Şimdi Ara

Bjk = R

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sirf gs sampiyon olacak diye yabanci siniri geri gelsin diyorlar. Gercekten cok yazik. Kendileri 1. Olsalardi bjk iyi gidiyor diye siniri getiriyorlar derlerdi.

Yabanci siniri 14 oldu adamlar 2 sene sampiyon oldular simdi olamayacaklarini anladilar basladilar aglamaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nasıl kafalar ya bunlar ?

https://www.google.com.tr/amp/m.haber7.com/amphtml/besiktas/haber/2428800-orman-yabanci-siniri-mumkun-degil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saçma sapan iftira atıp durmayın. İstediğimiz falan yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilas -- 15 Ekim 2017; 18:29:42 >
  • İftiracilar

• Klasik hocam, hep böyleydi bu, şaşırmıyoruz artık.
  • Kim istiyor yabancı sınırını ? O kadar yabancı oyuncu var daha devre arası Vida gelecek kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz.

Edit: Sınırı isteyen fenerbahçe hep başından beri bunu herkes biliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryad Boudebouz -- 15 Ekim 2017; 19:28:23 >
  • Ne yakın çevremde ne sosyal medyada yabancı sınırını isteyen 1 Beşiktaş'lı görmedim. Yine bir fenerli uydurması. Yazık yav böyle mi tatmin oluyorsunuz ?

• Hainleeerr

• Piccadilly Circus kullanıcısına yanıt
    adv11 kullanıcısına yanıt
    Ryad Boudebouz kullanıcısına yanıt
    ilas İ kullanıcısına yanıt
    http://www.goal.com/tr/haber/metin-albayrak-yabanci-kurali-degismeli/12nnk5lqly33h1o61ot6tc6e73

Bu adam sizin yöneticiniz değil mi? Taraftarlar istemiyor onu zaten biliyoruz tekrar tekrar yazıp durmanıza gerek yok ama adamın yazdığı doğru yöneticileriniz Beşiktaşlı duruşunu göstermeye başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmedaltair -- 15 Ekim 2017; 20:56:28 >
  • Gormedim diyenler bjknin tartisma konusuna baksinlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

http://www.goal.com/tr/haber/metin-albayrak-yabanci-kurali-degismeli/12nnk5lqly33h1o61ot6tc6e73

Bu adam sizin yöneticiniz değil mi? Taraftarlar istemiyor onu zaten biliyoruz tekrar tekrar yazıp durmanıza gerek yok ama adamın yazdığı doğru yöneticileriniz Beşiktaşlı duruşunu göstermeye başladı

ben oraya o yöneticilere başkanlık yapan adamın açıklamalarını koyuyorum hala me anlatıyorsun ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Piccadilly Circus

quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

ben oraya o yöneticilere başkanlık yapan adamın açıklamalarını koyuyorum hala me anlatıyorsun ?

Basın sözcünüz neden kafasına göre açıklama yapıyor o zaman ? Çıkıp kulüp içinden bu seviyede biri açıklama yaparsa tabii ki destekliyor olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmedaltair -- 15 Ekim 2017; 21:24:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ryad Boudebouz

Kim istiyor yabancı sınırını ? O kadar yabancı oyuncu var daha devre arası Vida gelecek kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz.

Edit: Sınırı isteyen fenerbahçe hep başından beri bunu herkes biliyor.

Sınır'ı kaldıran ve yıllardır kaldırmaya çalışan biziz Yaşın kaç acaba merak ettim sanırım şampiyon olduğunuz son iki sezondur takip ediyorsun ligi, Hadi bilmiyorsunuz yalan yanlış şeyler yazıpta güldürmeyin kendinize.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.