Şimdi Ara

BKM Kitap'ta Efsane Cuma'ya Özel Efsane Fırsatlar Başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
2
Favori
3.098
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

BKM Kitap'ta Efsane Cuma'ya Özel Efsane Fırsatlar Başladı! Aşağıdaki Linke Tıklamayı Unutmayın..

bkmkitap.com

bkmkitap.com

BKM Kitap'ta Efsane Cuma'ya Özel Efsane Fırsatlar Başladı

Keyifli Alışverişler..

• Siz şaka mısınız, hayatımda gördüğüm en rezil firma. Stokta olmayan kitapları varmış gibi gösteriyorsunuz. Siparişim bir ay hazırlanıyor gözüktü. Müşteri temsilcisine ulaşmak için 1 saat telefonda bekliyorum ve tam sıra bana geldiğinde görüşme bitiriliyor. Yetmezmiş gibi bir ayın sonunda kafanıza göre siparişi iptal ediyorsunuz. Bir de utanmadan cuma indirimi yaptık diye reklam yapıyorsunuz.

• bi ara mobil uygulamada kargo ücretsiz diye reklam yapıp uygulamadan sipariş verilemiyordu. sinir firma

• taksitlendirmeye vade farkı uygulayan firma BKM Kitap'ta Efsane Cuma'ya Özel Efsane Fırsatlar Başladı 

• Ay başında verdiğim kitap serisini tek tek ve zamanla gönderdiniz. Parasını ödeyip beklediğim "Kuzuların Sessizliği" yani serinin ilk kitabını kendi kendinize iptal ettiğiniz için geri kalan seriye başlayamadım.

Stokta kitap hala mevcuttu.

Teşekkürler BKM.

• Alışveriş öncesi
    Şikayet var sitesini okuyun
    Yazanlardan biri de benim
    Rezalet...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geldi yine...

Ref'li linkleriniz patlak veriyor.

• Melike abla lütfen şu BKMkitaptan birini bul ve ilgilensin!

bu kadar insafsız ve müşteri düşmanı kitapçı olabilir mi Allah aşkına?

yahu bunların ne whatsap ne telefonları ulaşılamıyor şikayetvar.com sitesi binlerce mağdurla dolu

telefon ve mail adresime sürekli reklam fırsat kampanya mail ve spamları her dakika gönderirler

ama sipariş verince ilgilenmezler

en son bir gaflette bulunup 40 gün önce BKMkitap.com dan 9 kitap siparişi verdim halen tamamı gelmedi göndermeyip 3 kitabı ellerinde stokta satışta göründüğü halde kafalarına göre keyfi iptal ettiler bilgi de vermediler SMS de göndermediler para iadesi nedir belli değil sadece o siparişten 1 adetini nasıl olup da pttkargoya verip gönderdiler anlamadım zaten anlamak da geekmiyor bu bkmkitap.com milyonlarca kitap var deyip kendilerine güvenip sipariş verenleri beceriksizliklerinden yüzüstü bırakmaya devam ediyor

beklediğim ve hayret hala iptal edilmemiş diğer 5 kitap ise halen 40 gün geçti tedarik edilmekle meşgul

bkmkitap.com Bursa Rezalet rezalet rezalet !!

• tıklamayı unutmayız merak etme

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ablam Melike Çalışkan geçen sene 1v1y.com başlıkları açardı da 1v1y batırdı kapandı

bu sene başında ortasında trendyol.com başlıkları açardı ve kaçardı ne oldu paranı vermediler mi sen de hesap aç kupon yap

şimdi ise Melike Çalışkan ablam bkmkitap.com başlıkları açmış ve kaçmış yine

Melike Çalışkan şu BKmkitaptan birini bul bana! muhatap yok

65 dakika bkmkitap müşteri hizmetleri sıradaki 97.kişisinizden beri bekledim de ne oldu?

telefona soğuk ve cadaloz bir kadın çıktı sorunu belirttiğimde éwhatsaptan yaz" dedi suratıma kapattı !!

yoksa o cadaloz sen midin Melike?

• Siz şaka mısınız, hayatımda gördüğüm en rezil firma. Stokta olmayan kitapları varmış gibi gösteriyorsunuz. Siparişim bir ay hazırlanıyor gözüktü. Müşteri temsilcisine ulaşmak için 1 saat telefonda bekliyorum ve tam sıra bana geldiğinde görüşme bitiriliyor. Yetmezmiş gibi bir ayın sonunda kafanıza göre siparişi iptal ediyorsunuz. Bir de utanmadan cuma indirimi yaptık diye reklam yapıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: baryssx

Siz şaka mısınız, hayatımda gördüğüm en rezil firma. Stokta olmayan kitapları varmış gibi gösteriyorsunuz. Siparişim bir ay hazırlanıyor gözüktü. Müşteri temsilcisine ulaşmak için 1 saat telefonda bekliyorum ve tam sıra bana geldiğinde görüşme bitiriliyor. Yetmezmiş gibi bir ayın sonunda kafanıza göre siparişi iptal ediyorsunuz. Bir de utanmadan cuma indirimi yaptık diye reklam yapıyorsunuz.

Bunu çoğunluğu yapıyor ve en nefret ettiğim durum. Kitap almadan önce özellike soruyorum var diyorlar sonra 10 kitap aldıysam 4 tanesini hazır diğerlerini ayarlamaya çalışıyoruz gibi bir şeyler geveliyorlar. En sonunda da 2-3 tane eksik gönderiyorlar.

kitapyurdunda böyle bir sorun yaaşamadım ama

• ysahin2000 Y kullanıcısına yanıt

vay anasına ilk cevabı ben yazmışım, yazarken kendim hariç bu kadar şikayet olduğunu bilmiyordum valla, adamlar resmen içimizdeki kitap okuyan çocuğa kastetmişler. Allahtan sipariş verememişim zamanında milletin kitabını yollamamış vicdansız erol taş kalpliler.

