Şimdi Ara

[BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.939
Cevap
104
Favori
387.330
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

teşekkürler. evet orada da başlayacak indirimler tetikte olmak lazım

• marakku kullanıcısına yanıt
    Hocam 5.6ya bi hp indi 1 dakika önce ona bi bakin
  • BlackLead kullanıcısına yanıt

Sepete attık bakalım belki tekrar olur. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sony xb900n prime day den iki gun sonra 790 a satildi kimse yuzune bakmadi. Simdi firsatmis gibi 950 TL den onumuze suruyorlar. Yapcaksan yap xm4 de indirim. Amazon yakismadi sana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Arctis 5 alınır mı arkadaşlar ? Yoksa cumayı mı beklemeliyim ?

15 dk sürem var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprn46

Arctis 5 alınır mı arkadaşlar ? Yoksa cumayı mı beklemeliyim ?

15 dk sürem var.

bence iyi fiyat alınır. normalde en az 1000 kağıt

• Amazon'un yaptığı her indirime laptop için oyuncu kulaklığı alma niyetiyle giriyorum ama bir türlü aradığım bütçede ve özelliklerde bir cihaz yakalayamadım. Amazon kalitesiyle kulaklık alacaktım ama artık umudumu kestim, başka sitelerden alacağım. Oyuncu kulaklığı tavsiyesi olanlar buraya yazarsa veya mesaj atarsa sevinirim. Devamlı oyun oynayan birisi değilim, 450-500 TL'den fazla para vermeyi düşünmüyorum. Asus Tuf Gaming H5 Kablolu'yu 460 TL'ye buldum tavsiye eder misiniz?

• bırak indirimi zam var . 850 ye satılırken şimdi 1000.

• Konuyla ilgili bilgim yok, meraktan soruyorum. Cepte 15k para var misal. Amazon.de-com-fr gibi sitelerden daha iyi laptop alınamaz mı? Yoksa o paralara çıkınca TR şartları daha mı avantajlı?

Misal 14.250₺ https://www.amazon.com/dp/B0863Y4QGV

• Akelei kullanıcısına yanıt
    sirphoenixx kullanıcısına yanıt
    Hocam bak arkadaş 790’a satıldığını söylüyor. Belki tekrar iner aynı fiyata 950den aldım dediğin için nolur nolmaz uyarayım dedim
  • deresay kullanıcısına yanıt

Klavyenin Türkçe olmamasını ve garantinin yalnızca bir yıl (bazı markalarda o da yok) olmasını problem etmiyorsanız NewEgg ve Amazon gibi güvenilir yerlerden laptop almak fiyat olarak daha uyguna gelebilir.

• marakku kullanıcısına yanıt

hocam illa ki işini görür fakat içindeki ekran kartı 4 yıl önce çıkmış. Bütçeye bağlı tamamen fakat 7-8 k civarına çıkılabilirse tavsiye etmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Uwais

İhtiyaç varsa kaçırma hocam. Bu fiyata bedava. Ben kullanıyorum. Gayet kullanışlı!

Hocam yorumlarda iç silikonunun yamulduğu veya yamuk geldiği söylenmiş. Herhangi bir sorun yaşadınız mı?

• Sergenss kullanıcısına yanıt
    Prime day’de 900’e sonrasında ise 20 dakikalığına 799’a düşmüş, kaçırdım onları. Benim yine takibimde olacak. Düşerse bir daha sipariş ederim, eskisini iade ederim (Amazon’un kendi önerdiği üzere)

Bu arada bunda 50 TL puan da olduğundan 900’e geliyor diye paylaştım.

Ama xm3’te 1999 yerine 1500’e inseydi onu alırdım.:):)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirphoenixx -- 26 Kasım 2020; 12:51:20 >
  • deresay kullanıcısına yanıt

hocam mantığınız güzel ben geçen sene black friday zamanı amazon.com dan acer predator aldım hiç sıkıntı olmadı 1 sene oldu çok memnunum.

• HP Dizüstü Bilgisayar, 15.6'' FHD, Intel Core i5-10210U, 8 GB RAM, 512 GB SSD, GeForce MX110, Freedos, 1S7Y9EAhttps://www.amazon.com.tr/dp/B08GT1M83X/ref=cm_sw_r_cp_api_fabt1_tP3VFb86G5J14 Bunu aldım ama ekranı ıps değilmiş sıkıntı olur mu ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.amazon.com.tr/dp/B0877BVGZV şu ürünle kardeşim için laptop arayışına da son verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYhain -- 26 Kasım 2020; 13:48:55 >
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.