Şimdi Ara

[BİTTİ] Mustafa İslamoğlu - 'Kur'an Peygamberi Hz. Muhammed' ilk 100 Kitap 2 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
2
Favori
7.440
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SlmKbr

Bedava verseler bile evinize sokmayın bu adamın kitaplarını. Biraz araştırın.

+1111111111111111111111111

aynen araştırın biraz,
    kesinlikle evinize sokmayın , hiç anlamadan dinden çıkartsınız Allah CC muhafaza ,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamın kitabını almayın diyenler, bayan pazarlama işinden yargılanmış Cübbeli Ahmet hocayı referans gösteriyor.
    Bu ne yaman çelişki..

Görüşlerini paylaşmasanız da aykırı kitapları okumakta fayda var.
    Hep seni tasdikleyen değil inkar edende okumalısın ki gelişesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prens -- 22 Nisan 2015; 14:17:25 >
  • Mustafa hoca adam gibi adamdır. Delilsiz ispatsız konuşmaz, yazmaz.

Menkıbe hikaye ve masallarla milleti uyutmaz.

Yanlız paralelcilerin ve (yanmaz kefen satan) din tüccarlarının tekerine epey bir çomak soktu.

O yüzden adamcağıza atmadıkları iftira kalmadı. Allah ıslah etsin.
  • Prens kullanıcısına yanıt
    Pazarlama olayının altında Fetullah Gülen'in olduğunu görmemek için kör olmak lazım. Cübbeli Ahmet Hoca Fatih Altaylı'nın programında cezaevine girmeden önceki bir programı;
    [DHTUBE=]https://m.youtube.com/watch?v=iVQhOUkugzk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • out kullanıcısına yanıt
    +100000

ağzına sağlık.
  • Kitapı almayın diye bir mantık olabilir mi.
    Kitabı alın okuyun. Adamın sözlerine katılırsınız katılmazsınız o başka mesele.
  • haber veren arkadaşa teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: out

Mustafa hoca adam gibi adamdır. Delilsiz ispatsız konuşmaz, yazmaz.

Menkıbe hikaye ve masallarla milleti uyutmaz.

Yanlız paralelcilerin ve (yanmaz kefen satan) din tüccarlarının tekerine epey bir çomak soktu.

O yüzden adamcağıza atmadıkları iftira kalmadı. Allah ıslah etsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasar37 -- 22 Nisan 2015; 14:48:28 >
  • http://www.kitapyurdu.com/kitap/mustafa-islamoglunun-batil-goruslerine-karsi-hak-soz/150458.html

Alacaksanız bu kitabı almanızda fayda var. Bu kişinin amacı insanların imanını bozmaktır.
  • Uçan kaçan biri değil ki adam. Yazsaydı kitapta depremleri engelledim, havada uçak tuttum, dünya bizim gibi 50-60 kişinin sayesinde ayakta duruyor. Rüyada bana bildirdiler Allah benim tüm işlerimi hallediyor diye. Arada sırada da Allah'ı ete kemiğe büründürüp yüce hocasına da benzetti miydi tam sizlerin istediği hoca kıvamına gelirdi ama gelemedi işte.

Sahi ya Soma'da ölen o madenciler ''KADER'' Den mi öldüler. Mevlanın yazgısı mıydı onları öldüren yoksa ihmalkarlıklar mıydı acaba.
  • almayın aldırmayın bu insanın sapkın düşüncelerini öğretmeyin
  • sıcak fırsatmış.. teşekkürler
  • Yâ Rabbî! Sen bizlere hidâyet verdikden sonra, doğru yolu gösterdikden sonra,
    kalbimizin, mürtedler tarafına kaymasından, bizleri koru! Bizlere merhamet et!
    Şu hâlimize acı! Bizleri bu küfr ve irtidât karanlığından ancak sen koruyabilirsin!

http://www.dinimizislam.com/detay.asp?Aid=5017
  • Birileri bu adama iftira atıldığını yazmış..
    Biz söylemediği bir şeyi söyledi demiyoruz ki ,iftira buna denir zaten her zaman dile getiriyor
    Her şey apaçık ortada videolar var ,kaza kader yoktur diyen kendisi daha ne iftirasından bahsediyorsunuz
    Kuran ayetleriyle sabit olan şeyleri inkar ediyorsan ve böylelerinin peşindeysen vah senin haline ,çıkıpta bir de iftira demezler mi hepten kafa gitmiş bu tiplerin...
  • Prens kullanıcısına yanıt
    Guzel kardesim islamda zina ve bu gibi isnatlarda bulunmak icin sartlar vardir nur suresini size okumayi tavsiye ediyorum haber aldiginiz kaynaklar ile ilgilide ayeti kerime var hacurat suresi size bi fasik haber veriyorsa arastirin diyor ama siz fasigi gectim munafik musriklerin sozlerine bile itibar ediyor hemde islama mugayir olarak zinakar yani zani yaftasi koyuyorsunuz yanlis yoldasiniz..

• bu kitapyurdu ne ayak ya, devamlı saçmasapan kitaplarda indirim yapıyor.

• Uzak durunuz...

• espial kullanıcısına yanıt
    Tasavvuf bilginiz eksik o yüzden bunları diyorsunuz. Youtube dan kısa videoları izleyip " vaay adam şöyle demiş böyle demiş " demek doğru değil.

Ete kemiğe büründüm mahmud diye göründüm derken tasavvuf ilmindedir. Tasavvuf ilmi nedir biraz araştırın.
    Aynı şekilde size İmam Gazali (k.s) 'nin kitabı olan "Kalplerin Keşfi" kitabını tavsiye ederim.

Kendi dediğiniz şeylerin nekadar yanlış olduğunu kendiniz anlayacaksınız.

Ayrıca soma daki vefaat eden abilerimiz, kardeşlerimiz şehittirler. Kitap konusu da buraya çekmeyin lütfen.
  • Evlerinize sokmayin bu herifin kitaplarini varsa imha edin muslumanlarin ulasamayacaklari yerlerde saklayin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mustafa İslamoğlu çok değerli bir insandır katılmadığım fikirleri muhakkak vardır ama en azından dini istismar etmez kimseden para istemez en önemlisi kimseye masal anlatmaz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.