Şimdi Ara

Biz kiminle evleneceğiz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tanıdığım kızlara bakıyorum. Güzel kızlar, gidip boş gezen erkeklerle sevgili oluyorlar. Kızın tipi dört dörtlük, ama gidip serseri tiple sevgili oluyor. Geçenlerde sınıftaki bir kızla baya samimi olduk. Kızın sayısal zekası yüksekti ve diğerleri gibi 'okumazsam zengin koca bulurum' kafasında değildi. İşte bu kız dedim. Oda gidip serseri tiple sevgili oldu. Eee biz bu kızlarla mı evleneceğiz? Bunlar şimdi her haltı bu tiplerle yiyorlar. İlerde bakacaklar ki para yok, bizlere dönecekler. Biz yer miyiz? Yemeyiz.
    Derdimi anlatabilmişimdir inşallah. Tabiki her tanıdığım kız böyle değil. Hanım hanımcık, çalışkan olanlar da var. Onlar her zaman baş tacı benim için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Biz yer miyiz? Öylede bir yeriz ki bizim bile haberimiz olmaz.
  • Onlar serseri falan degil aslinda. Sen beceriksizsin, kiz arkadas bulamiyorsun ve kiskandigin icin zügürt tesellisi yapiyorsun. Olay bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yiyorlar.adama diyorum bu hatun iki yıl pompalandı .hatunun yalanlarına inanırak kabul ediyor hatunun bir sürü yalan atıyor .böyle saplar olduğu müddetce yerler .
  • yabancı birisini bulacaksın en azından sadık kalır ve samimi davranır bulamıyorsan da dediğin gibi evlilik zamanı geldiğinde kucaktan kucağa gezen kızlar suratına bakmadığı efendi erkek arayışına çıktığında bulacaklar seni

• E sen de çok güzel kızlar yerine muhtemelen ortalama güzel olan hanım hanımcık ve çalışkan kızla şansını dene?

• Nedense hep kadınlar yanlış tercihler yaptığı için yalnızsınız. Yoksa siz harika erkeklersiniz. Siz en iyisini hakedersiniz.

• bizim gibiler sahibinden.com otomobil bölümündeki 100 bin+ km yol yapmış ama kilometresi sıfıra düşürülmüş, boyalı ama boyasız denilen, asfaltın çatır çatır anasını atlatmış ve kazalı ama garajdan hiç çıkmadı denilen otomobillere mahkum muyuz? e sonuçta bu boyalı otomobiller birilerine kaktırılacak.

aslında olay din de değil. ben ateistim. burada mesele dolandırıcılık. asfaltın anasını ağlatmış, sarsılmaktan rot ayarı gitmiş, sürtünmeden balataları sıyrılmış otomobili garajdan çıkmadı "kapısını ilk sen açacaksın" diye sunarsan bunun dinle de alakası olmaz. dürüstlük asıl mesele. turkiyedeki otomobil satış piyasasına bakın herkes yalancı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 23 Temmuz 2017; 18:47:20 >
  • Orange. O kullanıcısına yanıt
    Öyle birşey demedim. Fark ettiysen tüm kızları genelleyerek konuşmadım. Erkekler haklı gibi bir cümle de kurmadım. Sadece bazı kızların yaptığı ve yanlış olduğunu düşündüğüm bir davranıştan bahsettim.

• Eğer sen de o kızla bu kızla halt yersen sana da halt yemiş kız yakışır. Bundan dolayı mide bulantinda çok olmaz.

Ama efendi olursan, Allah karşıma inşallah düzgün kız çıkarır diye dua ediceksin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spleace

Eğer sen de o kızla bu kızla halt yersen sana da halt yemiş kız yakışır. Bundan dolayı mide bulantinda çok olmaz.

Ama efendi olursan, Allah karşıma inşallah düzgün kız çıkarır diye dua ediceksin.

Halt yiyip sonra halt yemiş kızları beğenmiyorlar.

Bu tarz bir herife kim dürüst olsun ki?

• Orange. O kullanıcısına yanıt
    Dostum, o tip erkeklere düşmanlığını anlıyorum, destekliyorum da.

Ben o tip erkeklerden değilim ve asla olmam. Ben bi' haltlar yemiyorsam ilerde kız arkadaşımın da geçmişinin temiz olmasını isterim tabi ki. İnşallah aradığım ruh ikizimi bulurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tardisin Anahtarı

Dostum, o tip erkeklere düşmanlığını anlıyorum, destekliyorum da.

Ben o tip erkeklerden değilim ve asla olmam. Ben bi' haltlar yemiyorsam ilerde kız arkadaşımın da geçmişinin temiz olmasını isterim tabi ki. İnşallah aradığım ruh ikizimi bulurum.

Umarım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.