Şimdi Ara

Black Alistar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
5.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu kostümün hikayesi nedir ? Sezon1de falan mı satılıyordu ? 1 ay öncesine kadar adını bile duymamıştım fakat şuan en ucuz 800-900$'dan satılıyor yanılmıyorsam. En büyük skin satış sitelerinin stoğunda bile 3-4 tane var ve stoğa asla tekrar eklenemeyeceğini söylüyorlar.

• Evet aynı king rammus gibi. Sezon 1 skinleri ve Riot birçok eski skini tekrar çıkardı fakat Black Alistar'ı hiç tekrar satışa sunmadı. Bu yüzden acayip değerli ama paint tek skin orası ayrı.
  • Vay be önceden alan köşeyi döndü o zaman. İçinde bu skin bulunan yüksek ligli bir hesap en azından 1500-2000$'a falan gider

Edit: Köşe dönülmez ama bir süre idare eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Issho -- 8 Haziran 2014; 23:51:32 >
  • O skin oyun çıkmadan dijital olarak ön sipariş verenlere verilmiş.
    "Black Minotaur - (Limited Edition - Only for digital pre-orders)" yazıyor.
  • Cs riven almistim 3 ay sonra oyunu biraktim. Simdi aradan 1 bucuk sene gecti ve tekrar basladim oyuna artik zenginim hayirli ugurlu olsun beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knife Party -- 8 Haziran 2014; 23:57:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sırf hava atcam diye 999$ verene gülerim cs rivende en azından skiller değişiyor bunda bildigin paint terk normalinden daha komik gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knife Party

Cs riven almistim 3 ay sonra oyunu biraktim. Simdi aradan 1 bucuk sene gecti ve tekrar basladim oyuna artik zenginim hayirli ugurlu olsun beyler

Oooo qnq -_-

• Rare skinler arasında ilk sıralarda fakat hiç beğenmedim bir türlü.
  • paint terk aynen de. cok pahali ya

• Koleksiyoncu skini black alistar. Gereksiz pahali bi de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bide oyundaki 2.zenci karakter bu da önemli tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: Issho

Vay be önceden alan köşeyi döndü o zaman. İçinde bu skin bulunan yüksek ligli bir hesap en azından 1500-2000$'a falan gider

Edit: Köşe dönülmez ama bir süre idare eder

bi arkadaşım içinde cs riven black alistar şanlı janna human ryze olan karakteri 150 tlye aldı
  • Verdiğin paraya değmez

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.