Şimdi Ara

Biyoloji KİTAP ÖNERİSİ ACİL !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar başlıkta bahsettigim gibi biyoloji konu anlatımlı bir kitap istiyorum pek tabanımda yok gerci ygsdede 6 net yaptım anlcagınız saglam bir kaynaga ihtiyacım var Palmenin biyoloji A-B kitaplarını alcaktım fakat yayınevi basımı durdurmus yani kitap piyasada ve internette yok bulamadım yani başka önerebilceginiz konu anlatımlı bir kitap varmı şimdiden teşekkürler

• lys simetri biyoloji?
  • Palme A B nasıl olmaz?! Palmeyi bulursun mutlaka.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karavahset

lys simetri biyoloji?

Çok ayrıntı var onda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fem 11. ve 12. sınıf sadece konu anlatımı kitaplarını al. Benim arkadaş var Çocuk hep fullüyor biyoloji . LYS adı altında değil 0 Kitaplar .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Palme A-B konu anlatımlı gayet uygun, birde bunun haricinde sistemler için meb kitabı.
  • zirve kullaniyorum mennunum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende LYS Simetri var arkadaşların dediği gibi ayrıntılı baya ama ben memnunum heleki biyolojide yüksek hedef varsa öneririm :):)
  • dostum lys simetride gereksiz ayrıntı çok az bilmiyorm ben tavsiye ederim. bende hem a-b konu anlatımlı var hemde lys simetri biyo var.

palmede de detay var ama palmedeki detaylar bazen gereksiz olabiliyor fakat simetri en azından daha iyi detay veriyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.