Şimdi Ara

Bir Youtuber, yalnızca 1,9 cm inceliğinde Playstation 5 Slim tasarladı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
3.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Çalıştırma butonu hariç üstte kalan kısmı da aşağı alsaymış keşke. Böylece ps5 in büyüklüğü bir buton kadar olabilirdi. Akıl akıldan üstündür.

• pskillercheto kullanıcısına yanıt

masanın altındaysan bir tek sen görüyon aynn knk

• Bu olay niye bu kadar abartildi ve her yerde var anlamadım . Mesela ben de görünmez bir tasarım yaptım , Nano seviyede , gorunuyosun, görebilen çıldırıyor bu ne harika bişe diye falan...

• Sevdiğim ve takip ettiğim bir abi ama sırf izlenme ve Youtube için yapılmış mantıksız bir proje bence. Madem bu kadar emek, efor sarfedeceksin daha bir şeyleri, bir şeylerin arkasına gizleyeceksen, saklayacaksan komple konsolu ara koridora, balkona hatta duvarı del duvarın içine koy olsun bitsin. Soğutma, ısınma problemi içinde konsolu tıkıştırdığın yere daha ucuz bir iklimlendirme, soğutma modülü - çözümü uygula olsun bitsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Bağımlısı -- 24 Haziran 2022; 13:5:43 >
  • Masanın üstünde sergilemek değilse amaç , ps5 i masanın arkasına koyarsanız(muhtemelen arkada daha az alan kaplayacaktır ) kaba görüntüsünden kurtulmuş olursunuz.

Soğutucu blok tasarımını çok beğendim bu arada. güç kaynağı konusundada, soğutma ünitesi konusundada daha başarılı şeyler yapılabilirdi tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayar Bağımlısı kullanıcısına yanıt
    Kanalın adı DIY ama hiç bir iş öyle DIY ile olacak şeyler değil. Çalışmalar başarılı ama bildiğin profesyonel bilgi, çalışma, planlama ve alet-edevat gerektiriyor.

• ardicli2000 kullanıcısına yanıt

Sadece iş ve çekim aşamasındaki profesyonellik, mükemmelik olsa iyi. Ayrıyetten adam mavi gözlü, sarışın ve bir de ses karizması da yüksek. Aynı içeriği esmer ve cırtlak sesim ile aynı kalitede bir şekilde yapabilsem bile kimse beni aynı oranda izlemeyecektir. ( İngilizce ve diğer tüm diy, maddi, teknik eksikliklerimi saymıyorum )

Adam God Mode açmış 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Bağımlısı -- 24 Haziran 2022; 14:36:36 >
  • Bu videodan aldığım ilhamla telefonumu bataryasız hale getirerek inceltmeye ve hafifletmeye karar verdim.
    Batarya yerine cebimde 1 trilyon mAh'lık tuğla kadar bir powerbank olacak ve kablosu sürekli telefona takılı olacak.

Ama telefon sonuçta inceldi mi? İnceldi.
    Hah o zaman gerisini eleştirme, sus, kes, kapa çeneni, cahil bilim düşmanı.
    Telefonu incelttik adam hala konışuyor.

• Bence adamın yaptığı işin sonucu yerine gidiş yoluna odaklanmanız daha faydalı olur. mesela ben bakır soğutma sisteminin nasıl tasarlanabileceğini, yapılabileceğini, nasıl su sızdırmaz şekilde lehimleneceğini vs öğrendim. (kanallar tıkanmasın diye termal macun doldurdu mesela) ileride başka bir yerde bakır soğutma sistemi tasarımı yapmak istersem en azından artık bir fikrim var. Bu videodan önce su soğutma bloğunun içinde çok ince kanallar olduğunu bile bilmiyordum. o yönden öğretici oldu.

• Süper

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.