Şimdi Ara

Bitti.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
1.020
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkka -- 9 Mart 2020; 17:44:50 >

• Aldım bi tane teşekkürler, tek 8 pin cpu kablosu var galiba ? Ve çokta araştırma yapmadım ama amerikada 1 yıl garanti veriyor gigabyte psuya bu bi nevi güvenilmez oldugunumu gösteriyor.

Bitti.
  • djoguzhan55 kullanıcısına yanıt
    ABD'de elektronik ürünlerde bir yıl garanti var.
  • 5700XT için kullanılabilir mi acaba?
  • fiyat uygun geldi diye 1 tane de ben aldım
  • Amerika'da 5 yıl garanti var diye biliyorum. TR'de ise 3 yıl.

TR'de sanırım 5 yıl garanti veren tek firma FSP.
  • SpLasH09 kullanıcısına yanıt
    2080ti için bile kullanılır
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtolgae -- 6 Mart 2020; 20:4:26 >
  • kaçırdık
  • Arkadaşlar ürün geldi ancak, paketi açılmış ve kullanılmış bir üründü. Forum üyelerinin zarar görmemesi adına, bir daha buradan HB ile ilgili bir fırsat paylaşımı yapmayacağım.
    https://forum.donanimhaber.com/hb-den-aldigim-sifir-urun-ikinci-el-olarak-yollandi--142326955#142327230
  • Ürünü dün alabildim şehir dışında olduğumdan ailem kargoyu almış ve bingo dış jelatini kesikmiş.. 2-3 kere sordum hatta ekstra birşey kesipmi açtınız yoksa direk kulaklarından tutup açıldımı kutu Diye sordum direk açılmış..

Bitti.

Bitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: djoguzhan55

Ürünü dün alabildim şehir dışında olduğumdan ailem kargoyu almış ve bingo dış jelatini kesikmiş.. 2-3 kere sordum hatta ekstra birşey kesipmi açtınız yoksa direk kulaklarından tutup açıldımı kutu Diye sordum direk açılmış..

Bana gönderdikleri.gibi size de kullanılmış yollamışlar hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erkka kullanıcısına yanıt
    Kullandığım güç kaynağı corsair vs650 garantisi bitti ve ne bileyim diken üstünde hissediyorum kendimi şanını bilirsiniz vs650nin sarı etiketli olanını aynısından var ] Valla hocam içindekiler eksiksiz ise kullanmayı düşünüyorum garantilik birşey olursa zaten fatura tarihi önemli kutunun açık olmasını o kadarda dert etmiyorum ama yapılan satış şekli hepsiburadaya hiç yakışmadı ve ilk kez bu şekilde bi durumla karşılaşıyorum 2014den beri aktif kullanıyorum hepsiburadayı dediğim gibi şaşırttı..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.