Şimdi Ara

Black Sails (4. Sezonda sona erdi!) (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.428
Cevap
37
Favori
48.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizi , her bolumde kaliteyi arttirarak devam ediyor...
    Diger sezonlarda cinsellik bolca kullaniliyordu, bu sezon hemen hemen hic kullanmadilar. Tabii sansurlu versiyonu izlemiyorsak. :)

Rackham"in kullandigi turkish wh.. sozu tamamen senaristin zorlama hayal gucunden ibaret. Daha dogrusu Starz in.. Davinci's demons dizisinde de turklere karsi benzer bir tutum vardi... Hadi onu makul gorelim savas vs... Fakat adamin boynundaki fulara, kravata bakarak turkish wh... benzetmesi yapmasi cok komik olmus.. O donemde malum osmanlinin kadinlara bakis acisi asikar, gayri muslim kadinlara karsi bile tutum belli. Avrupanin bir ucundan kactane turk kadini gordunde bu benzetmeyi yaptin? Ayrica o donem turk, musluman kilik kiyafetide o tarz degil.. O fulari, kravati ingiliz,fransiz.italyan,portekiz ve almanlarin giydigi bilindik birsey.. Elbette uzerinde durulacak bir mesele degil ama Starz in turklerden yana icinde bulundugu asagilik psikolojisine dikkat cekmek istedim. Starz sen hayirdir? :)

• sonunda türklerin ismi geçti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-15CD78EA1 -- 5 Mart 2016; 17:34:12 >

• John Silver Long John Silver olmaya başladı

• John silver aktı gidiyor. Charlesda mantıklı hamle yaptı. Onu geçtim Guthrie bu kadar adamla yatıyorsun nasıl hamile kalmıyosun şaşırıyorum o zamanlar korumamı vardı acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICromwelleI -- 6 Mart 2016; 23:25:48 >
  • 3x7

Dufresne denen herifin ölmesine ne kadar sevindim anlatamam. Ben hayatımda bu kadar itici bir tip daha görmedim.
  • Yine çok çok iyi bir bölümdü, izlemeye doyamıyorum. Keşke bir spin-off falan yapsalar da sezon arasında onu izlesek, 10 bölüm izleyip 1 yıl bekleyecek olmak daha şimdiden koymaya başladı.
  • John Silver

O gözlüklü elemana uyuz oluyordum çok iyi oldu

Bu arada Rackham ne söyledi Türklerle ilgili kaçırmışım orayı
  • Jack her ne kadar çok zeki olsa da gururu ve kibri yüzünden bazı çok salak hatalar yapıyor.
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    bir önceki bölüm you look like a turkish wh.re demişti onu diyo arkadaşlar bu müthiş dizinin imdb puanının bu kadar düşük olması ve hala daha çevirmeni olmaması şaşırtıcı
  • Dizi müthiş gidiyor. Blackbeard bence;

Sezon finaline Nassau Savaşı yetişir mi bilmiyorum ama Nassau Savaşı sonrasında Flint ve Vane'e beklemedikleri bir hareket çekip Nassau'ya Blackbeard konacak diye bir tahmin uyduruyorum bakalım. Bir dahaki sezon İspanya altınları uğruna Nassau'ya geldiğinde bu üç korsan sonunda aynı tarafta birleşir ve dizi biter herhalde.
  • Hayır, sezon 10 bölüm 3 bölüm kaldı.
  • Bu dizinin çevirmeni yok gerçekten şaka gibi. Çok heyecanlı gidiyor. Ayrıca;

Dufresne'nin öldürüldüğü sahnede içimin yağladı eridi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Bu dizinin çevirmeni yok gerçekten şaka gibi. Çok heyecanlı gidiyor. Ayrıca;

Dufresne'nin öldürüldüğü sahnede içimin yağladı eridi.

Valla 3 sezondur bekliyordum o ani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 9 Mart 2016; 0:41:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yusei kullanıcısına yanıt
    Sırf, harika sahneyi yaşatmak için bu müptezeli seçmişler sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rider of the Red Horse

sonunda türklerin ismi geçti

Yalnız birinci sezonda türk diye bir karakter var zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

quote:

Orijinalden alıntı: Rider of the Red Horse

sonunda türklerin ismi geçti

Yalnız birinci sezonda türk diye bir karakter var zaten

ınıttım:d

• 3x8

Paso birileri yakalanıyor arkadaş guthrienin orda üstüne atlayacağını düşünüyorum Vanin ama Guthrie yanar döner bir kız o yüzden kesin bir şey söylemek söz konusu değil diyebilirim. Yalnız şu maxide ne kadın çıktı hemen anniyi çözmüş işe bak birde öttü şimdi flintin işi zor. O değilde bu valide 9 canlı çıktı hayır anlamıyorum orda attan iniyorsunuz bir baksanıza arkadaş adam öldümü kaldımı diyeal işte böyle yakalanırsınız.
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt

hayır arkadaş benim anlamadığım bu max anne in öldürülüp ondan saklandığı ihtimalini hiç mi düşünmüyo ne zekiymiş be

bide ben vane in yakalanmasıyla beraber kalan 2 bölümde karasakal ın yeniden dahil olcağını düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 14 Mart 2016; 2:33:18 >
  • 3X8

Dizi yine güzel ilerliyor.Sanırım Elanor, Vane'in aklına girmeye çalışacak.Durum öyle gözüküyor.İnşallah Vane bu kadın uğruna saçma sapan bir şey yapmaz.Yoksa gözümde çok küçülür.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.