Şimdi Ara

Black Mesa [Türkçe Doku Modu]-[GÜNCEL] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
29
Favori
21.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çeviri ve Oyun gittikçe güzelleşiyor yahu. Ellerinize sağlık arkadaşlar. Sorunları aşıp, her şeyi fulleyin de oynayalım ağız tadıyla. Steam'de tabii.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler,

Henüz mod bitmemişken birkaç takipçinin ısrarıyla paylaşmış olduk modu.
    yavaş yavaş düzenliyoruz, önce tek paket haline getireyim modu sonrasında crakliler için setup kurumlu, steam kullanıcıları için ise atölyede ücretli bi şekilde paylaşıcam :D
  • Konu güncellendi, bazı kısımları.Biraz daha güncellendi :D
    Yeni video gelecek yakında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf GÖL -- 30 Mayıs 2020; 21:24:57 >
  • Güncel tanıtım videosu gelmiştir,Yeni, sıcak sıcak ;)

• hocam bu linkler yeni mi yoksa aynı mı?
  • Dostum yapmış olduğun mod ile oyunu bitirdim. Oyunda bulunan eastereggs leri bile türkçeye çevirmişsin. Son olarak ''Pizza bir yalan'' diyorum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derbder52 -- 7 Haziran 2020; 11:23:53 >
  • fbsarac F kullanıcısına yanıt
    Henüz linkleri güncellemedim, yapacagım birkaç iş kaldı onları hallettikten sonra paylaşırım, yorumlardan takip edersiniz.
  • derbder52 D kullanıcısına yanıt
    Keşke güncel halini bekleseydinizi yorumlara not düşmüştüm. son paylaştıgım video güncel hali modun. yakında güncelleyeceğim yani,
    pizza bir yalan dokusunu eastereggs olarak düşünmemiştim :D diğer dokularla birlikte iç içe oldugu için editlerken dikkat etmedim, sırayla düzenleyip geçtim yani :D

**İlk bölümde tranwayın son duragında durduktan sonra diger kapıdan aşagı bakarsanız ordada var :D iki büyük yatay pervanenin oldugu yerdeki panel yazan kısmın arkasındada var :D
  • Yamada ya da fontlarda yardım edilmesi gereken başka konular varsa seve seve yardımcı olabilirim. Belli bir süredir meşguliyetlerimden dolayı forumda yoktum. Şimdi yeterince müsaitim.
  • yasinkaracivi kullanıcısına yanıt
    Fontlar bıraktıgın gibi duruyor, 1 adet 3d model var türkçeye çevrilmesi lazım, modeli çizdim oyun formatına çevirmesini bilmiyorum bende rus bir modder arkadaşla temas kurudum, kendisi bu modu yaparken kaynak aldıgın kişiydi zaten. dosyaları gönderdim bekliyorum.

Ek olarak xen bölümlerinde altayazılarda sıkıntı var, benim ilk çevirdiğim taslaktı, yeterli gelmedi. bende bir arkadaşın paylaşmış oldugu yamaya baktım, arada çok fark vardı :D
    neyse tekrardan bir arkadaşa verdim çevirdi, onda da farklılıklar var. 3 çeviriyi birleştirip güzel bişey çıkaracağım anlayacağın :D
  • Font konusundaki eksiklikler üzerinde yoğunlaşayım o zaman. Halihazırda bir çeviri olduğu için şimdi ortasından dalmış gibi olmayayım o kısma. Zaten bildiğim kadarıyla Xen bölümlerinde çok fazla satır yok. El birliğiyle kısa bir zamanda tüm sorunları aşacağımızı düşünüyorum. Hadi hayırlısı bakalım.
  • yasinkaracivi kullanıcısına yanıt
    Oyun içi Etkileşimde bulunduğunda solda yazı kutucugu çıkıyor, orda harfler sıkıntılı mesela bakmak istersen oraya bak, büyük ihtimal dosyaya küçük harfle yazmışımdır oyun büyük harfe çevirirken sıkıntı oluyordur. büyük harflerle yazıp denemedim bir ara bakarım. xende çok konuşma yok dediğin gibi yakında el atarım onada. :D
  • hocam yama ne zaman biter ? bayadır bekliyorum ben çıktı sanıp sevindim baktım şimdi güncellenecektir diyor :/ keşke bi beta falan koysaydınız hiç değilse en azından
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUSA36

hocam yama ne zaman biter ? bayadır bekliyorum ben çıktı sanıp sevindim baktım şimdi güncellenecektir diyor :/ keşke bi beta falan koysaydınız hiç değilse en azından
    Ohoo millet modu indirdi test etti, oyunu oynadı bitirdi :D geç kalmışsın
    yakında güncelleyeceğim bir çok güncelleme oldu.
    2 haftaya paylaşırım anca suan çok yoğunum ve pcye format attım.
  • Yusuf GÖL kullanıcısına yanıt
    Hocam oyunu bitirdim ve hiç bir hata oluşmadı. Tekrar teşekkürler
  • Linkler yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blueismene

Linkler yok mu?
    Yakın zamanda konu ve linkler güncellenecektir, biraz uzun sürebilir. takipte kalın.
    son zamanda pc bozuldu tamir oldu, pcye format attım, oyun ve steam kurulu değil henüz.

• Abi eline emeğine sağlık linkler ne zaman oynamak için sabırsızlanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AyhanBaBa12342

Abi eline emeğine sağlık linkler ne zaman oynamak için sabırsızlanıyorum.
    Yakın zamanda yeni güncelleme gelecek sanırım suan beta test aşamasında, takipte kalın güncelleme çıkarsa uyarlama yapar paylaşırım.
  • 1-2 hafta önce linkleri paylaşmıştınız fakat şimdi linkleri göremiyorum. Steamdan satın almıştım. Bu aralar oynamayı düşünüyordum. Acaba kaldırdığınız linkleri tekrar paylaşabilir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.