Şimdi Ara

###BİSKÜVİYİ ÇAYA BANDIRANLARIN MEKANI###(ARTIK İMZAMIZ VAR) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
579
Cevap
2
Favori
25.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Şalgam Suyu Sevenler Kulübü" filan da açılır bu gidişle.
  • Ben listede yokum bende bandırıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hartson

Ben listede yokum bende bandırıyorum

ekledim..

neyse şimdi bi gün yine çay içiyorum..sen bisküvi kalk gel beni bandır demez mi?demez tabii ama diceği tuttu işte..neyse bandırdım tabi..uzun tutucam dedim..ok dedi..her türlü uyar..ben zaten dünden bandırmaya hazırım..neyse bandırdık tabi onu öyle kuru kuru isterik şekilde bırakmak olmaz..tabi bu yine sözünde durmadı..yan yattı çaya battı..Allahtan kaşığı her zaman sotede bekletirim bu durumlar içinçektim aldım bi hamlede nasılım?ehuehuehe

• quote:

Orjinalden alıntı: ZEUS__

quote:

ekledim..

neyse şimdi bi gün yine çay içiyorum..sen bisküvi kalk gel beni bandır demez mi?demez tabii ama diceği tuttu işte..neyse bandırdım tabi..uzun tutucam dedim..ok dedi..her türlü uyar..ben zaten dünden bandırmaya hazırım..neyse bandırdık tabi onu öyle kuru kuru isterik şekilde bırakmak olmaz..tabi bu yine sözünde durmadı..yan yattı çaya battı..Allahtan kaşığı her zaman sotede bekletirim bu durumlar içinçektim aldım bi hamlede nasılım?ehuehuehe

Seninkilerde film gibi ya

• quote:

quote:

ekledim..

Manyaksın

• olunca bandırırım bende ekle benide

bandıra bandıra ye beni
  • bayilirim cok islatinca su gibi oluyor tadi
  • Ben simit bandırmayı tercih ediyorum. Bisküvinin çayda kalma süresini iyi ayarlayamazsan sonu berbat oluyor
  • akşam olsa da bandırsam
  • up
  • quote:

akşam olsa da bandırsam

• evet saat 5e 5 var
  • Beş çayında da iyi bandırılıyor
  • ekleklekleklekeklegençler reklam gibi olacak ama ülkerin sütlü pötibör biskuvisi ve cicibebe çaya bandırılınca tatları resmen x4 falan oluyor.çok güzel yaa.ananem ben küçükken hep öyle yedirirdi bana pötibörü yaş 17 oldu kaldı o alışkanlık hala
  • Hadi benide ekleyin çok seviyom bandırmayı
  • pilav+ yoğurt ve baiküvi+çay dan sonra şu dünyada yalınz olmadığımı hissettim
  • arkadaşlar dikkat ettim hep yanlış yazılıyor bisküvi değil püsküüt
  • bandırmadan yiyen var mı acaba
  • harbi yaa ben de cok sewerii süper oluo bebe maması gibi:dmmmmmmmmmmmmhhhhhhhhh

edit: beny de beny dee:d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mC aLtIn -- 28 Mayıs 2007; 17:26:43 >
  • @spotlight hocam pisküvi değil miydi

bu arada söylemesi ayıp şu an evet pisküvi yiyorum ama çay ile değil meyve suyu ile..çay+bisküviyi akşama saklıyorumbu akşam bisküviyi en uzun süre çayın içinde tutmaya ama aynı zamanda çaya ya da halıya düşürmemeye çalışıcam..bana şans dileyin şimdidençaya dökersem çay içimi kötü olacak,halıya dökersem annem oyacak..çaya düşürmeyi tercih ederim annemden terlik yemektense

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.