Şimdi Ara

(BİTTİ)Adidas Mağazalarında Sezon Ürünlerine %30 İndirim 14-15 Mart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.397
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaslar gorselde belirtilen adidas magazalarindan sadece bugun ve yarin yapacaginiz alisverislerde bu goruntuyu gosterdikten sonra kasada sezon fiyati uzerinden %30 oraninda net indirim yapilacaktir kampanyaya sadece boost teknolojili performans ayakkabilari ve falcon adli model dahil degildir. Sadece iki gunluk bir kampanya. Sadece bu gorselin mailini alan musteriler icin degildir ekteki gorseli gosteren tum musterilere sezon fiyati uzerinden kasada indirim uygulaniyor bilginiz olsun belirttigim iki model haric olmak uzere tum sezon urunlerinde ve gorselxe yazan adidas magazalarinda gecerlidir.
    (BİTTİ)Adidas Mağazalarında Sezon Ürünlerine %30 İndirim 14-15 Mart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi novacropland -- 16 Mart 2019; 0:28:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• şöyle fiyatlara baktımda indirimle beraber bir ayakkabı ortalama 500 lira civarında . abartmıyorum bir ayakkabıya 500 lira versem burada üye olmanın hiçbir anlamı kalmaz vicdan yaparım o kadar para verdiğim için o ayakkabının parasını çıkarmak için sabah akşam yemek yemem.
    anladık döviz kuru arttı ama adidasta ayakkabılar gereksiz pahalı 1000 liraya spor ayakkabımı olur yok yani ne kadar rahat olursa olsun bir ayakkabıya 1000 lira vermek akıl karı değil.
    fiyatlardan dolayı nike adidası terkettim artık 100 liralık rahat ayakkabılarda var piyasada onları keşfedin.
  • şöyle fiyatlara baktımda indirimle beraber bir ayakkabı ortalama 500 lira civarında . abartmıyorum bir ayakkabıya 500 lira versem burada üye olmanın hiçbir anlamı kalmaz vicdan yaparım o kadar para verdiğim için o ayakkabının parasını çıkarmak için sabah akşam yemek yemem.
    anladık döviz kuru arttı ama adidasta ayakkabılar gereksiz pahalı 1000 liraya spor ayakkabımı olur yok yani ne kadar rahat olursa olsun bir ayakkabıya 1000 lira vermek akıl karı değil.
    fiyatlardan dolayı nike adidası terkettim artık 100 liralık rahat ayakkabılarda var piyasada onları keşfedin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pahalı yahu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyatlar yüksek. İndirim öncesi bindirim yapılmış bariz bir şekilde. Yetkili merci böyle durumlarda yaptırım uygulayamayacak mıydı?
  • Artık alınmaz oldu adiii das

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Neden sadece İstanbul?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlar şişirilmiş. 2-3 model üzerinde netten bir araştırdım. koray spor ya da n11 gibi yerlerde çok daha uygunları var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.