Şimdi Ara

bisiklet almayı düşünüyorum yardım edin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bütçe 2000 tl boy 1.77 kilo 75 önerilerinizi bekliyorum sıfır düşünüyorum istanbulda oturuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dagda bayirda mi kullanacaksin, sehir ici gunluk kullanim mi, yoksa uzun yol mu ?

Bunlari belirtmeden yardimci olmak zor...

• O bütçeye gidip canello,Mondial,cavolli,kron,Salcano almayın da

Mosso-Carraro--Sedona-Giant markalarının modellerini inceleyebilirsiniz

✓Onden Süspansiyon olan

✓24-27 vites

✓Adi belli (yukarda koyu harflerle yazan) modellerden biri sizi yarı yolda bırakmaz ha 600tl De Bisiklet var 23.000 TL den var bunlar daha ayrıntılı konu

Bulunduğunuz yerde yollar kaldırımlar temiz sağlamsa şehir hibrit tür Bisikleti (28 jant=700c) yollar o kadar iyi değilse 27.5 jant mtb sizin işinizi rahatlıkla görür

• Dersen ki gezmeyi çok isterim bisikletle ama istanbul da bisiklet yolu olmaması, trafik v.s. ile sebepler sorun olacak ise katlanır bisiklet almanızı öneririm bende.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sehir içi kullanacagım istanbulda yolların durumu belli iyi değil yani

• zevk işi yani öyle turlara falan katılmam günlük kullanım için

• benim kafamı karıstıran bisiklet donanımları iyi markalarda shimano xt olan setler arasında cok fark oluyor yani illaki o kadar iyi donanım almalımıyım sizce yoksa altus alivio deore de işimi görürmü

• katlanır bisiklet sevmiyorum tarzıma uygun değil teşekkürler önerin için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz34256

benim kafamı karıstıran bisiklet donanımları iyi markalarda shimano xt olan setler arasında cok fark oluyor yani illaki o kadar iyi donanım almalımıyım sizce yoksa altus alivio deore de işimi görürmü

Selamlar. Sıfır olarak düşünüyor isen scott sub 40 önerebilirim. Ancak 2.el olarak çok daha güzel bisikletler alabilirsin. Örneğin 3 sene kadar önce sub 40 lar 1000 TL iken şuanda 2200 olmuşlar . Sıfır almak çok makul değil. 2.el olarak alırım derseniz güzel yol bisikletleri var kendinizden emin olabilir iseniz yol bisikleti de bakabilirsiniz. Mesela xrs 030 sram apex
  • Deore XT setinin faydasini ancak uzun turlarda gorursun. Sehir icinde bir fark hissedecegini sanmam. Zaten bu setlerin amaci da ozellikle XT, uzun yol yapanlar icin uretilmis. Tourney olmasa da Altus veya bir ustu Acera yeterli olur diye dusunuyorum. Surus amaciniza en uygun kilitlenebilir masali bir tur bisikleti.

• bir bisiklet buldum ktm ultra flite 2015 model 2. el 2350 tl bi kaç aksesuar da var dag bisikleti sizce alıyımmı yorumlarınızı bekliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz34256

bir bisiklet buldum ktm ultra flite 2015 model 2. el 2350 tl bi kaç aksesuar da var dag bisikleti sizce alıyımmı yorumlarınızı bekliyorum

KTM motosikletleri ile cok unlu bir marka. Bisikletlerini piyasada bilen yok ama kalitelidir diye bir ihtimal birakiyorum. Bisikletten anliyorsaniz kendiniz kontrol edin en ince detaya kadar. Bir de uzerine goturup bisikletciye baktirin. Sorun yoksa alinabilir. Yine de bilen insanlar ile almaniz daha cok faydaniza olur. Ucuzmus deyip gule oynaya alirsiniz, goremediginiz bir sorun vardir bu da bisikletin otomatikman cop olmasina neden olur. Bu bahsettigim sey ise kadro kiriklari ve catlaklari...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.