Şimdi Ara

[BİTTİ] Deniz Egece 'Zayıflamada Sonsöz' kitabı - ilk 100 Sipariş için sadece 2TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
52
Cevap
1
Favori
2.566
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kitap hakkında yorum okudum internette olmayn şeyler varmış o yüzden aldım

Siz de var mı önermiyor musunuz?
    Haftaya rpi2 alacagım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çoktandır almak istediğim bir kitaptı
     [BİTTİ] Deniz Egece 'Zayıflamada Sonsöz' kitabı - ilk 100 Sipariş için sadece 2TL

• quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

Son sözü, Karatay söyler !!
     [BİTTİ] Deniz Egece 'Zayıflamada Sonsöz' kitabı - ilk 100 Sipariş için sadece 2TL

Şaka bir yana. Önemli olan zayıflamak değil sağlıklı yaşamaktır.

Karatay bazı yerleri sıkıyor milletin vay be dediklerini de biz lisede öğrenmiştik...

Bilgin yoksa konuşmayacaksın ama ne var ne yok akıllarına ne geliyorsa söylüyorlar...

• bizim komsuda bana ilac danişti ayakustu zayiflama icin .sen gercekten zayiflamakmi istiyorsun dedim evet dedi esofmanlari giy aksam 7 de hazir ol dedim hem yururuz hem konusuruz detayli.

aldim bunu 15 km yürüttüm hizli tempo .

slk sacma şeyler uyduruyorlar onu yeme bunu ye .

insan denen canli yurumek ve koşmak icin yaratilmiştir.oturmak insan dogasina aykiridir ama mecburen oturmak zorundayiz bel fitiklari basurlar şişkinlik hazimsizlik diyabet hioerlipidemi kardiyovaskuler hastaliklar gibi yuzlerce hastaliğa sebep olmaktadir yaşam bicimimiz.

yurudugunuz her km hayatinizi 1 saat uzatir.ictiginiz her sigara da 1 saat kisaltir.

bu abuk subuk diyetleri ilaclari çöpe atin hepsi omrunuzu kisaltir .

vucut ta her gun bazi hucreler kanser hucresine donusuyor aslinda her gun kanser oluyoruz ama guclu bagisiklik sistemi saglikli beslenme ve spor sayesinde bunlari yok ediyoruz.ne zamanki aciginizi yakalarlar bunlar cogalir ve savaşi kazanirlar kanserde olursunuz griptende ölürsunuz.

yürüyün yürüyün yürüyün.

• Teşekkürler

• Kac tane kaldigina nereden bakiyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aldık 1 tane
    okuruz artık
    teşekkürler.
  • Kız arkadaşım zayıf aslında ama işte sıcak fırsat diye dayanamadım hediye aldım bir tane inşallah yanlış anlamaz kargo 1 tl düşsün diye de 10.50 TL 'lik bir roman aldım kendime
  • bu tür zayıflama ve kişisel gelişim tipi kitaplar insanlar için tuzak bence.
    çoğu büyük bir umutla alıyorlar ama asıl sorunun kendi tembellikleri ve hayat tarzları olduğunu kabul etmiyorlar.
    kitaplar bi hevesle okunup tozlu raflarda yerlerini alıyorlar....
    sonra yine eski hamam eski tas...
  • isviçreli bilim adamı kullanıcısına yanıt
    Lise de mi?
    Hangi bilgiler, mesala.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

Lise de mi?
    Hangi bilgiler, mesala.

Lisede biyoloji hocamız diyordu abuk sabuk yağlar yiyorlar mis gibi tereyağ dururken diye...
    Kırmızı eti zararlı görüyor ama aşırıya kaçmadan her yaşta yenir faydalı olur vs derdi..
    Geçen yıl bizim komşuyu dinlemiştim adam 70 yaşında Karatay ile hayatım değişti demişti..
    Adam 15 yıldır kırmızı et yemiyormuş şimdi afiyetle lezzetle pişirip yiyorum diyor canıma can geldi diyor adam.Otla besleniyormuş normalde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mech.engr

Kız arkadaşım zayıf aslında ama işte sıcak fırsat diye dayanamadım hediye aldım bir tane inşallah yanlış anlamaz kargo 1 tl düşsün diye de 10.50 TL 'lik bir roman aldım kendime

Kardeş tamam anladık kız arkadaşın var.

Her sıcak fırsatta senin kız arkadaşına aldığın şeyleri okumak zorunda mıyım?

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheYips

quote:

Kız arkadaşım zayıf aslında ama işte sıcak fırsat diye dayanamadım hediye aldım bir tane inşallah yanlış anlamaz kargo 1 tl düşsün diye de 10.50 TL 'lik bir roman aldım kendime

Teşekkürler

:))))

• TheYips kullanıcısına yanıt
    Burası forum olduğu için ve birbirinden farklı duygu, düşünce, karakter ve fikire sahip insanların yazıları da forumların içeriğini oluşturduğu için böyle bir yorum yapman gereksiz olmuş.

Daha önce nereye yazdığımı bile hatırlamıyorum.

Görmek zorunda değilsin, Bloklayıp geçebilirsin
  • Hala birincil enerji verici besin içeriğinin karbonhidrat olduğunu duyunca şaşıranlar var. Çünkü enerji versin diye polisakkarit olan çikolata yiyordu şimdiye kadar. Karbonhidrat almazsan vücut enerji için yağları yakar. Protein yersen de kas yitimi gerçekleşmez.. Bu bilgiler 9. sınıf biyoloji dersinden.. Ama bunları duyunca şaşırıyor millet. Ya dersi dinlemediler yada biyoloji hocaları günlük hayata girmeden konuları anlatıp geçti. Ama ilginç bir ülkeyiz, kitaplarda yazanları birinden duymak daha çok hoşumuza gidiyor..Aynı Kuran- Kerim gibi..
  • quote:

Burası forum olduğu için ve birbirinden farklı duygu, düşünce, karakter ve fikire sahip insanların yazıları da forumların içeriğini oluşturduğu için böyle bir yorum yapman gereksiz olmuş.

Daha önce nereye yazdığımı bile hatırlamıyorum.

Görmek zorunda değilsin, Bloklayıp geçebilirsin

İşte bloklayıp geçemiyosun buraya yazılan her mesaj önemli OLABİLİYO kampanya ile ilgili son durum vb.

Dün superga formunda gördüm ondan önce de zizigo formunda gördüm yine kız arkadaşa birşeyler alıyordun başka yerlerde de gördüm ama şuanda hatırlayamadım

Kıza birşeyler almazsan kaçıp gitcek herhalde :))

• Kitabı araştırdım ama nedense ısınamadım, ucuz diye de alınmaz şimdi. Haber verene teşekkürler
  • quote:

quote:

Teşekkürler

Bi kız arkadaşa alıyorum muhabbeti var evet :)

• İçerik önemli, resimlerle grafiklerle anlatım zenginleştirilmiş mi? vs. Sırf 2 lira diye beleşe alınır mı? Kısa bir giriş sayfasına baktım, hiç ilgi çekici görünmüyordu, tek düze gibi, standart bilgiler veriyor sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: joeblacker

quote:

quote:

Teşekkürler

Bi kız arkadaşa alıyorum muhabbeti var evet :)

Arkadaşı da alıntılayın hocam kendi görsün

Ben bile hatırlamıyorum diyo ya şaştım kaldım her konuya yazıyosun bir de ben bile hatırlamıyorum hangi konuya yazdım en son diyosun

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.