Şimdi Ara

(Bitti) Domestos Ultra Çamaşır Suyu Dağ Esintisi 810 gr sadece 1 TL (AVANSAS) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
7
Favori
32.394
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben 1 tane aldım hiç kutuya falan koymadan direk kargo poşeti içinde yollamışlar. Acaba kıymetli bir ürün alsak onu da mı kargo poşetiyle yollayacaklar?
    Avansas kesinlikle alışveriş yapılmayacaklar listeme girmiş bulunuyor.

Edit: yurtiçi kargo ile geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerk88 -- 17 Aralık 2018; 21:33:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerk88

Ben 1 tane aldım hiç kutuya falan koymadan direk kargo poşeti içinde yollamışlar. Acaba kıymetli bir ürün alsak onu da mı kargo poşetiyle yollayacaklar?
    Avansas kesinlikle alışveriş yapılmayacaklar listeme girmiş bulunuyor.

Edit: yurtiçi kargo ile geldi.
    kargosu ücretsiz ve 1 tlye aldıgınız üründe nasıl bir paketleme istiyorsunuz ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HardMuz

kargosu ücretsiz ve 1 tlye aldıgınız üründe nasıl bir paketleme istiyorsunuz ki ?

Alıntıları Göster
    Önce balonlu naylona sarıp sonra karton kutuya koyup (kutuda boşluk varsa oranında doldurulması lazım tabi) gönderilmesi gerekir.
    Ben tanıtım amaçlı bu ürünlerin dağıtıldığını sanıyorum. Tanıtım bu şekildeyse normal satış da bu şekildedir diye düşünüyorum.
    Diyelim ben bu siteden telefon aldım. Bunu telefonun kendi kutusuyla kargo poşetine mi koyup yollarlar orasını bilemiyorum şuan.

• ilkerk88 kullanıcısına yanıt
    2 kargonun biri karton kutuda biride senin yazdığın gibi kargo poşetine koyup getirdiler.Bir sıkıntısı yoktu,bence abartmayalım adamlar 1 tl ye bir sürü ürün veriyor bu aralar daha ne yapsınlar
  • ilkerk88 kullanıcısına yanıt
    1 liraya alıyorsun, beklediğin hizmete bak. Kendin 1 liraya satsan dediklerini yapar mısın acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

1 liraya alıyorsun, beklediğin hizmete bak. Kendin 1 liraya satsan dediklerini yapar mısın acaba ?
    Konuyu büyütmeye gerek yok arkadaşlar. Ben memnun kaldım avansastan teşekkürler avansas.
  • Avansas her yere böyle mi bilmiyorum ama birçok yere kendisi getiriyor siparişleri. Dolayısıyla bir kargo firmasından daha dikkatli olarak çamaşır suyu taşımasını bilecekleri için benim de ürünümü sadece poşete sarıp getirmişler. Kargo firmasına verseler kutuya koyacaklarından eminim. Ben Avansas'ı çok beğendim, daha fazla alışveriş yapacağımdan eminim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sipariş hazırlanıyor diyor çok geç değil mi bu vakit acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.