Şimdi Ara

Blackberry Classic Q20 Kullanıcı Klubü Ana Konu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
3
Favori
10.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Johnny Quid

ya benim telefon çok hoşuma gitti, lg g2 kullanıcısıyım androidteki klasik donmalar artık başladı. telefonu değiştirme düşünücesindeyim, eğer bu telefon 1000 lira civarında olsa direk alacağım fakat 1500 olunca elim o kadar kolay gitmiyor. değecek mi bu telefonu almaya? yoksa direk q10 mu almalıyım?

1000 lira civarı 2. elleri bulabiliyorsunuz sahibinden de g2 ye göre daha özelliksiz ama daha stabil ve sağlam bir telefondur q10 yerine classic alın bence
  • bu telefonu beğenmiştim de ön kamera 2 megapixel ayıptır yav
  • dün gece telefonu sipariş ettim sanırım p.tesi elimde olur. şarj girişi klasik usb baglantıları gibi mi? android şarj aleti ile şarj etsem olur mu geldiğinde? yoksa kendi şarj aleti için bir dönüştürücü bulmadna kullanmayayım mı?
  • Johnny Quid kullanıcısına yanıt
    standart 2 amper çıkışlı bir micro usb şarj aleti işinizi görecektir yani s4 note 2 gibi telefonların şarj aleti hızlı doldurur bataryanızı
  • Bende bugün classıc sahibi oldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thermofısa

Bende bugün classıc sahibi oldum

bende hala bekliyorum p.tesi kargoladı sanırım çarşamba elimde olur telefon
  • Classic için 10.3.2 güncellemesi geldımı

• Dostum elıne saglık cok guzel bı paylasım olmus. Bende classıc kullanıyorum fakat bu play store falan nasıl yulıycem bı bılgım yok bu konuyu anlatan bı lınk varsa veya sen kısaca paylasırsan cok sevınırım sımdıden tesekkurler

• arkadaşlar telefonu 4 ağustosta sipariş ettim 8 ağustostan beri kullanıyorum yani 5 gündür. fakat ekran boyutuna alışamadım hala. telefonun jelatini bile üzerinde hala eğer ilgilenen varsa satabilirim. s6-note3-note4 fiyat farkı konusularak takas olabilir.
  • kılıf tavsiyesi olan var mı ?
  • Beyler lenovo vibe x2 ile takas yapan var mı 2 haftalık full kutulu garantili eğer yoksa bana bb OS bir telefon hediye edermisiniz babam zorla x2 aldı lise bire geçtim param yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, cihazı abim düşünüyor. Fakat pil performansı nasıl ve cihaz yazılımsal olarak güncel mi ve güncelleme almaya devam ediyor mu bunları merak ediyoruz?

Cevaplayanlara teşekkür ederim.

• Merhabalar,

Öncelikle çok faydalı bir paylaşım olmuş, elinize emeğinize sağlık.

Uzun bir süre 9700 ve 9900 Bold serilerini kullandım.

Bildiğiniz üzere blackberry telefonların bir dezavantajıvar: İNTERNET.

Blackberry cihazlarda e-posta ve diğer uygulamaları kullanabilmek için normal internet paketinden yararlanamıyor ve BİS paketi dediğimiz blackberry internet paketi almak zorunda kalıyorduk.

Bu model için aynı şey geçerli mi yoksa bunu aşmışlar mı? Yani normal internet paketi ile cihazda tüm uygulamaları çalıştırabiliyor muyuz? Yoksa daha önceden olduğu gibi BİS paketimi almak gerekiyor?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
  • z3hirbaz Z kullanıcısına yanıt
    Bis paketi almaya gerek yok. İnterneti normal tarifenizden kullanıyorsunuz.

• Merhaba,
    Guzel bir arastirma olmus tesekkurler. Bir kac gundur bu tlfnu arastiyorum.

Is tlfnu olarak almayi dusunuyorum. Dokunmatik ekranli tlflarda arac kullanirken mail okumak,mail yazmak, numara cevirmek yanlislikla baska alana dokundugunuzda sorun oluyor ve surekli sarj aleti ile gezmek zorunda kaliyorum.

Q20 sadece mail ve konusma ile gunde kac saat sarji dayanabilir, fikriniz varmi?
    Urunun satisini hepsiburada.com ve sahibinden haric baska biryerde bulabilirmiyim?
    Garanti ithalatci firmami veriyor? Blackberrynin yurt ici satis noktalari var mi?

Tesekkurler...

• Selam. İkinci el yada sıfır,kayıtlı yada kayıtsız farketmez acil BB Classic aranıyor

• srdrgrkn S kullanıcısına yanıt
    merhaba mail ve konuşma için 1 günü rahat çıkaracağınızı düşünüyorum yani sabah dolu batarya ile çıkarsanız akşama sorunsuz bataryanız tükenmeden evinize dönebilirsiniz blackberry yurtiçinde satışlarını uzun zaman önce sonlandırdı ithalatçı garantili ve yurtdışı pasaport kayıtlı cihazları bulabilirsiniz anca ,sahibinden de kadıköyde satış yapan 1 2 telefoncular var onlar düzgün satış yapan telefoncular birkaç kere alışverişim oldu onlardan sorunsuz telefonları oluyor genelde tavsiye ederim
  • Cihazı 4.5g ile kullanabiliyormusunuz? Bi çok yerde LTE destekli ama LTE advanced yani 4.5g Türkiye şartlarında kullanılamıyor deniyor. Bazı siteler destekliyor demiş. Kullanan deneyen varsa yazabilir mi birde voLTE yani voice over LTE yi kullanabiliyormuyuz ( internet harcamadan dakika paketi üzerinden hd ses göndermek ve görüntülü konuşmak). Yurtdışında mümkünmüş diğer cihaz da destekliyorsa ama türkiyedeki cihazlarda volte ayarları yok diyenler var. Yardımlarınızı bekliyorum...

• Arkadaşlar bu telefonun internet dışında temin edebileceğim bi yer var mı ? İstanbulda yaşıyorum,sıfırını hiç bir yerde bulamadım.
  • Dogubankta üst katta ki dükkanlarda 2-3 tane vardı sıfır. Zamanın varsa dolaşıp bulabilirsin hocam

@TheMU

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.