Şimdi Ara

(bitti) Mastercard 250/50 Online Oyun İade (Steam-Epic-PSN-XBOX) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
12
Favori
28.498
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yorumlar korkuttu ya. Bitti mi acaba kampanya?

• DDempseyRoll D kullanıcısına yanıt

Bende bugünlerde almayı düşünüyordum ama bittiyse almayayım bari. Biraz daha yorum bekleyeyim  

• Ben dayanamadım aldım hocam, öyle böyle alacaktım zaten de umarım gelir iade ya. Hadi bakalım.

• Bugun iade yatti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 23 ündede ben aldım o zaman bizede iade yatar sen onlara ulaştınmı yoksa otomatikmi yatırdılar
  • 20 gün sonunda yatmazsa bankanıza ve MasterCard_Istanbul_Office@mastercard.com mail atın yatırırlar. tosla kullanıyorsanız canlı destekten kayıt açtırın

• tomasson85 kullanıcısına yanıt
    Benimde yattı. Herhangi bir iletişim kurmamıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    1-2 gün daha bekliyeyimde olmazsa mail atarım usta teşekkürler yanıt için
  • Bugün tosla kart satın aldım. Mastercard kampanyasının üzerine tosla kartı kullanayım, oradan da 20 lira gelsin diye düşündüm çarşıya inmişken. İçine yeteri kadar bakiye attım. E-posta doğrulamam tamam, kart uygulamaya tanımlı. Steam'den mastercard seçeneği ile ödeme yapmaya çalışıyorum fakat ödemenin banka tarafından reddedildiğini söylüyor.

Tosla müşteri hizmetlerini aradım. Kart şifresini değiş dediler. Değiştirdim sonuç aynı. Gidip bakkaldan birkaç şey aldım. Pos cihazından geçtim. Kartın aktif olması için yapmak gerekiyormuş. Eve geldim 5 dakika sonra. Ödeme işlemini tekrar denedim fakat yine aynı sonucu verdi. Biraz daha mı beklemem gerekiyor yoksa müşteri hizmetlerini arasam mı tekrar bilemedim. 2 kuruş cebimizde kalsın diye 40 takla atıyoruz.

• Aelfwig kullanıcısına yanıt
    Hocam 1tl fazlalık bulunsun kambiyum vergisi alınıyor.
  • CengizGurkan kullanıcısına yanıt

Teşekkür hocam. Dediklerinizi yapınca ödemeyi geçti.

Rica ederim

• O kadar süre geçmiş kimse söylememiş 50tl ile tosla %25 max 20tl birlikte mi yatıyor diye ama, yarın belli olucak sanırsam ve şartlar karşılaştırıldığında çakışan veya yerine getirilmeyen şart yok. Yani şartlara göre sorun olmaması gerekiyor bakalım yarın. 250'lik cyberpunk 180'e gelmiş oluyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: CengizGurkan

O kadar süre geçmiş kimse söylememiş 50tl ile tosla %25 max 20tl birlikte mi yatıyor diye ama, yarın belli olucak sanırsam ve şartlar karşılaştırıldığında çakışan veya yerine getirilmeyen şart yok. Yani şartlara göre sorun olmaması gerekiyor bakalım yarın. 250'lik cyberpunk 180'e gelmiş oluyor :)

Hocam şimdi konuda şu olaydan bahsedilmemiş. Bunu biraz açalım, okuyacak arkadaşlara kolaylık olsun.

Steam ve daha birçok yurtdışı tabanlı oyun platformlarında yapılan 250 lira ve üstüne 50 lira geri iadeyi Mastercard yapıyor. Tosla değil.

https://www.mastercard.com.tr/tr-tr.html

Tosla 1. kampanya: Harcamanızın %25'i iade yapılır. Max: 20 TL (Mantıken Steam'den 250 lira ve üstü alışveriş yaptığınızda hem Mastercard'ın hem de Tosla'nın bu kampanyasından faydalanabiliyorsunuz. Çünkü birini Mastercard, diğerini ise Tosla yapıyor.)

Epic, Playstation, Steam ve Xbox ödemelerinin Tosla Kart ile %25’i bizden!

https://tosla.com/kampanyalar/epic-playstation-steam-ve-xbox-odemelerinin-tosla-kart-ile-25i-bizden

Tosla 2. kampanya (BUNA DİKKAT EDİN! E-PİN ALMAYIN.): Tosla üzerinden e-pin aldığınızda %25 iade ediliyor. Max: 30 TL (Bu kampanyaya dikkat edin çünkü e-pin kodunu Steam'den almıyorsunuz. Tosla uygulaması üzerinden paranız Tosla'ya ya da iştiraki firmaya gidiyor. Mastercard'ın anlaşmalı oyun satış platformu listesinde Tosla yer almıyor.)

Oyun sever Toslalılara Epin ödemelerinde %25 iade!

https://tosla.com/kampanyalar/epin-kampanyasi

Evet hocam farkındayım şartlardan vs zaten. Açıkladığınız gibi e pin almadan direkt steam üzerinden alımda geçerli olması gerekiyor.

• gençler yardım edin cyberpunk alcam steamden oyun 249 lira şaka gibi. ne yapmam gerekiyor faydalanmak için?

• bebek cafe B kullanıcısına yanıt
    1 liralık daha ürün ekle, ben öyle aldım.
  • Ruvhart kullanıcısına yanıt

eyv

• Ben 100 TL lik steam bakiyesi almıştım sonrasında 150 tl lik oyun aldım, bu kampanyadan yararlanıyor duruma geçtiğimi varsayabilir miyim? Yoksa kampanya ya dahil oldunuz gibi bir dönüş beklemeli miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.