Şimdi Ara

Bizdeuygundan g2 almak ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sitede dikkat edilmesi gereken güvenden çok ithalat garanti konusudur
  • Delta Garanti bu forumda çok olumlu izler bıraktı, konusu vardı hatta araştırırsan.
    Herkese tek tek cevap verdiler, oldukça ilgileniyorlar ve işlerini en iyi şekilde yapmaya çalışıyorlar.
  • Cogu site guvenilir zaten, sen garanti firmasini sor foruma, garantiye site bakmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: system_25

Paralel ithalat telefonlardan uzak dur derim. LG TR garantili almaya çalış. Delta, olta vs bilemem. Telefonda garanti olayı önemli. Bu cihazlara dünyanın parasını veriyoruz. Arizalandigi zaman karşında bir muhatap bulamazsan fitil olursun. Telefon arizalandiginda gözünün üzerinde kaş var diye arıza onarım ücreti isterler. 150 200 fazla ver başın agrimasin.

Ben sizinle aynı görüşte değilim maalesef.Teknosa'dan alınma G2'im var.4.günde ekran sararması olmaya başladı.Ayın 5'inde teknik servise gönderilmek üzere Teknosa'ya teslim ettim.Telefon Ankara'ya gitti.Ekran değişimi olmuş ancak telefon hala elimde değil.Bu süre zarfında en az 70 kere aramışımdır.Delta garantili olan bazı arkadaşlar 1 hafta içerisinde cihazını teslim alıyorlar.Yorumlarda var görebilirsiniz.Ben de sizin gibi düşünüp aldım ve şimdi bu durumun avantajını da göremedin maalesef.

• G2 den biraz soğudum
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeknoÖneriler

G2 den biraz soğudum

Neden? Yoksa bu ekran sarar mı olayından mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

quote:

G2 den biraz soğudum

Evet ve cihaz ısınıyor diyorlar en iyisi z1 ve g2 yi yakından incelemek olucak z1 tasarımı çok hoş fakat g2 nin ekranı daha canlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

quote:

Paralel ithalat telefonlardan uzak dur derim. LG TR garantili almaya çalış. Delta, olta vs bilemem. Telefonda garanti olayı önemli. Bu cihazlara dünyanın parasını veriyoruz. Arizalandigi zaman karşında bir muhatap bulamazsan fitil olursun. Telefon arizalandiginda gözünün üzerinde kaş var diye arıza onarım ücreti isterler. 150 200 fazla ver başın agrimasin.

Ben sizinle aynı görüşte değilim maalesef.Teknosa'dan alınma G2'im var.4.günde ekran sararması olmaya başladı.Ayın 5'inde teknik servise gönderilmek üzere Teknosa'ya teslim ettim.Telefon Ankara'ya gitti.Ekran değişimi olmuş ancak telefon hala elimde değil.Bu süre zarfında en az 70 kere aramışımdır.Delta garantili olan bazı arkadaşlar 1 hafta içerisinde cihazını teslim alıyorlar.Yorumlarda var görebilirsiniz.Ben de sizin gibi düşünüp aldım ve şimdi bu durumun avantajını da göremedin maalesef.

Konuya üzüldüm. Geçmiş olsun fakat bu hale düşenler olarak azinliktasiniz. Demek istedigim; paralel ithalat 10 kişi alır 5i sıkıntı çeker, TR garantili 10 kişi alır 1 ya da 2si sıkıntı çeker ve siz bunlardan birisiniz. İthalatçı firmalar telefonun arkasında durmuyor. Tecrübeyle sabittir. Ayrıca çevremde çok örneği var. Servis ağları yaygın değil. Örneğin discovery gibi Çok satmış bir telefonu paralel ithalat surselerdi piyasaya, inanın telefon sahipleri çok sıkıntı cekerlerdi. Adamlarda servis ağı çok dar. Sikistiklari zaman ücretli yapmaya başlıyorlar. Koskoca telpa bile yaptı bunu discoveryde. Delta olta gibi firmaların yapacaklarını düşünün. Buralardan alınan telefonlar bozuktur, kırıktır demiyorum ama servis konusunda çok şey beklemeyin.

• quote:

quote:

quote:

G2 den biraz soğudum

Evet ve cihaz ısınıyor diyorlar en iyisi z1 ve g2 yi yakından incelemek olucak z1 tasarımı çok hoş fakat g2 nin ekranı daha canlı

Dostum adam akıllı çalışan her telefon ısınır. G2lerin genelinde ekran sararmasi problemi bulunmuyor. Yani kronik bir problem değil ama teknoloji şans işi. Ekran sararmasi ısınmadan kaynaklı bir problem. Serviste paneli değiştirip tekrar gönderiyorlar. Yani burada servis önemli. Merdiven altı firmalardan telefon almayın derim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

G2 den biraz soğudum

Dostum adam akıllı çalışan her telefon ısınır. G2lerin genelinde ekran sararmasi problemi bulunmuyor. Yani kronik bir problem değil ama teknoloji şans işi. Ekran sararmasi ısınmadan kaynaklı bir problem. Serviste paneli değiştirip tekrar gönderiyorlar. Yani burada servis önemli. Merdiven altı firmalardan telefon almayın derim.

Bende; Iphone 4 var ısınıyor, BlackBerry Z10 var ısınıyor, Note 3 var yanıyor, Xperia Z1 kullanan arkadaşım var ısınıyor diyor, bu ısınma akıllı telefonlar normal bir durum herhalde.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

G2 den biraz soğudum

Bende; Iphone 4 var ısınıyor, BlackBerry Z10 var ısınıyor, Note 3 var yanıyor, Xperia Z1 kullanan arkadaşım var ısınıyor diyor, bu ısınma akıllı telefonlar normal bir durum herhalde.

Tabi normal bir durum. Evde izledigin televizyonun arkasına hiç dokundun mu? O bile ısınıyor. Önemli olan cihaz ısınmaya karşı ne kadar direnç gosteriyor?

• Bizdeuygunu aradım z1 ellerinde yokmuş pazartesi tekrar arayın dedi

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.