Şimdi Ara

Biyotik Yayınları Biyoloji Soru Bankası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
9.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Video çözümlü biyoloji soru bankası bakıyorum da, bu yayınınn video çözümleri var, sadece Biyoloji çıkarıyorlar anladığım kadarıyla. Var mıdır çözen? Seviyem orta. Memnun kalan arkadaşlar var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok iyi bir kitap

• MaVzeR16 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben kendim inceleyemedim, yayınevlerinde yoktu. Rica etsem bölümlerden kaçar test olduğunu anlatabilir misiniz? Esen yayınları gibi boşluk doldurmalı filan sorular var mı? Daha okula yardımcı kitap mı yoksa Ösym tarzı sorular mı var?

• Up

• fenerlimasuk kullanıcısına yanıt
    Hocam soruları daha çok konunun özünü kavratmaya yönelik. Kolay orta seviye geneli. ÖSYMde zaten detaylardan ziyade temel kavramları sorguluyor daha çok. O bakımdan ÖSYM tarzı diyebilirim. Aytsi var bende. Her sistemden ortalama 6 7 8 test var

Video çözüm uygulamasını çok beğendim açıkçası. Bu nedenle sormak istedim. Teşekkür ederim. Soru sayısı yeterli mi peki sizce?

• hocam benimde seviye orta çok iyi değilim ben ayt için biyotik + palme aldım tavsiye ederim
  • fenerlimasuk kullanıcısına yanıt
    Soru sayısı konuyu özümseyebilmek adına yeterli. Ama farklı kaynaklardan pekiştirmek gerekir illaki

Tabii ki hocam. Teşekkürler verdiğiniz bilgiler için.

• Bugün ben de aldım kitabın içeriğini palmeye benzettim biraz ,hoşuma gitti ÖSYM ayarı gibi geldi ne zor ne kolay tam ayarında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kıdemlimezun -- 5 Aralık 2019; 19:49:16 >
  • Arkadaşların dediği gibi ösym ayarı güzel bir kitap seviyen de ortaysa hiç düşünme al ilaç gibi gelecektir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.