Şimdi Ara

Birkaç güne 20 yaşıma gircem 2. mezun senem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bıkkınlık, hayal kırıklığı ne ararsan var. Alışmışım rahatlığa bir bırakamadım gitti. Yeni mezuna kalan arkadaşlar cidden iyi çalışın pişmanlığın zirvesindeyim yani ben. 2. seneye kalan kardeşlerim bilir..

Yine de çalışıyorum tabi ki ama çok da düzenli sayılmaz. Aile desen zaten :) hiç girmeyim.

Son olarak geç kalmayın arkadaşlar. Hani derler ya geç olsun da güç olmasın diye malesef o burada işlemiyor ona göre...

( ÇOK SIKILDIM )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rsl.fsn -- 19 Aralık 2017; 13:25:52 >

• yeter ama bıktım şu bugün 18.yaşıma girdim yarın 5 yaşıma giricem bilmem ne konularından
    hadi hepinize MUTLU YILLAR o zaman kardeşim neresi geç ya neresi geç nereye geç kaldın?? 22 yaşında mezun olunca ödül mü veriyolar yoo kimi takıyosunuz bu kadar? etrafımda tıp diş mühendislik kazanan tek bir akrabam yok kimse de bir şey diyemez. üniversite 2.sınıfım 97liyim 1 yıl da mezun kalmıştım.bazı akrabalarım tekrar giriceğimi duyunca "e sen zaten mezun kalmadın mı" diyolar. ben o yıl çalışmadım ki.. "evet girdim tekrar giricem canım öyle istiyo" diyorum ben de.bazen işler planladığın gibi gitmez. hala kütüphanede ders çalışıyorum ve kampüsteki tek arkadaşım tıptan biri.onunla da çok sık görüşemiyoruz yani yalnızım en diplerindeyim hem de. inan bu durum bir süre sonra kötü oluyo kalabalık içinde yalnız olmak.ama bi umudum var hedefim var. sınav sistemi değişti diye umudumu kaybedip bi de üstüne 2 ay kaybettim.konularımın yarısı bile bitmedi.obp desen 72. ama yine de umudum var anlıyor musun? umutsuzluk çok kötü bir şey.bi tarafını toplayamayan ama sana taş atan ergenlere bi şey DEDİRTME
  • hangimiz sıkılmadı ki hocam, 2 yıldır aynı konulara çalışıyoruz ister istemez bir bıkkınlık geliyor.
  • Hocam bizde gec kalmadik. Ben 97 liyim birde ikinci mezun senem calisiriz kısmetimize bakariz kendini fazla sıkma elinden gelini yap.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 22 yaşındayım bu sene gireceğim
  • tek 97 li ben değilmişim içimden bi oh dedim hocam selam olsun
  • ilk senem ben de çok sıkıldım neresi olursa gidicem
  • koloby0223 kullanıcısına yanıt
    Selam

• Hocam bende 20 yaşıma 1 buçuk ay önce girdim mimarlık için hazırlanıyorum aynı konular aile vs. sıkkınlık baya geliyor ama yapacak birşey yok şansımıza bu sene sınavda değişti tek puan var baya oynayacak gibi sıralamalar, akdeniz mimarlık gelsin yeter bana :)

• 21 yasinda eczaciliktan tibba gectim np

• 97 liyim

Bu yazımı okuyan 2000 liler olacak kusura bakmasınlar ama wp gruplarında tiplerine baktığımda veled gibiler tek çekincem bu :D
  • işte bende 2. mezun senemdeyim aynı mimarlık inşaat müh. artık hangisi olursa.
  • Haklısın hocam. biraz rutine bindik ya 2 senedir aynı şeyler insan yoruluyor.
  • Allah yar ve yardımcımız olsun

ben ilk defa mezuna kaldım ona rağmen çok zorlanıyorum ve tedirginim ya olmazsa diye

devam çalışmaya
  • Ilk mezun senem bu sene neresi gelirse gidicem. Hiçbir güç beni bir sene daha durduramaz o derece sıkıldım

• ne kadar çok 97 li kardeşim varmış vay be yalnız olmamak güzelmiş.
  • Umudunu kaybeden her şeyini kaybeder. Çalışmaya devam
  • Umudum kaybedeceğim en son şey. Dediğin gibi ara vermek yok devam.
  • yeter ama bıktım şu bugün 18.yaşıma girdim yarın 5 yaşıma giricem bilmem ne konularından
    hadi hepinize MUTLU YILLAR o zaman kardeşim neresi geç ya neresi geç nereye geç kaldın?? 22 yaşında mezun olunca ödül mü veriyolar yoo kimi takıyosunuz bu kadar? etrafımda tıp diş mühendislik kazanan tek bir akrabam yok kimse de bir şey diyemez. üniversite 2.sınıfım 97liyim 1 yıl da mezun kalmıştım.bazı akrabalarım tekrar giriceğimi duyunca "e sen zaten mezun kalmadın mı" diyolar. ben o yıl çalışmadım ki.. "evet girdim tekrar giricem canım öyle istiyo" diyorum ben de.bazen işler planladığın gibi gitmez. hala kütüphanede ders çalışıyorum ve kampüsteki tek arkadaşım tıptan biri.onunla da çok sık görüşemiyoruz yani yalnızım en diplerindeyim hem de. inan bu durum bir süre sonra kötü oluyo kalabalık içinde yalnız olmak.ama bi umudum var hedefim var. sınav sistemi değişti diye umudumu kaybedip bi de üstüne 2 ay kaybettim.konularımın yarısı bile bitmedi.obp desen 72. ama yine de umudum var anlıyor musun? umutsuzluk çok kötü bir şey.bi tarafını toplayamayan ama sana taş atan ergenlere bi şey DEDİRTME

• Bende 97 liyim rahatladim be arkadaslar merhaba hepinize

• koloby0223 kullanıcısına yanıt
    97 değil 98 lisin sen 98 lıler gibi yas alıyorsun aralık doğumlusun cunku yanı 2018 de başlasan 3 değil 2 yıl kaybın oluo
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.