• kırılanhayaller kullanıcısına yanıt

Ben de uzun süredir babil kitaptan alışveriş yapıyorum 6. alışverişim oldu ve 2 günde bütün ürünlerim teslim edildi her seferinde. Site üzerinden stok durumunu da görebiliyorsun. Müşteri hizmetlerine anında ulaşabiliyorsun. Fiyatlar da 1-2₺ daha ucuz diğer sitelerden. Tavsiye ederim.

• quote:

Ben de uzun süredir babil kitaptan alışveriş yapıyorum 6. alışverişim oldu ve 2 günde bütün ürünlerim teslim edildi her seferinde. Site üzerinden stok durumunu da görebiliyorsun. Müşteri hizmetlerine anında ulaşabiliyorsun. Fiyatlar da 1-2₺ daha ucuz diğer sitelerden. Tavsiye ederim.

Fiyat 3-5 pahalı olsun önemli değil, yeter ki saçma sapan bekletmesinler ve yanlış bilgi olmasın. Bekleyeceksem de bana söylesinler bu kitap elimizde hazır yoktur, tedarik edilecek diye.

Babil kitaptan hiç alışveriş yapmadım. Bir daha ki kitap siparişimde oradan alışveriş yapayım. İnternet sayesinde iyice unuttuk kitapları da gerçi ya

• Aşırı sorunlu bir site.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Siz şaka mısınız, hayatımda gördüğüm en rezil firma. Stokta olmayan kitapları varmış gibi gösteriyorsunuz. Siparişim bir ay hazırlanıyor gözüktü. Müşteri temsilcisine ulaşmak için 1 saat telefonda bekliyorum ve tam sıra bana geldiğinde görüşme bitiriliyor. Yetmezmiş gibi bir ayın sonunda kafanıza göre siparişi iptal ediyorsunuz. Bir de utanmadan cuma indirimi yaptık diye reklam yapıyorsunuz.

aynen hocam

bunlar nasıl bir e-ticaret nasıl bir Kitapçıdır? aylardır böyle lakayt

olmayan milyonlarca kitaplar var deniyor sipariş edince tedarik edilememiş iptal!

bu nasıl şebeklik ? bu nasıl sorumsuzluk? zaten arasan 65-75 dakika beklettikleri gibi hiçbir memnuniyet göremeyip mendebu bir kadın watsapa yaz deyip telefonu suratına kapatıyor

benim de enpara 15 iade verecek diye gaflette bulundum siparişim halen tedarik edilmekte 2-3 kitap iptal edildi oysa ki halen satıyorlar güya.

diğer gelecek diye beklediklerimden haber yok 30 gün geçti halen birşey yok ama cep telefonuma ve mail adresime bkmkitap saldırıları reklam spam sürekli geliyor arasan watsapa yazsan muhatap yok

• kırılanhayaller kullanıcısına yanıt

kitapyurdu.com yıllardır var çok iyiydi çok kere kitap siparişleri verdim hep sağlam geliyordu

geliyordu

amma velakin

en son geçen yıl baltayı taşa vurdular:

kitapyurdundan her ay yaptığım siparişlerde kargo ve tedarik edememe sorunları sürekli çıkınca ve

kendilerini sürekli aradığımda onlara uşamama ve ilgisizlik:

ve onlarda da hiçbir muhatap bulamayışım ve kitapyurdunun müşteriye doymuşluğun verdiği rehaveti gördükten sonra 1 yıl geçkin hiç sipariş vermedim; vermeyeceğim de

kitapyurdu.com kendini düzeltti mi bilmiyorum ama o sitede o eski memnuniyet verici şirazesinden çok sapmıştı

son 1 yıldır da bkmkitap.com zaten çok rezillikler yaptı yapmaya da devam etmektedirler

aman dikkat edin bkmkitap.com a güvenip kitap siparişi vermeyin

kitapyurdunda yönetim değişti mi ne oldu son durum memnuniyet var mı bilen varsa yazsın

• sak0575 kullanıcısına yanıt

hep kitap aldıgım bir yerdi ama son 2 3aydır yorumlar felaket suan hem ekşi hem şiakyetvar. Amazondan veya kidegadan alıyorum bende artık

• quote:

Orijinalden alıntı: kırılanhayaller

Fiyat 3-5 pahalı olsun önemli değil, yeter ki saçma sapan bekletmesinler ve yanlış bilgi olmasın. Bekleyeceksem de bana söylesinler bu kitap elimizde hazır yoktur, tedarik edilecek diye.

Babil kitaptan hiç alışveriş yapmadım. Bir daha ki kitap siparişimde oradan alışveriş yapayım. İnternet sayesinde iyice unuttuk kitapları da gerçi ya

Alıntıları Göster

Hocam Amazon'a da bakın derim. Özellikle çok satılan kitaplar baya ucuza geliyor, arada indirim kodu falan da veriyorlar. Kargo konusunda da hiç sıkıntıya sokmadılar beni.

• Kesinlikle uzak durun bu siteden! Bir iki alışveriş yapıp da sorun yaşamadıysanız buna güvenip de alışveriş yapmayın. Siparişiniz bir hafta bekletilir ardından da kargoya verilir, verilir ama 3 üründen birisi kargoya verilir diğerlerine de tedarik edilemedi denir. Müşteri hizmetlerini aradığınızda "şu kadar sıra var, biz sizi arayalım mı?" derler, evet derseniz ertesi gün telefonunuzu çaldırıp kapatırlar. Tüm bunlara rağmen de kampanya mesajları atmaya devam ederler.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.