Şimdi Ara

BİR YAŞ DAHA GEÇTİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: _FaTaL1TY_

Nice Mutlu Yıllara...

@l@stsoldi3r
    Sana Katılıyorum.Sıkmaya Başladı.
    Bende Şimdiden Bi Topic Açıyım Bari Yaklaşıyo Dimi Nisan'da.

ehehehehe makarasın yaf

ama denemeğe değer dimi?

• 1 Nisan'dan mı bahsediyorsunuz !?

@enes
    ben sorumun cevabını alamadım.. :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AbsouLt_94 -- 22 Ocak 2008; 17:43:44 >
  • MAĞDURUN TEKİYİM
  • quote:

Orjinalden alıntı: *siteci*

MAĞDURUN TEKİYİM

şimdiden Geçmiş olsun :P // psikoloji çok önemli böyle dememem lazımdı //..
    Sana test çözmek yerine , konuları okumanı öneririm.. SBS oldugu için , "bilgi" soruları çıkacak NE YAZIKKİ..

Bize yorum çıkıyorda ne oluyor =) :P
  • BEN SANA DAHA SONRALARI YOLLARIM ŞİMDİ EVE GELİRKEN SOKAK MAHALLE ADINI İYİCE EZBERLEYİM 2-3 GÜN SONRA ATARIM PMDEN SANA
  • quote:

BEN SANA DAHA SONRALARI YOLLARIM ŞİMDİ EVE GELİRKEN SOKAK MAHALLE ADINI İYİCE EZBERLEYİM 2-3 GÜN SONRA ATARIM PMDEN SANA

ok bari msn at ok?çabuk
  • quote:

MAĞDURUN TEKİYİM

Bak şimdi üzüldüm....

Forumdaki arkadaşlar çok ayıp ediyorlar,arkdaşımız doğum gününde böyle bir muameleyi hakketmiyor.

Arkadaş "doğum günü mutluluğunu" forumdaki abileri ,ablaları ile paylaşmak istemiş.Belki bizden sevgi bekliyordur,yada hediye!!!.

Mesela kullanmadığınız sox itemleri arkadaşa hediye olarak verebilirsiniz.Hatta bu bir gelenek olabilir.

Not:Yukarıda yazılan "hediye" kelimesinden etkilenip "bugün benim doğum günüm" diye konu başlıkları açarlarsa mesuliyet kabul etmem.Ayrıca her arkadaşın yılda en fazla 1 kere doğum günü olduğunu hatırlatayım.Sonra abartama falan olmasın

• Hepi Pırrtt Dey To you
  • white wolf kötü haber yeğenlerim gelmiyor galiba doğum günü işi hayal oldu birde burada msn vermek yasakmı atmıştım mesaj olarak silinmiş tekrardan
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.