Şimdi Ara

BLACK OPS: COLD WAR (ANA KONU Series X/S) (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
278
Cevap
6
Favori
9.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: InvisibleLord

Hocam Vanguard pek hoşuma gitmedi daha doğrusu eski silahlardansa yeni modern silahları seviyorum tabi oyun çıkınca neler olur bilmiyorum belki de onu da alırım. Sanırım Cold War satın alacağım.

Oyunda söyle bug oluşuyor arada karakter hiç görükmüyor, silahlar da tam yüklenmiyor kamuflajlar gözükmüyor. Silahlar arada düzeliyor ama karakterler çoğu zaman böyle. Bazıları var bazıları yok Bug raporu oluşturdum.

Cold War satın alarak oyun alma serüvenimi BF2042/Vanguard çıkasıya kadar bitirdim.

Bu olay yüzünden series s den soğudum. satıp, series x almayı düşünüyorum

• wwertt kullanıcısına yanıt

HD grafik paketini yükledim 60GB bu sefer kaplamalar ve operatörler biraz bekleyince geliyor ama oyunun ilerleyen dilimlerinde tekrar ediyor sorun ve oyun 193GB oldu zaten 360GB kullanılabilir alanımız var Series S için. Muhtemelen grafikleri yüklerken hata oluşuyor. Web sitesinden hata raporu gönderdim umarım çözerler. Tek burada sorun var oyun içi sorunsuz herşeyi ile 

İlerleyen güncellemelerde çözerler belki sorunu. Ben de satıp series x almayı düşünüyorum da ona şimdi kaliteli bir 4K TV de almak gerekecek o yüzden şimdilik beklemeye devam 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Series S te oyunun one s versiyonunda kaplamalarda problem yaşanıyor. Sizde de böyle bir problem var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: wwertt

Bu olay yüzünden series s den soğudum. satıp, series x almayı düşünüyorum

Alıntıları Göster

Bende Series X var. Bende de o şekilde gözüküyor. Oyunla alakalı olabilir.

• 19karabulut07 kullanıcısına yanıt

hocam, benim gibi cod oyunlarini sadece multi oynuyorsaniz ve series x alirsaniz multide görsel anlamda bir getirisi olmayacaktir ,series s fazlasiyla yeterli multide lakin ,ben hikaye moduda oynarim derseniz o zaman series x farkini ortaya koyar. 

• wwertt kullanıcısına yanıt
    bu tür yeni icatlari oynatan ve calistiran yazilimlardir eger yazilim sorunluysa manikanada sorun olacaktir.Tabi makinalarda sorun olabilir lakin bu konuda series s in sucu yok cünkü ayni sorun ben ve milyonlarca s sahibi oyuncularda da var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kreuger -- 8 Kasım 2021; 7:21:28 >
  • bactry kullanıcısına yanıt
    Ben 2 oyunuda oynadım şimdi cold war takılıyorum sonuç cold war bence daha güzel ayrıca 120 hz akıyor ve perk sistemi daha heyacanlı albenisi var ,yalnız nadirde olsa internetten kopma sorunları yaşadım oysa cod mw 2019 da kopma falan olmuyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kreuger -- 8 Kasım 2021; 7:23:49 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sunucu durumları nasıl acaba? Vanguard çıkınca cold war sunucu bulmakta zorluk çekiyor mu?

• ultras1943 U kullanıcısına yanıt

simdi cod mw 2019 oynuyorum ,cold war da güzel lakin son zamanlarda serverler bosaldi ,oyuncu yok

• Bf nin rezalet çıkışından sonra zaten dolu olan Mw daha da kalalık bir hal aldı :)

• 335 TL'ye düşmüş. Vanguard da 420 TL. Açıkçası Vanguard'ı pek içime sinmedi Cold War bu saatten sonra alınır mı? Server sıkıntısı çeker miyim?

Ben bugun oynadım crossplay kapalı olduğu halde oyuncu bulma sorunu hiç yaşatmadi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt

Alacak gibiyim. Umarım Vanguard yerine Cold War'ı tercih ettiğim için pişman olmam.

• Ben aktif oynuyorum oyuncu bulma sorunu yok.

• Bu arada Twitter'de gördüm Cold War için hala sezon gelmeye devam edecek mi? Sezon 7 yazıyordu.

dkdynamitetwitter
    “🚨NEW BANGER🚨 Black Ops Cold War Season 7.. What COULD Have Been? NEW Rumors & Discussion + Night Raid PPSH Nuke ☢️ WATCH HERE - https://t.co/Ch6LGp7wZW @YouTube - Sponsored By @gameroundco // Thank You! #BlackOpsColdWar☎️ https://t.co/Cho8jfVTV7”
    https://twitter.com/dkdynamite1/status/1473161510289645568?s=20
    Sezon işi bitti CW de, clickbait yapmıştır YouTube da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WoW STORMRAGE -- 22 Aralık 2021; 8:54:38 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar , sırası ile season 1.2.3.4.5.6. Alınabiliyor mu ben sadece 6 aldım bitiremedim bile. Şimdi diyelim season 1 i alıp oynamak istiyorum ,alma imkanı var mı xbox da

• Maalesef. Fakat bildiğim kadarı ile sezonlardaki silahları istenen görevleri yaparak açabilirsiniz. En azından Mw de ben açmıştım.

• Oyunun series x/s sürümünü şimdi aldım karşıma 234 GB'lık indirme çıkardı :D Bu kadar olmasına şaşırdım doğrusu ekstra bir şey mi indiriyor acaba?

Cod warzone denen çöpü tüm cod oyunlarına zorunlu olarak entegre edilmiş durum da yani sen her hangi bir cod oyunu aldığın da onu da yüklemek zorundasın 80 gb boş yere indiriyorsun geçen cod modern warfare 2019 aldım warzone ile birlik de 197 gb çektim sonra direk sildim bir daha cod almam benim için bitti mp oynuyordum aklın varsa uzak dur warzone sürekli güncelleme geliyor yapmak zorundasın oynamasan bile saçmalığa bak

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.