Şimdi Ara

[BİTTİ] Amazon Türkiye Şahane İndirim Günleri | 9-11 Kasım (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.009
Cevap
81
Favori
217.325
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reactor1111 -- 10 Kasım 2020; 11:55:45 >
  • AIK kullanıcısına yanıt
    Ben de arıyorum. 150 TL civarı f/p. 2 sene götürsün yeter.

• saredsa kullanıcısına yanıt

Ben de 300 civarı bakıyorum ama pek yok gibi... :)

• İndirimde 2.99a le petit sabun aldim. 3unu de ayrı ayrı kargolamislar. Üzüldüm valla. Giden kutuya, ayrı ayrı verilen kargo ücretine.. Sanırım biraz daha prime üyesi olarak kalacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • veracocha kullanıcısına yanıt

Hocam dsb1 msi kullanıyorum tekerleği bozuldu. Tam g102 beyaz rengine niyetlenmişken bunu gördüm. 50 tl fark var aralarında sensör aynı demişsiniz hangisini almalı?

• quote:

Orijinalden alıntı: saredsa

Ben de arıyorum. 150 TL civarı f/p. 2 sene götürsün yeter.

https://www.trendyol.com/rampage/styles-siyah-usb-7-1-rgb-oyuncu-mikrofonlu-kulaklik-p-6722871

Trendyolda şuan 176tl ile en düşük fiyatta ve 25tl yeni müşteri indirimi ile 1 sene önceki fiyatına geliyor bekliyorum bende daha iyi birşeyler çıkar mı diye...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CB1111 -- 10 Kasım 2020; 14:27:55 >
  • CB1111 C kullanıcısına yanıt
    Linki açamadım. Tekrar paylaşabilir misiniz?
    Fpbolarak nasıldır?

• quote:

Linki açamadım. Tekrar paylaşabilir misiniz?
    Fpbolarak nasıldır?

Fark ettim onla uğraşıyorum kontrol edermisin yeniden...

• CB1111 C kullanıcısına yanıt
    Tamamdır link açılıyor. Akşam biraz incelen ve kullanıcı deneyimlerini araştırayım. Teşekkürler.

• quote:

Tamamdır link açılıyor. Akşam biraz incelen ve kullanıcı deneyimlerini araştırayım. Teşekkürler.

Youtube de felan baya incelemeleri var fiyatına göre iyi gibi bakalım belki dahada düşebilir yada farklı bir ürün çıkabilir

• mikailc78 kullanıcısına yanıt

Hocam kalvye geldi mekanik klavye ile alakası yok, tuşa basma hissi berbat direk iade edeceğim, yazayım dedım başka insanlarda almasın

• quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

[BİTTİ] Amazon Türkiye Şahane İndirim Günleri | 9-11 Kasım

• DH | equ* kullanıcısına yanıt

Başka modelle karıştırmışım ben. Fiyat iyi değilmiş.

• Lan bi mouse'dan başkada adam gibi indirim yapmadı bu amazon da haaa !! kendi üretiiği ürünler bile yok ! ne .okuma geldin ki TR'ye o zaman [BİTTİ] Amazon Türkiye Şahane İndirim Günleri | 9-11 Kasım [BİTTİ] Amazon Türkiye Şahane İndirim Günleri | 9-11 Kasım 

• WD'nin 500gblık nvme'sini 500tlye düştüğünü duyunca çok üzüldüm :'( hepsiburadadan sandisk ultra 3d nvme almıştım fakat bilgisayarda çok fazla resetlenme hata v.s sorunu yaptı iade etmiştim nvme bakıyordum. Bu ürünü de alışveriş listesine eklemiştim üstelik :'( yine güzel bir fırsat kaçırdım artık 11.11de denk gelirse :(

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0quz28 -- 10 Kasım 2020; 15:26:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erols63

Teşekkür ederim ilginize. Kesinlikle oyun oynamıyorum, 4 yıllık i5 işlemcili laptopum var, lenovo yoga 500. Yavaşladı biraz ve bir 4 sene daha efektif kullanayım yeter diyorum. Öğretmenim ve standart kullanımda hızlı olsun yeter benim için. Pişman olursun dediğiniz konu kronik arızalarsa iptal edeceğim. Eğer %10 civarında bir hız artışı ise söylediğiniz, benim mevcut harddiskime göre bu bile uçurur diye düşünüyorum.

Mevcut harddiske göre uçurmayacağı için dedim. Performans konusunda çok kötü, disk doluluğu arttıkça harddiskten daha kötü duruma geliyor.

Örnek olarak bir müşterimde denk geldiğim durum; harddiske yedeklerini alırken 4-5MB ile kopyala yapıyordu SSD'den.

Ürün gerçekten rezil, bunun yerine hilevel vs. markaları alın daha iyi.

• erho95 kullanıcısına yanıt
    Üzülmenize gerek yok. Western Digital, Sandisk'i satın aldı birkaç sene önce. Sizin kullandığınız ile indirime giren wd aynı ssd.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warchief46 -- 10 Kasım 2020; 15:50:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: warchief46

Üzülmenize gerek yok. Western Digital, Sandisk'i satın aldı birkaç sene önce. Sizin kullandığınız ile indirime giren wd aynı ssd.

aaa evet sandisk pcde çok sorun yapınca sitesinde driver v.s ararken western digital yazısını görmüştüm doğru, ama belki bu model yapmazdı yine de kaçırdık fırsatı.. Başka nvme indirimi olursa bu gece pusudayım [BİTTİ] Amazon Türkiye Şahane İndirim Günleri | 9-11 Kasım 

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.