Şimdi Ara

Black Clover Manga (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
2
Favori
8.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Boku no Hero Academia bakayım hemen :D
  • Hala okumamıș olan varsa bir göz atsın derim seri gayet güzel ilerliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende başladım bugün okumaya. İlk sayıyı okudum güzel bir mangaya benziyor. Animesi olsa baya izlenir bence. O tadı verdi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rietveld

Bende başladım bugün okumaya. İlk sayıyı okudum güzel bir mangaya benziyor. Animesi olsa baya izlenir bence. O tadı verdi bana.

uzun soluklu bir anime olursa izlenir. 12 bölümlük çerezler artık kimseyi tatmin etmiyor.
  • Animesi için henüz çok erken Naruto One Piece gibi uzun seri olursa iyi olur yoksa 12 veya 25 bölümle sınırlanırsa yazık olur seriye

• Seri azçok naruto ya benizyor sanırım..
    Onun gibi karakter bolluğu varmı acaba?
    Okuyan arkadaşların tavsiyesi nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

Seri azçok naruto ya benizyor sanırım..

Karekter bolluğu fazla. Birbirinden farklı loncalar mevcut. Seri şu an için güllük gülistanlık shounen modunda. Bir anda, savaş ortasından gelen power-up'lar da yok değil. Ancak umutluyum, umarım ileride değişik şekillerde ilerler. Ek olarak söylemeliyim ki güldürdüğü de olmuyor değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rasyonal Sosyalist

quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

Seri azçok naruto ya benizyor sanırım..

Karekter bolluğu fazla. Birbirinden farklı loncalar mevcut. Seri şu an için güllük gülistanlık shounen modunda. Bir anda, savaş ortasından gelen power-up'lar da yok değil. Ancak umutluyum, umarım ileride değişik şekillerde ilerler. Ek olarak söylemeliyim ki güldürdüğü de olmuyor değil.

Teşekkürler bizde başlangıç yapalım o zaman :)

• premiumbeyin kullanıcısına yanıt
    Biraz okuduktan sonra seri hakkında ki görüșünü paylașırsan sevinirim iyi veya kötü.

• Seri anime onayı almış onbirinci cilt ile birlikte ilk bölümün DVD hediye olarak verilecekmiş, böylelikle daha çok göz önünde olan bir seri olacaktır.
  • Kaneki Ken kullanıcısına yanıt
    Seri ivmesini kaybetmeden güzel devam ediyor savaşlı bölümlerin gereksiz uzatılmaması da hafta hafta takip edilmesine rağmen can sıkılmamasını sağlıyor, bu arada boku no hero academia da çok iyi gidiyor
  • karaniler kullanıcısına yanıt
    Ekim ayında animesi yayına başlayacak, bakalım başarılı bir yapım olacak mı

• Ansızın gelen power-up'lardan sıkıldığım için 56'da bırakmıştım. Bu durum düzeldi mi?
  • Kaneki Ken kullanıcısına yanıt
    Olur bence mangası güzel gitti bozulmadığı sürece sorun yok ama güç dengesi bozuk gibi şuan, çok hızlı güçlendiler güçlü adam lazım animeye birde her savaşı yenmesinler fairy tail gibi olmasın sonu
  • Rasyonal Sosyalist kullanıcısına yanıt
    Pek değil Bleach gibi power-up nerden geleceği belli değildi fakat bu ara baya durgun başlarda ki gibi gelmiyor, eğitim falan yapmaya başkalarından da bir şeyler öğrenmeye başladılar. Ben alıştım veya bana öyle geliyor sanırım hikaye de artık oturmaya başlayacak Bleach kafasında bir seri olduğu için anı power-up lar her zaman olacaktır gibi geliyor bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaneki Ken -- 13 Temmuz 2017; 12:40:18 >
  • Basılı Türkçe mangasını nereden satın alabilirim? 170. Bölüm animeden sonrası hangi vol. ile başlıyor?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.