Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bırakıldım. Unutmak icin ne yapayım?

13
Cevap
0
Favori
193
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Bırakıldım. Unutmak icin ne yapayım?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    147 Mesaj
    Okulun basından beri konuştuğum kız, tabiri caizse köpegim olmuştu. Çok seviyordu. Belliydi. Ama 1 saatte bıraktı. 2 hafta oldu. Az önce instagrama bi erkekle resim atmış. 2 hafta aradan sonra aradım sordum. Bu kadar erken mi bulacaktın dedim. Kimseyi bulmadım. Eski Arkadasım dedi. Kız biraz yalancıydı. Büyük ihtimal bu da yalan. Sevgililer veya yakında olacaklar. Zaten ayrıldıktan 1 gün sonra konuşmaya başlamışlar. Son zamanlarda unutmuş sayılırdım , veya döner yakında diye düşündüm. Resimi gördükten sonra baya morelim bozuldu. Nasıl unutabilirim ? Aklıma gelmesin diye iddia ya başladım. Spora başladım. Tavsiyeler lütfen , kötü haldeyim...

Not; kızı cok seviyordum , 4 ay boyunca tek konuştuğum kızdı. Tamamen bağlanmıştım. Bir anda bırakıp gitmesi mal etkisi yarattı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Teğmen
    147 Mesaj
    Hadi be beyler. Kaç yıl sonra yardım istiyorum..

|
    |
    LÜtfen..

|
    |
    |
    |
    Nedem birakti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    ne gibi bir tavsiye istiyorsunuz ki? yapılacak şeyler belli; çok seviyorsanız ve gururunuz yoksa sizi bırakan bir kızın peşinden koşar, sürekli mesaj falan atarsınız. veya bu durumda yapılması gereken şeyi yapar kızı unutur, hayatınıza bakarsınız.

kendimden biliyorum zor bir durum, ama bunun çözümü burada değil hocam. unutmak mümkün değil, sadece zaman ile acı azalıyor veya azaldığını zannediyoruz.

en kötüsüde çok güzel gülüyor, tam unuttum diyorsun bir bakıyorsun öyle güzel gülüyor ki aşık olmamak elde değil. ama yapacak birşey yok ne yazık ki. benim de sevdiğim kızın sevdiği biri var, sevdiğimi bile söyleyemedim onu kaybetmemek için.

Orijinalden alıntı: the_executioner_

Nedem birakti

Çok sıkıyormuşum. Sıkmamın nedeni kendisinden biliyor bunu kabul de ediyor zaten.

Seviyorum ama istemiyorum dedi. O kadar söz vermiştin dedim. O an öyle dedim ama şuan böyle diyorum diyor.. içimdekileri tamamen söylememe rağmen umrunda degil öyle geliyor sesi..

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Baba Konu

İdaa ile nasıl unutacaksın anlamadım. En iyisi mi sen aşkının peşini bırakma git kapısında yat

2 hafta oldu . Ayrıldıktan sonra 3 gün mesaj atmaya devam ettim. Kız tamamen silmiş olduğu icin , daha da umursamadım. Bugün erkekle resmini görününce aradım konustuk 1-2 saat.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: 11 52 7

Yenisini bul

Ben daha başkasıyla konuşamıyorum ki. Yediremiyorum kendime. Ama o konuşmaya başlamış , resim atıyor instagrama bana da arkadasım diyebiliyor. Nasıl bu kadar rahat olabiliyor bu kızlar ?

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: but you promised

ne gibi bir tavsiye istiyorsunuz ki? yapılacak şeyler belli; çok seviyorsanız ve gururunuz yoksa sizi bırakan bir kızın peşinden koşar, sürekli mesaj falan atarsınız. veya bu durumda yapılması gereken şeyi yapar kızı unutur, hayatınıza bakarsınız.

kendimden biliyorum zor bir durum, ama bunun çözümü burada değil hocam. unutmak mümkün değil, sadece zaman ile acı azalıyor veya azaldığını zannediyoruz.

en kötüsüde çok güzel gülüyor, tam unuttum diyorsun bir bakıyorsun öyle güzel gülüyor ki aşık olmamak elde değil. ama yapacak birşey yok ne yazık ki. benim de sevdiğim kızın sevdiği biri var, sevdiğimi bile söyleyemedim onu kaybetmemek için.

Ayrıldıktan sonra mesaj atmaya devam ettim. Kızın umrunda olmadığını anladığımda bırakmıştım. Bugün fotoğraf attıklarını gördüğümde yediremedim kendi kendime. Tekrar aradım konustuk. Ama kız hiçbir şekilde istemiyor , ki zaten belli başkasını bulmuş konuşuyor. Helal olsun dedim , sadece helal olsun. Wp den uzun yazı yazdım , malesef dedi. Bende tekrar uzun yazı yazıp veda ettim kendisine. Sadece unutmak istiyorum. Gelmesin aklıma. Ben daha kızlarla konusmuyorken. o bulmuş , konuşup , fotoğraf bile atıyor. Helal olshn ya

|
    |

• Yüzbaşı
    353 Mesaj
    daha çok fırın ekmek yemen gerek konuşmalarından bunu çıkardım. gururlu ol ve daha uğraşma o kızla. unutma bir kız her zaman sevgili bulabilir kendine bunu da çok kafaya takma

|
    |
1
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
Paykasa
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.