Şimdi Ara

black ops 2 acilmama ve pc kilitleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar call of duty black ops 2 digital deluxe editon oyununu disardan bilgisayarcidan flasima atip geldim setup lari yaptim sikintisiz oyunu kurdum fakat bende iki setup vardi biri cod bo 2 digital deluxe edition o bitti yeni bi setup geldi o da normal setup ilkinde 13 gb ye yakin dosya kuruldu ikincisinde 12 gb ye yakin onceden iki setup u ayni yere yani c ye kuruyodum oyun hic acilmiyodu fakat sonra ilk setup i c ye ikincisini d ye kurdum oyun acildi oynadim biraz ses yoktu ama neyse sonra oyundan ciktim windows update ye girdim bi kac tane guncelleme vardi onlari yaptim kurdum pc yi kapadim sonra hic oyuna girmeden uyudum sabah kalktim oyunu actim acilmiyo tiklattim oyunu baktim pc dondu oyle kaldi hic bisey yapilmiyo gorev yoneticisi dahi acilmiyo sonra oyunu silip tekrar yukledim nafile yine ayni not(kb:971033)guncellemesi ni kaldirdim yine acilmadi ne yapabilirim lutfen yardim edin😢😢 black ops 2 acilmama ve pc kilitleme
    Iste boyle

• Yok mu yardim edecek lutfennnn!!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lutfennnn!!!!

• Sistem::

Ram:6GB

Ekran karti::Nvidia geforce 310m(multi-cpu) 2.53ghz

Driverlar guncel

• Sen en iyisi kurduğun setupları sil,ondan sonra torrent olarak indir hiç usb,cd vs uğraşma internetten indirmeyi dene aynı sorun olursa pm at
  • Bugun oyunu sildim updateleri sildim birazini kurdum acildi simdi oynuyorum bakalim nolucak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.