım telefonlar zamanın amiral gemileri
    Note 4 İphone 5s sistemsel olarak beni tatmin etmediler Blackberry 10 os ile değişikliği hissedersin sistem çok stabil güvenlik ve gizlilik had safhada
    Tek eksik:Mağaza, mağazada uygulama eksikliği çok özellikle bankacılık ve popüler uygulamalar eksik ör:facebook api desteğini durdurdu instagram yok
    Facebook:blackberry'nin gizilik kurallarına uymadığı için sürekli kullanıcıların bilgilerine erişim isteği olduğu için blackberry tarafından rededilince adamlarda api desteğini durdurdu whataspp da 2017'de çekilecek deniliyor

Not:Blackberry Android uygulamaları destekliyor Apk olarak kurabilirsin sıkıntı yaşamazsın

Fiyat konusunda gelince o telefon alışılmışlığın dışında bir tasarım ile geliyor fiziksel klavye mevcut bana göre fiyatını hak ediyor ama ama gerektiği değeri görmeyen bir telefon

• iPhone 6 ile ikisinin arasında kaldım görsellik karizma on numara ama uygulama wp instagram kullanamayacaksam intihar olur ama şarj ve görüntü ile iPhone nun çok üstünde bir diyebilirim
    iPhone da yazılımı sürekli güncelleniyor buda çok ağır basıyor 4 hariç tüm cihazlar güncelleme alıyor olay süper

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egkhn -- 5 Şubat 2017; 23:41:59 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.