Şimdi Ara

BİTMEYEN KARTUŞ Nedir?Karşılaşılan Sorunlar Ve Çözümleri

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
164
Cevap
19
Favori
88.295
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Yazıcı/Tarayıcı >> BİTMEYEN KARTUŞ Nedir?Karşılaşılan Sorunlar Ve Çözümleri
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    861 Mesaj
    @kadirekinci size bir sey sormak istiyorum bende mg 3550 canon var bunun mürekkebi bitmişti yandaki haznelerde yeni mürekkep alıp doldurdum daha sonra ilerleyen zamanda kartuş bozuldu ( renklilerde siyahı da ) sonra yeni orjinal kartuşunu aldım çok güzeldi ilkten fakat 250-300 sayfadan sonra yeni aldığım kartuşta bozuldu (kesik kesık yazıyor )
    sanıyorum mürekkepten kaynaklı bir sorun oluştu ..

şimdi ne yapabilirim bu kartuşa ve uygun bir mürekkep alsam düzelirmi acaba ?

ilginize şimdiden teşekkür ederim
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Sonsuz Toner Chip Çip Reset. Uzaktan bağlantı programlarıyla bilgisayarınıza bağlanıp yazılımı yazıcıya yüklüyoruz. Yazılımı yüklendikten sonra yazıcıyı chipsiz kullanıyorsunuz. Chip hatalarından kurtuluyorsunuz ve Sadece 10 dakika içerisinde yazıcı hazır konuma geçiyor. Detaylı bilgi için: 05340751854
    |
    |
Bey Azura
Mobilya Takımları
emek server
kolayoto.com
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.