Şimdi Ara

bis yada sınırsız internet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

9800 torch kullanıcısıyım, hattımda sınırsız internet aktif durumda şuan, yalnız bb uygulamalarının çoğu bis istiyor. Aveada sınırsız internetle + konuşma süresi + mesaj 40 tl gibi bir tutar ödüyorum aylık... Bis kullanımına geçmem avea da tam bakmamdım ama biraz daha pahalı gibi gözüküyor. Arada ne kadar fark var bilmiyorum ama bis kullanımına geçmem bana ne gibi bir fayda sağlar ve aveanın blackberry lere özel bir bis + konuşma paleti varmı !!!

Yardımcı olursanız sevinirim...

• bis aktif edersen bbm kullanabilirsin tlfn daki twitter facebook uygulamalarını kullanabilirsin. gps varsa cihazda blackberry maps aktif olur. ayrıca blackberry protect uygulaması aktif olur menüde gözükür.mailleri tanımlarsın cihazına direk gelir mailler.. telefonu tam appworld u kullanabilrsin (çokda önemli değill appworld bana göre) bunlar artıları bisi başkada bi farkı yok.. bis kullanmak istiyorsan hattını turkcelle taşı en avantajlı bis tarifesi turkcellde... forumdada tüm operatörlerin bis ücretlerini yazmıştım bi başlıkta ararsan forumda bulursun detaylı açıklamalr ve fiyatlar orda yazılır...

bu başlıkta bahsettiğim konu

http://forum.donanimhaber.com/m_58525452/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scherlook -- 18 Nisan 2012; 22:22:46 >

• Hakikaten de Bu linkte bis ile ilgili bircok sorunun cevabi veriliyor. Kesinlikle bakilmasi gerekli bir konu.
  • FATURASIZ BİS AVEA
    Ekonomik paket için hemen ABONE BB 250MB yazıp 5555'e gönderin, ayda 9TL'ye sosyal medyayı takip edin

Özgür paket için hemen ABONE BB 1GB yazıp
    5555'e gönderin, ayda 16TL'ye özgürce BB'nin
    tadına varın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.