Şimdi Ara

Black Sails (4. Sezonda sona erdi!)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
1.432
Cevap
41
Favori
45.314
Tıklama
Giriş
    4220 Mesaj
    Başladım bakalım.
    |
    |

karasakal işi bitirdi ve kaçtı orda dikkatimi çeken bir adamı filonuz geliyor gibi bişey söyledi acaba başka yerlerde gemileri varda gerimi dönücekler ne olcak.flintin vazcayması ufak bir dizi şaşırtmacası tabiki öyle olmayacak bunu herkes biliyor :D zenci kızda birşeyler yapıp kurtarır bunları öyle olucağını inanıyorum sonraki bölümlerde karasakalla flint nasıl karşılaşıp kavga ediyolar onu çok merak ettim
    |
    |

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
    - Bilgisayar Mühendisi -
  • Bölüm Yetkilisi
    5359 Mesaj

Yerlilerdeki anaerkil ailenin en başında olan kadının Mr. Scott ile ilişkisi olduğundan alakasız bir yer değil. Çoğu tarihi dizi böyle geçiyor zaten. Orada nasıl bir yöntem izleyeceklerini çok merak ediyorum.

Su gibi akıp geçiyor bölümler.
    |
    |
    MessiTugi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 19 Şubat 2016; 20:23:56 >
    |
    |

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD | Corsair 400R
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | EVGA 750GQ 80+ GOLD | ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz QHD IPS
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Yarbay
    4233 Mesaj
    dizi şimdi başlıyor 6. bölüm ile birlikte kalite 2 kat artacak heyecan tavan yapacak finale kadar
    |
    |
    Şu güzelim dizinin alt yazısının bu kadar geç çıkması çok can sıkıcı bir durum...
    |
    |
    |
    |
    7255 Mesaj
    Yokmu bir insan şunu çevirecek illa 144p dandik yerlerdenmi izlenecek.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Aman underrated dizilerle değil, saçma ve popüler dizilere öncelik verin... Şaka gibi şu dizinin altyazısının çıkmaması.

Nerede ergen zombili kurtlu böcekli dizi varsa sabahdan çıkıyor altyazısı, bizde 2 gündür bekliyoruz.
    |
    |

AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD | Corsair 400R
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | EVGA 750GQ 80+ GOLD | ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz QHD IPS
  • Binbaşı
    1009 Mesaj

Bölüm güzeldi. Flint reis yine ikna hack açtı. İspanyollar ortaya bomba gibi çıktı. Ortalık karışacak gibi.

Önümüzdeki bölüm çok fena görünüyor. Teach vs Flint

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YunotheKid -- 23 Şubat 2016; 1:03:42 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: b0Ni

dizinin dili ağır biraz, cesaret edemiyor kimse

Bu işi hakkıyla yapsa yapsa eşekherif yapar. :D

Birde nazo82, çevirmenlik üzerine bi şirket gibi bişey kurmuştu. Dizi-film çevirisiyle alakalı. Onlar bile el atmmaışlar işe enteresan.
    |
    |
    Üç gözlü bir karganın üç gözü olmalı. Bunun sadece bir gözü var, o da kırmızı. Bran, meşale ışığında bir kan gölü gibi ışıldayan gözün onu izlediğini hissedebiliyordu. Lordun diğer gözünün olması gereken yerde ince ve beyaz bir kök büyümüştü. Lordun göz çukurundan çıkan kök, adamın yanağına inmiş ve boğazına girmişti.
    "Sen üç gözlü karga mısın?" -Bran Stark
  • Yüzbaşı
    858 Mesaj
    Bu diziye ne oldu lan böyle abouuvvvv
    |
    |

ağır imla hataları yazıyor...
    |
    |

Diyalogları bazen fazla abartıyorlar. Artık 'bölümün nasıl bittiğini anlamadım' diyemiyorum. Rackham'dan bir hamle bekliyordum ve yaptı hamlesini, senin sakalına favorilerine kurban olsunlar.
    |
    |
    3x6

Başbakan Charles VANE
    |
    |
    Üç gözlü bir karganın üç gözü olmalı. Bunun sadece bir gözü var, o da kırmızı. Bran, meşale ışığında bir kan gölü gibi ışıldayan gözün onu izlediğini hissedebiliyordu. Lordun diğer gözünün olması gereken yerde ince ve beyaz bir kök büyümüştü. Lordun göz çukurundan çıkan kök, adamın yanağına inmiş ve boğazına girmişti.
    "Sen üç gözlü karga mısın?" -Bran Stark
  • Binbaşı
    1009 Mesaj
    6. Bölüm de çok güzeldi. 3.sezonu neredeyse kusursuz devam ediyor. Her bölüm fragmanında bu kez bomba patlıyor diyoruz, bir sonraki bölüm daha büyük bombalarla geliyorlar.

Jack kaptanlığın aynı zamanda zeka işi olduğunu da gösteriyor.
    Flint kurnaz, etkileyici, yetenekli. Teach güçlü, ürkütücü. Vane karizmatik, yetenekli. Jack sadece zeki. Ne güçlü, ne karizmatik, ne yetenekli. Adam zekasıyla adını tarihe yazdırmanın peşinde. Kendisinden sonra da namının konuşulmasını istiyor. Bu bölümde valiye resti çekti.

Vane 2.kez ihanet etti. Teach onu öz oğlu olmasa da oğlu olarak görmek istiyor ve yanında durmasını istiyor ama Vane artık Charles Vane. Kendi idealleri var onların peşinde.

Sahildeki sahnede Vane'in Teach'i durdurmarından sonra yürüyerek Flinte gidip onu da al git demesi çok dokunaklıydı. Çok güzel oynadı o 'oğlundan' gördüğü hayal kırıklığını. Üzüldüm ama Vane de haksız değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    19763 Mesaj

adam var dünyasında yüksek dağlar yaratmış
    kimisi yarı yola gelmeden havlu atmış
    adam var göstermelik gürlemese de eser
    adam var adam gibi harbiden racon keser
    |
    |

• Yarbay
    8286 Mesaj

Vane mantıklı hareket yaptı ama teachede üzüldüm gerçekten onun için sıkıntılı bir durumdu ama işe bak şimdi vane ve flint kafa kafaya veriyor.
    |
    |
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,330
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.