Şimdi Ara

Bitmiş Puzzle

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi bu puzzle nasıl tablo haline getircem yardımcı olur musunuz? hangi marka yapıştırıcı alayım? Tecrübesi olan yardımcı olur mu?

• güncel
  • Markası önemli değil herhangi bir puzzle yapıştırıcısı ile yapıştırabilirsin. Çerçeveletme olayı ise, ister kendin çerçeve alıp çerçevelet ister çerçevecide çerçevelet, sen bilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilal0

Markası önemli değil herhangi bir puzzle yapıştırıcısı ile yapıştırabilirsin. Çerçeveletme olayı ise, ister kendin çerçeve alıp çerçevelet ister çerçevecide çerçevelet, sen bilirsin.

Anladım sağol
  • quote:

Markası önemli değil herhangi bir puzzle yapıştırıcısı ile yapıştırabilirsin. Çerçeveletme olayı ise, ister kendin çerçeve alıp çerçevelet ister çerçevecide çerçevelet, sen bilirsin.

Hazir cerceve olarak satiliyor mu?Nerden bulabiliriz ve kolay midir yapimi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: celades

quote:

Hazir cerceve olarak satiliyor mu?Nerden bulabiliriz ve kolay midir yapimi?

D&R'da görmüştüm, başka yerlerde de vardır ancak kaliteli midir bilemem ve çok çeşit olacağını sanmıyorum, belki daha ucuza gelir ama iki seçeneği de değerlendirin, yapımını bilmiyorum daha önce almadım(evde 10 tane bitmiş puzzle duruyor çerçeveletecek para yok ) ama zor olacağını sanmıyorum.

• Merhaba, puzzleınızı yapıştırmak için öncelikle koli bantı kullanmanızı tavsiye ediyorum, şimdi biraz konuyu açalım.

Yapmış olduğunuz puzzlelarınızı kendi imkanlarınızla yapıştırabilirsiniz, puzzle kutusunun içinden çıkan yapıştırıcıyı kullanabileceğiniz gibi koli bantı ile de puzzleınızı yapıştırabilirsiniz.

- Kutunun içinden çıkan yada harici olarak satılan toz yapıştırıcılar su bazlıdır, zamanla bir kağıt türevi olan puzzle suyu emer ve puzzleınız dalgalanmaya başlar.
    Uygulaması zahmetlidir ancak riskli değildir. Yaptığınız puzzle a sürüp geçersiniz. Yapıştırıcı kuruyunca puzzleınız çerçeveletmek için hazır olur.

- Koli bantı ile yapıştırmaya gelince (ben koli bantını tavsiye ederim) puzzle ı bir şekilde ters çevirmeniz ve tersinden uzunlamasına bantı yapıştırmanız gerekir. Puzzleınızı eğer bir puzzle halısı yada benzeri bir örtü üzerine yaptıysanız halının altına mukavva yada karton benzeri bir nesne yerleştiriniz aynı boyutlarda ve özelliklerde bir kartonu da puzzleın üstüne yerleştiriniz, bir kişiden yardım isteyiniz, karşılıklı olarak kartonunun altından ve üstünden elinizle bastırarak puzzleı ters çeviriniz, kartonu ve halıyı kaldırıp puzzleın arka yüzeyini koli bandı ile kaplayınız. Puzzleınız çerçeveletmek için hazır olur.

Şimdi çerçeveletmeyi nasıl yaparız açıklayalım. Karşınızda iki seçenek var. Birincisi geleneksel yöntem, binbir zahmetle yaptığınız puzzle ı elinize alıp yağmurda çamurda rüzgarda çerçeveci çerçeveci dolaşmanız gerekiyor, her çerçevecide çerçevenin etrafına standda duran çerçeveleri puzzlenızın kenarına koymak suretiyle deneme yaprak çerçeve beğenmeniz gerekiyor. Bir çerçevecide puzzleınızı bırakırsınız, beğendiğiniz çerçeveyi çerçeveciniz üretir ve gidip teslim alırsınız.

İkinci yöntem ise teknolojinin imkanlarını kullanarak oturduğunuz yerden puzzle çerçevesi beğenmenizi sağlıyor.www.cercevelet.com web sitesine yaptığınız puzzleınızın resmini yüklersiniz, çerçeve tasarla uygulamasında bulunan yüzlerce çerçeveden birini seçebilirsiniz. Seçtiğiniz sanatsal çerçeve ile puzzle birbirine uyumlu olduysa puzzle çerçevesinin siparişini verirsiniz.
     Bitmiş Puzzle

Seçtiğiniz puzzle çerçevesi kurulu olarak parlamayan camı ile birlikte gönderilir, ahşap kasa içerisinde sağlam teslimat garantisi ile gönderilen çerçeve kargo ile kapınıza teslim edilir.

Siparişlerinizin gönderimi ve kasalama - ambalaj ile ilgili videoları da paylaşıyorum

Tavsiye ederim.

Bitmiş Puzzle

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.