Şimdi Ara

Bizim Ligimizde Kanat Oyuncularımız Neden Daha Fazla Gol Atamıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tabi her takımımız 4-3-3 gibi atak odaklı futbol oynamıyor o yüzden diyebiliriz ama bizim ligimizdeki kanat oyuncularımız bence daha fazla gol atmalı.
    Mesela quaresma, lens, dirar, valbuena, feghouli gibi kanat oyuncularına bakıyoruz bitiricilikleri son derece zatıf ve senede ortalama 5-6 gol atan isimler.
    Kanat oyuncuları senede en az 10-11 gol atabilmeli, yeteri kadar asist yapıyorlar ama gol sayıları çok yetersiz.

Ortalama bir forvet 22-23 gol atıyorsa kanatlarda kişi başı en az 10-11 gol atabilmeli.
    Kanatlar yeteri kadar gol atamayınca kilidi açmak zorlaşıyor çünkü gol yükünü sadece forvete yüklediğiniz zaman forvet ağır markaj altına alınıyor ve bu yüzden sabit forvet dışında gol atacak bir adam seçeneğiniz kalmıyor.

Senede 70 gol atan bir takımımızın forveti 25 gol atıyorsa bu takımımızın kanatlarıda en az toplamda 20 ve üzeri gole katkı vermeli. Sadece gol attırmak üzerine kanatları kullanmamalı takımlarımız, hatta şuanda gol yükünü tam anlamıyla ofanaif bölgeye aktarmalıyız. Kanatlarda toplamda 25-30 gol atabilmeli toplam gol olarak.

Koskoca sezonda 2 tane kanat oyuncusu toplamda 11-12 tane gol atıyor birçok takımımızda, siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?bence gol yükünün %60-%70'ini hatta bazı durumlarda %80 gibi büyük bir bölümünü forvet bölgesi çekmeli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Tamam söylüyorum hemen gol sayılarını yükseltecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrax33

Tamam söylüyorum hemen gol sayılarını yükseltecekler.

Engellenenler listeme hoş geldin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim şutlarım quaresma'nınkilerden daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

benim şutlarım quaresma'nınkilerden daha iyi.

Senede 2 golü oluyor genelde hocam.
  • quote:

Ortalama bir forvet 22-23 gol atıyorsa kanatlarda kişi başı en az 10-11 gol atabilmeli.

Bizim ligde gol kralı bile 16-17 gol attığı için normal rakamlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.