Şimdi Ara

BİZ KARDEŞİZ BEYLER (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynı ligde mücadele ediyorsan kardeşlik, dostluk gün gelir vız gelir tırız gider. O kardeşlik anca Yabancı maçta hakikidir gerisi sadece anlık yol arkadaşlığıdır başka bir şey değil.
  • bukalemun diyincede kızıyolar işte
  • 2 büyük takım nasıl olurda kardeş oluyor yahu? Eğer bunu kendinize yakıştırıyorsanız olursunuz tabii ki de ama böyle birşey olacağını hiç sanmam.
  • Trabzon'u bir Galatasaray'lı olarak çok severim, haklı olabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiç bir istanbul takımıyla kardeş olmaya benim niyetim yok.
    Ama hepimiz bu ülkenin vatandaşıyız.
    düşmanda değiliz.
    iş futbol olunca araya rekabet girer buda tuzu biberi o yuzden kardeşlık falan olmaz futbolda.
    kardeşiz deyip yatıcakmıyız cimboma.
    yok oyle davaa.
  • Bırakın derbiler derbi olsun ne kardeşi
  • Ts'ye karşı Gs'li bazı arkadaşların sempatisi olabilir.
    diğer takımlara sempati duymayan tek klüp taraftarı biziz sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zurna

Ts'ye karşı Gs'li bazı arkadaşların sempatisi olabilir.

yoo siz beşiktaşa hem yönetim hemde taraftar babında nedense çok yakınsınız.

konuya dönersek ben bu ülkede gs yi asla kardeş olarak görmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eşruhuum

quote:

biz ve Bjk
    Gs şampiyon olsun bizde Tr kupasını alalımlardan başlarım uzar gider.
    bu ligde dostu olmayan yegane klübüz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eşruhuum

quote:

biz ve Bjk
    Gs şampiyon olsun bizde Tr kupasını alalımlardan başlarım uzar gider.
    bu ligde dostu olmayan yegane klübüz.

Valla benim oluduğum şike tapelerinde adnan polatla gAyet kanki modunda takılıyordu aziz yıldırım

Bir Trabzonsporlu olarak hiç bir istanbul takımından haz etmiyorum. Hiç bir koşulda da desteklemem. Hele bu şike sürecinden sonra Türkiye de futbolla ilgili sadece canlı olarak Ts maçlarını izliyorum başka en ufak program maç özetine bakmıyorum. Yöneticiler hırslarına yenik düşüp hata yapmış olabilir ama ülkemin taraftar profilinin kazanalım her yol mübah düşüncesi bu ülkeye olan inancımı zedeledi. Ülkemin Siyasileri, taraftarı ve yöneticileri malesef paranın adalete karşı olan gücüne büyük destek oldular. Adalet bir gün herkese lazım olacaktır.

• Şimdi nette arattım da bulamadım Aziz Yıldırım'ın şike sürecinde Adnan Polat'la yaptığı telefon görüşmesi tapesi vardı. Orada Aziz Yıldırım Adnan Polat'a şöyle bir tabir kullanıyordu; "Bu Trabzonluların şampiyon olmasını istemiyorum. İstanbul'dan başka bir yere gitmesin bu kupa" gibi bir cümle sarfetmişti. Biz kimseyle kardeş değiliz. Bir kardeş kulüp var o da Drogheda United... Diğer herkes rakibimizdir. Ben 20 sene yaşadım Trabzonspor'da hiç de görmedim öyle kardeş kulüp muamelesi gösteren...
  • Gs kimle maç yapacaksa, maç üstü kardeş oluyorlar zaten.
  • Trabzonspor'a Galatasaraylılar sempati duyar, yalan değil. Ama kardeşlik falan abartı.
  • Tanıdığım bir çok Gsli menfaati kimdeyse onunla kardeş olur.
    Bazılarına derim siz Fenerle bile kardeş oluyorsunuz yeri geldiğinde diyince hemen itiraz ediyorlar yok öyle bişey falan filan diye.
    Beşiktaş biraz iyi gitsin şampiyon olsun başlıyorsunuz bu ülkede 2 büyük var, Fb olmasa Gs olmaz, Gs olmazasa Fb olmaz tarzıda konuşmaya.
    Kardeş kusura bakmayında nefretimsiniz
  • Spor içinde kavga gürültü olabilir, olmuşturda zaman zaman bazı kulüpler arasında sürtüşmeler olması normal, dolayısı ile düşman olayı gerektirecek bir durum yok.
    Fenerbahçe yıllardır kendini üstün görüyor olması rakiplerinin antipatisine sebep olmuştur bu gün Türkiye de sevilmeyen kulüp denince akla gelen tek bir takım vardır oda Fenerbahçe, 90 lı yılların ortalarında 25 milyon taraftar safsatasıyla iyice ete kemiğe bürünen bu büyüklenme artarak devam etmiş Aziz YILDIRIM döneminde zirve yapmıştır. Ayrıca ayrıcalıklı kulüp olmak istemesi her şey benim istediğim gibi olmalı, kanunlar ahlak ilkeleri falan bana zarar verecekse devre dışı kalmalı mantığı tuz biber olmuştur. o nedenle Fenerbahçe hangi rakibi ile şampiyonluk mücadelesine girerse girsin kaybettiğinde sevinen Türkiye dir...
  • Diğer kulüpler arasında yer yer mücadele ve tartışmalar olsada asla nefrete dönüşmemiştir.. çünkü kimse haddi aşmamıştır. Şahsen Galatasaray şampiyon olmadı diye üzülebilirim ama Trabzon ve Beşiktaş ın şampiyon oldu diye üzülmem. zihniyeti ve fiiliyatı bozuk olan Fenerbahçe için ise aynı şeyi söyleyemem.
  • Millete "bukalemun" diyenlerin gözüne gözüne sokacaksın bu konuyu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

Millete "bukalemun" diyenlerin gözüne gözüne sokacaksın bu konuyu.

2-2 mi faciasında beşiktaş diye bağıran bukalemunlar gördüm ben

• SENOL GUNES'in yetistirdigi, emek verdigi oyunculara biraz daha fazla para vererek oyuncuyu transfer etmek, emek hirsizligi yapmak mi kardeslik?
  • Şu konuya cevap atan Galatasaraylılar saf mısınız? Adamlar resmen kin kusuyor cevaplara bir bakın da öyle cevap yazın. Trabzonspor seyircisi gibisini görmedim açıkçası. Geçen sene Tolga'ya bu sene de Giray'a çok güzel bir şekilde zarar verdiler.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.