Şimdi Ara

📢 Bitexen Yatırımsız 230 TL Kazanın 🎉 ANINDA ÖDEME 🔥 REFERANS %50 GERİ ÖDÜYORUM 🚀

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 📢 Bitexen Yatırımsız üye olup KYC tamamlayan herkese 20 BTXN veriyor + 10 referans ödülü toplam 230 TL Kazanın 📢

anlık kur değerinden hesaplandı. Toplam: 30 BTXN Ödül

+150'den fazla referansla işlem sağladık.

Güncelleme: forum dışı toplam 78 referans ödemesi sağlandı! Devam Ediyor.. (16:30 - 12.08.2022)

📢 Nasıl Katılabilirim?

⭐ Referanslı linke tıklayın kayıt olun ve kyc tamamlayın. (Kimlik ön ve arka yükleyin ve adres onayı için e-devletten ikametgah yüklemesi yapın)

⭐ KYC tamamlandıktan sonra müşteri tanıma formunu doldurun ardından ödülünüz yatırılıyor.

⭐ Referansımla işlem yapanlara +10 BTXN geri ödüyorum toplam 30 BTXN kazanacaksınız. şu anki değeri 230 TL

📢 Referans kodu: 717324369

📢 Referanslı link: Referanslı linkten kayıt olmak için tıklayınız!

Referanssız link: refsiz link (ödül ve ref ödülü yok)

⭐ Referansımla işlem yapacaklar kayıt olduktan sonra kayıt olduğunuz zamanı ve mail adresinizi pm iletin lütfen.

⭐ Referansımla başarılı işlem yapanlara +10 BTXN geri gönderiyorum

⭐ Anlık kur değerinde satılıp parayı iban adresinize gönderiyorum, olası kur değişikliklerinden sorumlu değilim.

⭐ Forum dışı iletişim için tıklayınız. ⭐

⭐ Kampanya hakkında bilgi: https://destek.bitexen.com/portal/tr...ilim-kosullari

⭐ 30 BTXN değeri 230 TL şu an anlık kur değişimlerinden ben sorumlu değilim.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Güncel devam ediyor!

• dm bakar mısınız hocam

• ödeme alındı +ref

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler, devam ediyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.