Şimdi Ara

Birkaç Satılık İtem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IforHUMAN -- 9 Aralık 2014; 22:35:35 >

• KENDİSİ DOLANDIRICIDIR ARKADAŞLAR. PS3 için skyrim arıyordum. 28 TL'ye psn hesabı olarak elimde var dedi. Konuşmayı kopyala yapıştır yapıyorum :

IforHUMAN - PSN hesabı olarak var usta, full dlc. 28tl ye veririm

Ben - oyun + dlc mi var ?

IforHUMAN - oyunun bütün dlc leriyle birlikte aldım hocam ayrietten türkçe altyazı

Ben - türkçe altyazı mı ? Skyrim'in ps3 versyionunda türkçe altyazı yok hocam. Emin misiniz ? Fotoğraf atabilir misiniz ?

IforHUMAN -önce bir saniye beklersen atarım hocam, bf4 premium satıyorum bir arkadaşa şu anda

IforHUMAN - aaaa bi dk :D siz ps3 sünüüz :D ben 4 için oyunlar satıyorum hocam dükkanımdan da bakabilirsiniz, ben 4 sandım atladım öyle :D

Ben - hocam skyrim ps4 için çıkmadı :( Yapmayın böyle şeyler. Öteki tarafta hakkını nasıl verirsiniz sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harikaerif -- 9 Aralık 2014; 22:52:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: harikaerif

KENDİSİ DOLANDIRICIDIR ARKADAŞLAR. PS3 için skyrim arıyordum. 28 TL'ye psn hesabı olarak elimde var dedi. Konuşmayı kopyala yapıştır yapıyorum :

IforHUMAN - oyunun bütün dlc leriyle birlikte aldım hocam ayrietten türkçe altyazı

Ben - türkçe altyazı mı ? Skyrim'in ps3 versyionunda türkçe altyazı yok hocam. Emin misiniz ? Fotoğraf atabilir misiniz ?

IforHUMAN -önce bir saniye beklersen atarım hocam, bf4 premium satıyorum bir arkadaşa şu anda

IforHUMAN - aaaa bi dk :D siz ps3 sünüüz :D ben 4 için oyunlar satıyorum hocam dükkanımdan da bakabilirsiniz, ben 4 sandım atladım öyle :D

Ben - hocam skyrim ps4 için çıkmadı :( Yapmayın böyle şeyler. Öteki tarafta hakkını nasıl verirsiniz sonra.

bilgilendirme için teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: harikaerif

KENDİSİ DOLANDIRICIDIR ARKADAŞLAR. PS3 için skyrim arıyordum. 28 TL'ye psn hesabı olarak elimde var dedi. Konuşmayı kopyala yapıştır yapıyorum :

Fail scammer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.