Şimdi Ara

Bisiklet pompası sorunum | Acil!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
5.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Resimde de gösterdiğim gibi o bölgede pompanın plastik olan borusu sanırım yarısı kesilmiş ve oradan hava kaçırıyor. Sizce ne yapmalıyım? Borunun kopuk kısmını alıp diğer yerleri eriterek birleştirsem ya da 502 gibi yapıştırıcılarla yapıştırsam olurmu?

• Hortumu değiştir. Decathlon'dakiler uymayabilir ama böyle ayak pompalarının satıldığı yapı marketlerde hortum vardır.
  • Gecen bunlardan aldım motosıkletın lastıgını sısıreceğıne havasını aldı bırde bozuldu attım çöpe bahusdan tl ye almıştım
  • Aynısından bende de var. Epeydir öylece duruyordu, bisikletin lastiğini şişireyim dedim, lastiği şişireceğine süper indiriyor. Hortum delik filan değil ama havayı geri kaçırıyor, piston kısmını yağlamak mı lazım acaba?
  • Würth Sıvı gres sıkınca normale döndü.
  • hocam o pompayla neden uğraşıyorsunuzki alın bitane şundan takın biseklete herzaman yanınızda taşırsınız

http://www.decathlon.com.tr/Mnp-100-Bisiklet-El-Pompasi,PR-96.html
  • O tip pompa var, ayak pompası hem daha hızlı şişiriyor, hemde 55-60 psi basıncı çok daha kolay basıyor. El pompasını yolda lastik patlarsa tamirden sonra kullanmak için taşıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.