Şimdi Ara

🔥Bitexen Üye ol Kyc Yap Yatırımsız 3 BTXN Kazan.🔥

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
1
Favori
11.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce pek çok etkinlik düzenleyen Bitexen borsası yeni referans etkinliği başlattı.

Kayıt olup KYC yapan üyeler 3 Btxn kazanıyor.

Referans Linki: https://www.bitexen.com/sign-up?ref=71093482

Referanssız Link:https://www.bitexen.com Ödül yok.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yapılması Gerekenler:

1. Kayıt sayfasında gerekenleri doldurun "Kayıt Ol" butonuna bastıktan sonra mailinize doğrulama linki gelecek ona tıklayın.

2. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra telefon numaranızı onaylamanız gerekecek. Sms ile gelen kodu buraya girin ve onaylayın.

3. SMS onayı halledildikten sonra doğrulama sayfasına yönlendirileceksiniz. Yönlendirilmezseniz ayarlar menüsünden doğrulama sayfasına gidebilirsiniz. Burada doldurmanız gereken 3 şey var.

-Kimlik belgenizin ön ve arka yüzünün net çekilmiş görüntüsü.

-Türkiye'de yaşadığınızı kanıtlamak için e-Devletten alınmış ikametgah belgesi (PDF olarak).

-Son olarak "Müşteri Tanıma Formu".

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kampanya resmi açıklama: https://destek.bitexen.com/portal/tr...ilim-kosullari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paykipel -- 26 Şubat 2023; 16:30:31 >

• Güncel

• Kayıt oldum referansınla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yusufcan 1903 Y kullanıcısına yanıt

Telegram üzerinden ulaşım hocam

• kimlik onayı kaç saatte tamamlanıyor

• Yoğunluk var hocam 3-4 saat sürebilir

• GoldHawkZone kullanıcısına yanıt

Tam olarak aynı fikirde değilim hocam. Bugün E-devlet bile hackleniyor kimlik bilgileri satılıyor. Arayıp sormaları da borsaya yatırıp yapmanızı istemeleri.

• Linkle üye oldum adımları tamamladim

• referansınla kayıt oldum onay bekliyor geri 15btxn nasıl vereceksin ?

• Kara_Panter24 K kullanıcısına yanıt

Hocam trx veya ibana ödeme yapıyorum. Birkaç arkadaş ödeme aldı ödeme için telegram üzerinden mail adresi ve üyelik saatini benimle paylaşmanız gerekiyor.

• ref kodunla uye oldum bekliyorum para gelirse 3 kişiyi daha ekleyebilirim ödemesini yaparsanız

• Güncel, ödemeler devam ediyor. Hesabınız onaylandığı zaman telegram üzerinden ulaşabilirsiniz.

• üye oldum ödemeler hesabıma geçti. Teşekkürler.

• thertln T kullanıcısına yanıt

Güle güle harcayın hocam.

• Telegram kullanıcı adınız nedir ?

• SonSonyci S kullanıcısına yanıt

Konuda mevcut hocam Telegram yazısına tıklayınca açılacaktır.

• GoldHawkZone kullanıcısına yanıt

Katılmıyorum. Bitexen hacim yarışmaları da yapıyor zaten. Ayrıca gelen komisyon gelirlerinin bir kısmıyla BTXN token alıp buyback yapıyorlar bunları da kullanıcılara dağıtıyorlar. Amaç üye çekmek ve hacim arttırmak.

• üye oldum ödemeler hesabıma geçti. Teşekkürler.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.