Şimdi Ara

Bir telefonu kac yil kullaniyosunuz? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
1
Favori
10.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sikilana kadar yada aha super telefonmus dedigim bir yelefon cikana kadar. Su an g4 kullaniyorum gayet iyi ama g5 almayi dusunuyorum. Full lg takiliyorum g2 g3 g4 ehehhe.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3-4 sene stabil surec.

3-4 aylik yeni cihazimi (j7 prime) mecburiyetten ios gecisi olarak ip6 / ip6s degistirmeyi planliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone 5 kullanıyprum 4 yıl oldu hala ilk günkü gibi işimi görüyor

• En az 2 en fazla 3 yıl

• Garantisi bittikten 3 ay içerisinde değiştiririm. bugune kadar 1 kere bu olay şaştı. O da note7 :D
  • Takriben 3 sene civarında kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ramparapam

s3 kullanıyorum 4 senedir. Herhalde bir 2 sene falan daha gider gibi. 5-10 senede bir değiştiriyorum

Hocam bende de S3 var 4 yıldır.. Aşırı hantal olmaya başladı. 1.5 saat ekran süresi alıyorum. Nasıl dayanıyorsunuz siz :D Helal cidden... iphone 8 bekliyorum dayanamam bu telefona 1 yıl daha.

• 2 ay önce p9 lite 2017 aldim en az 5 yıl kullanacağım

• Genel sürem 3 yıl civarı kullanırım, değiştirmekten hoşlanmıyorum alışkanlıklar vs.

• Kullanılmayacak hale gelene kadar. Şuan elimde note 2 var sağa sola fırlattım defalarca, suya düştü hala çalışıyor bir tek mikrofonu bozulmuştu suya düşünce onuda tamir ettirdim. Ve iddaa ediyorum ki şuan bu telefon Türkiyede pahali akıllı telefon kullanan insanların %80 inin ihtiyacını çok rahat karşılar. Yapamadığım hiçbir şey yok.

• 1 haftalık 2. El s3 mini aldım ilk 4 ay kullandım. (470'e alındı 380'e satıldı.)

Arkasına sıfır Asus zenfone 5 aldım 1 yıl kullandım. (699'a alındı 630'a satıldı.)

Arkasına sıfır Lg g2 aldım 1 yıl 4 ay kullandım. (1100'e alındı babama verildi satsam 700-800'e satardım.)

En son 12 ocakta Xiaomi mi5 aldım halen kullanmaktayım ve bir sorun çıkarmazsa en az 2-3 yıl kullanmayı düşünüyorum. (1018'tl ye alındı.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 27 Mayıs 2017; 17:53:58 >
  • neroXIII kullanıcısına yanıt
    Çok telefon kullanan biri değilim o yüzden. Aramalarda kullanıyorum çok ara sıra sosyal medya kullanıyorum. İnternette çok takılan biri olsam delirirdim galiba.
  • 2013 Mayıs - 2015 Temmuz

S3 Mini vardi son zamanlarda ne kamera ne ekran yetiyordu.

2015 Temmuz - 2016 Ağustos

Sony C4 kullandım seviyordum da ama anakart arizasi verdi servisten gelmedi vs hala hakem heyetinde dosyası var.

2016 Ekim - ... HTC A9 kullanıyorum çok performanslı değil 2019 un başlarında degistirmem gerekir sanırım. Bu sekilde devam ederse en fazla batarya değişir devam ederim.

• 2012 yazında HTC ChaCha aldım, 2015 yazında da Xperia Z2'ye geçtim. Şu an Z2 kullanıyorum. Kullanılmaz hâle gelene kadar değiştirmeyi düşünmüyorum.

• 5 sene samsung c3510 kullandım, 2 senedirde g3 kullanıyorum. bozuluncaya kadarda kullanırım. işin ilginci milletin karşılaştığı sorunlarla ben karşılaşmadım henüz g3te
  • Daha dün LG g4 kendiliginden kapandı açılmıyor. Anakartı gitmiş galiba. Servise vereceğim. 1.5 senedir kullanıyorum.
  • Galaxy S4 vardı kırılmasa hala kullanıyordum.

3. Kattan 2 kere düşürdüm kırılmadı bir kere fırlattım kırıldı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşimi görmeyecek duruma gelinceye kadar kullanıım. Belli bir standardı yok, 2 , 3 veya 4 yıl kullanırım ortalama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • G2 devam bir sorun yok.

2yada 3 yil olmuştur

• 6-8 yıl arası kullanıyor her birini
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.