Şimdi Ara

black friday sale 2014 ps3-ps4 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.304
Cevap
38
Favori
39.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: drejtc

Türk psn de varmı bu indirimler

Yok hocam belki birgün bizde de aşure gününde olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

http://www.ebay.com/itm/The-Last-of-Us-Remastered-PS4-Sony-Playstation-4-Digital-Download-Card-/361102946336

Last Of Us 22 dolar arakdaşlar Download Card diyor eğer alabiliyorsak alalım ucuz bence.

Merhaba bu download card olayı güzelmiş.Başka oyunlar içinde var mıdır acaba arattım ama bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

Türk psn de varmı bu indirimler

Yok hocam belki birgün bizde de aşure gününde olur

ya da kara cuma yerine

mübarek cuma indirimi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

quote:

Orijinalden alıntı: TeXaS_q

Far Cry 4 ü 30 dolardan satsalar ne güzel olur.

Yok artik aldik o kadar 60 dolara yeni cikan oyuna yuzde 50 indirim yapmazlar

Daha bile fazlasını yapabilirler, geçen sene BF4 yeni çıkmasına rağmen 24,99 $'dan almıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

quote:

Orijinalden alıntı: TeXaS_q

Far Cry 4 ü 30 dolardan satsalar ne güzel olur.

Yok artik aldik o kadar 60 dolara yeni cikan oyuna yuzde 50 indirim yapmazlar

Daha bile fazlasını yapabilirler, geçen sene BF4 yeni çıkmasına rağmen 24,99 $'dan almıştım.

Hadi insallah :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Dragon Slayer

quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

http://www.ebay.com/itm/The-Last-of-Us-Remastered-PS4-Sony-Playstation-4-Digital-Download-Card-/361102946336

Last Of Us 22 dolar arakdaşlar Download Card diyor eğer alabiliyorsak alalım ucuz bence.

Merhaba bu download card olayı güzelmiş.Başka oyunlar içinde var mıdır acaba arattım ama bulamadım

Amazonda bazı oyunlar online code olarak geçiyor ps4 de aratıp bulabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheDC

quote:

Orijinalden alıntı: dimitradon

amazon.co.uk den satılan kodlar falan TR PSN'de çalışıyor arkadaşlar

gecen VİTA Mega Pack 1 ve Vita Sport Racing Mega Pack aldım ebaydan 2. Bölge Digital Kod olarak iki kodu sorunsuz TR PSN aktif ettim

18 vita oyununu toplamda 35$ aldım.

eger amazon.co.uk de veya de vs farketmez olursa digital oyun kodunu aktif ederiz bizim psn de

tabi amazon.com ise mecbur US PSN Sart

Amazon.co.uk veya amazon.de falan black friday oluyormu ?

co.uk anasayfasında black friday yazıyor hocam.

http://www.amazon.co.uk/PlayStation-Month-Membership-Online-PSVITA/dp/B00GUXZTAC/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1416860475&sr=8-1&keywords=playstation+plus

Şunu alırsak TR'de aktif olur mu yani ? Black Friday günü indirim gelirse birde tanından yenmez.

PLUS konusunda hiç bilmiyorum eger oyun gibi direk kodu girince plus üyeliği çıkarsa onaylayınca aktif edebilir.Örn. Destiny Kutusundan çıkan 1 aylık kodu PSN girdiğinizde kabul ettiyse büyük ihtimal buda kabul olabilir sonuçta hepsi 2. bölge kodları oluyor.

ama diğer aynı bölge kodlu dlc olsun vs hepsi çalışıyor zaten TR PSN ( UK PSN birebir kopyası ) serverdaki oyunlarda aynı

misal bu season pass girdinde aktif olur.
    http://www.amazon.co.uk/Call-Advanced-Warfare-Season-Online/dp/B00P76EQ2A/ref=pd_sim_vg_h__7?ie=UTF8&refRID=0C49F7FTKH8EFQ8WYDN2

Nasıl BF 4 Premium Edition kutudan Premium kod çıkıyor bütün 2. bölge psn lede aktif edildiği gibi buda aktif olur tanminim.

plus içinde elinde 1aylık falan kodu olan biri denerse ordan kesin calısıp calısmayacagını anlayabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimitradon -- 24 Kasım 2014; 23:54:59 >

• Kaldı Son 3 gün. Yazdan beri plusu bekliyoruz inş geçen seneki gibi tatmin edici indirimler olur

• TheDC kullanıcısına yanıt
    40 sterlin 1 yıllık uyelık 140 tl edıyor
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    O -1 i verene 1 i veriyorum ömürlüktür sıkıldıkça rahat rahat kullansın. Asıl yılın indirimini ben yapıyorum bedava yaptım. bu da benim "black friday" hediyem olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 25 Kasım 2014; 9:14:42 >
  •  black friday sale 2014 ps3-ps4

Oyun fiyatları kesinleşmeye başladı. Artık Psn digital fiyatlarıda 30$ olacak gibi duruyor 28 inde. Amerikada heryer bu fiyattan sözleşmiş gibi vermeye başladılar.

Benim görüşüm Psn store da

Killzone
    infamous
    Knack

Bu oyunları 15-20$ gibi rakamlar görebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 25 Kasım 2014; 9:26:30 >
  • PS3 için fiyatlar nasıl arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tansusus

quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

Wolfenstein: The New Order
    hızlı kargo ile 124lira
    yavaş kargo ile 107lira

http://www.amazon.com/Wolfenstein-New-Order-PlayStation-4/dp/B00DHF39KS/ref=sr_1_2?s=videogames&ie=UTF8&qid=1416815882&sr=1-2

ılk cıktıgında tr de 109 tl ydı sımdı 99 a bıle var spotta

bende hemen alalım demedimki.. amazonun verdiği fiyat bunlar.. dijital oyun olmadıkdan sonra malesef kutulu oyunlarda kargo parası oyun fiyat avantajını ortadan kaldırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 25 Kasım 2014; 10:22:52 >

• bir sorum olacak, normalde tr psn kullanıyorum, amazon'dan mesela dijital oyun indirme kodu alsam bunu tr psn hesabımda oynayabilir miyim arkadaşlar?
  • Amazon da şu anda birşey yok 28 i canlanır

• quote:

Orijinalden alıntı: ErrayN

bir sorum olacak, normalde tr psn kullanıyorum, amazon'dan mesela dijital oyun indirme kodu alsam bunu tr psn hesabımda oynayabilir miyim arkadaşlar?

malesef olmaz.. US PSN hesabı acman lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErrayN

bir sorum olacak, normalde tr psn kullanıyorum, amazon'dan mesela dijital oyun indirme kodu alsam bunu tr psn hesabımda oynayabilir miyim arkadaşlar?

Aslında şöyle. Amazon' dan kod aldıktan sonra o kodu tanıtıp oyunu indirebilmek için USA PSN hesabı şart fakat oyun indikten sonra kendi TR hesabınızda bu oyunu oynayabiliyorsunuz.

Bir de oyuna DLC alırsanız ileride yine USA PSN üzerinden DLC yi satın almanız gerekiyor.
  • Ps4 bellimi ya düşsede alsam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • us ps+ bir de dragon age bekliyorum olursa. Eğer olmazsa us ps+ ile black friday'ı kapatabilirim galiba. Ya da buradan bir arkadaş bulup 1 2 oyun daha alabilirim
  • Güzel konu; Takip
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.