Şimdi Ara

Black Bullet (2014-?)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Konu: Yakın gelecekte, insanoğlu Gastrea adında parazitler tarafından yenilgiye uğratılmıştır. Umutsuzluk içinde, terör ile yan yana, küçük bölgelere sürgün edilmişlerdir.
    Bu karanlık dünyada, Tokyo’ya yakın bir yerde yaşayan ve Sivil Güvenliğe, Gastrea’lara karşı özel savaş eğitimi verilen bir organizasyon, üye Rentaro, tehlikeli görevleri yerine getirmektedir. Partneri Enju, vaktinden önce büyümüş genç bir kız. Ayrıcalıklı güçleri ile savaşlarına devam ederlerken bir gün, devletten özel bir görev alırlar. Bu çok gizli görevin amacı Tokyo’nun yok olmasını önlemektir.

Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Gizem, Seinen

Sezon Toplam 13 Bölümden Oluşuyor
    Yayınlanan Bölüm Sayısı 13 (1.Sezon Bitti)

NOT: 2.Sezon Hakkında henüz bir duyuru söz konusu değil.

Anime Hakkında Yorumum: Karakter çizimleri olsun, aksiyon sahneleri olsun fevkaladenin fevkinde olmuş ama bu konuda ufak bir not düşmek gerekirse Gastrea tasarımlarını ve onları konu alan bölümleri hiç mi hiç beğenmedim. Anime çok hızlı ilerliyor. Konusu Kurgusu güzel olabilecek bir animeyi çok hızlı ilerleterek (Daldan dala atlatarak) biz izleyicilerin zevkini baltaladığı kesin.. Mesela (spoiler değil) Mangasında sayfalarca süren dövüş sahnelerini animede 2 dk da sonuçlanmış vaziyette buluyorsunuz bu hoş olmamış.. Müziklere gelecek olursak animenin en güzel yanı müzikleri diyebilirim. Aksiyon sahnelerine, dram sahnelerine gerçekten uyumlu (Duygusal sahneleri hissediyorsunuz, animeye iyi yedirmişler bu sahneleri).. 2.Sezon olursa ki umarım olur, daha oturaklı sakin adımlarla ilerleyen bir anime olmasını isterim..

Artı Yanları: Karakter Çizimleri, Aksiyon Sahneleri, Müzikler
    Eksi Yanları: Konunun Sunumu, Dövüş sahnelerinin kısalığı, Gastrea Çizimleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Meraxes. -- 1 Ağustos 2014; 1:41:25 >

• hocam incelemelerini biraz daha uzun ve özgün yapmanı öneriyorum okuması en azından 1dk tutsun ve kullandığın resimler 1024px genişliğinden fazla tutmaman konularının görünümü bakımından yararlı olacaktır.

benim takip ettiğim bi seri ana karakter biraz zayıf geldi bana.
  • Bana mı öyle geliyor yoksa son yıllarda çıkan animeler hep birbirinin biraz değiştirilmiş kopyaları mı? Adam gibi yaratıcı anime o kadar az çıkıyor ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lazeran

hocam incelemelerini biraz daha uzun ve özgün yapmanı öneriyorum okuması en azından 1dk tutsun ve kullandığın resimler 1024px genişliğinden fazla tutmaman konularının görünümü bakımından yararlı olacaktır.

benim takip ettiğim bi seri ana karakter biraz zayıf geldi bana.

Önerinizi Dikkate aldım hocam.

Bence karakter zayıf değil, animenin işlenişinden dolayı böyle gelmiş olabilir. Anime o kadar hızlı ilerliyor ki karakterin gelişimini doğru düzgün göremedik maalesef.
  • .Meraxes. kullanıcısına yanıt
    Zayıftan kastım sığ düşünceli ama son bölümlerde biraz değişmeye başlamışdı. Bu arada final vermiş sadece 13 bölümmüş ben 2 haftadır yeni bölüm bekliom gelmior
    2.sezon şart bildiğim kadarıyla asıl olaylar orada olacak
  • fragmanı hiç beğenmedim
  • Güzel ama hızlı geçiyor. Ne oldu diyene kadar olay bitmiş başka olaylar başlamış oluyor neredeyse. Ama savaş sahneleri güzel çizilmiş genel olarak çizim iyi. Sonunu pek anlamadım ama 2. sezonun konusunu belli ediyor diyebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlarken hiç beklentim yoktu ama gayet güzeldi,loli kaynamasa daha güzel olabilirdi ama şirinler sinir bozucu değillerdi

Yinede beğenmiştim 2.sezon yalan oldu galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 20 Nisan 2017; 22:19:53 >
  • Cizimleri ve konusu iyiydi. Olaylar hizli geciyordu arkadasin dedigi gibi. Tina cok sirindi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hatsune Miku

Cizimleri ve konusu iyiydi. Olaylar hizli geciyordu arkadasin dedigi gibi. Tina cok sirindi

Aynen

• Çok farklı konuları gereğinden fazla kısa sürede anlatma çabası seriyi batırmıştır yani teması belli olmayan lolilerden rayting kasmaya çalışan vasatlardandır başlamanızı önermem
  • Küçük kızların hepsi ya şirin ya sevimli ya da her ikisiydi

Şirin,güzel ve fena da bir şey o,deriz ya aynen öyleydiler.

Yapım şirketi batmış deniliyor,eğer doğruysa 2.sezon hayal oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quard -- 21 Mayıs 2017; 0:34:54 >
  • konu pedofili kaynıyor yönetim göreve.
  • Türkçesi Siyah mermi olan anime

• Sozlukmu burasi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hatsune Miku

Sozlukmu burasi

Ekşi hesabımdayım zannettim ozur dilerim konu sahibinden

Konu sahibinden ozur dileten anime

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.